Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chápu že jsme lidi a že káždého baví něco jiného....A hlavně to jestli chceš hrát singl či mulťak..a taky či hrajete na PC nebo na těch nesmyslech... Př.Já jako fanda určitého typu her..budu vždy tvrdit že CoD,MoH byli nejlepší když byl děj z 2.světové války...a hry jako WoW,LoL,Marvel,a tam co stavíš baráky,hrady,atd.. s kostek na kostkovaný grafice :-D Slengově řečeno: Fantazmagorie...je proti mé srsti....Ale nechápu proč to hodnocení her je všude stejný....jak tady na Games,tak na Hrej,Xzone,nebo Replay atd....To všechno vlastní jeden majitel? Prostě 50 recenzí od různých Mistrů řemesla v ČR jsou uplně stejné jen jinak napsané...jako když sem na ZŠ opisoval sloh :-D :-D Na tuhle hru mají všude stejný keci pak na CoD Ghost,na Watch dogs,Far Cry 4, a desítky dalších
  • No nic asi přestávám číst games.cz. Vychvalování indie sraček jim jde, ale udělat objektivní recenzi na větší hry se fakt nedaří. A přestaňte si pořád stěžovat na grafiku sakra, hra vypadá krásně a stejně si to teď málokdo zahraje na ultra detaily!
  • len by ma zaujimalo kolko z tych kritikov hru naozaj preslo, opisu prve dve hodiny gameplayu a potom skutek utek...a kto chce pribeh nech si ide pustit nejaky romanticky film alebo precitat nejaku peknu knizku, toto je virtualna realita v ktorej sa sekaju hlavy! je to jasne! no tak
    • Vona tam nejak zazracne po 2 hodinach zacne fungovat fyzika? A mesto uz nepusobi tak nudne a obycejne? Interaktivita prostredi taky po 2 hodkach vzroste?
      Ja teda nevim ale niceho takovyho sem si nevsiml.
  • zdejší recenze a nazory pc warez decek jsou dlouhodobe irelevantni :) jdete čeknout dojmy na steamu od lidí co si hru regulérne koupili - jsou prevažne pozitivní. vetšina negativních hlasu je pak o tom že jim hra nejede na solidních fps kvuli slabemu kompu.
    • než začneš urážet lidi do warezu zjisti si něco o optimalizaci ..bud tak hodný
    • Dovolím si nesouhlasit s tou částí "na slabých pc" .. Spoustě lidí s high - end počítači to nejede vůbec dobře. Hlavní problém pak mají AMD uživatelé - mám AMD FX 8350 na 4,5 GHZ spolu s R9 280x a na vysoké detaily mám problém jít nad 40 (průměr 30-40 fps) - naprosto neadekvátní. Ale autoři psali, že pracují na vyřešení optimalizace právě pro AMD procesory.. tak uvidíme.

      Každopádně.. to je dneska trend vydávat hry v tak žalostně optimalizovaném stavu a čekat měsíc na opravy?..
      • repcak.petr
        Já mám intel 4770k s msi 7970 lightning a jede to naprosto parádně bez sekání na plno,takže za mě v poho *3*
        • Já ti věřím :) - ale to je zkrátka proto, že máš intel procesor a k tomu ještě naprostou špičku :). Bohužel, optimalizace pro AMD procáky je většínou moc moc špatná.. čekám co s tím provedou.

          Jinak co tu čtu, tak tady půlka lidí na hru zcela nezaslouženě plive.Hrál jsem v co-opu a hra je výborná - vše co měl Dead Island být, ale nebyl. Prostředí je působivé, detailní a ve hře je spousta maličkostí... (World's Best Mom anyone?, nebo nápis na střeše od jisté rodiny přeživších, kteří prosí o zachránění s detaily o počtu jejich rodiny, přičemž počet dětí je přeškrnut a o dvě snížen? Z takových věcí zamrazí! .. a je jich tam daleko více!)

          Co se týče grafiky, tak ta je bomba. Kolikrát jsme jen tak stáli a střeše a pozorovali nádherně se vlnící listy, poletující popel a všudypřítomný (leč nebývale krásný) chaos tak dlouho, že nás dohnala noc..

          Příběh určitě je z řádu "Béčkových" ale rozhodně je zajímavější než ten z Dead Islandu, a zdálo se mi, že tempo vyprávění a náplň misí mění tak akorát, aby se člověk nenudil. Postavy byly vykreslené relativně slušně a většina z nich je uvěřitelná, i když hlavní postava není úplný sympaťák. Parkour je proveden znamenitě - tam není zkrátka co vytknout. Schopnosti a jejich vylepšování, i craftění ve hře jsou provedeny taktéž slušně. Nemůžu jinak než hru doporučit, a hodnocení 6/10? To ať si strčí za klobouk! Tahle hra je super, a zabaví vás na dlouhé hodiny.. tak si to zkuste :) Zduř!
  • Presne tak ako autor opisuje hru v recenzii,ju ja tak vnimam po 40h hrania.Recenzia jednoznacne kvalitne a pravdivo napisana,opisuje presne nedostatky ako fadne nezaujimave mesto,sprostu AI,takisto combat je joke chlapik dostane 2 rany so sekerou do tvare aaaa co ide sa dalej akoby nic,jedine sa cudujem ze sa autor nezmienuje o najhorsom a najidiockejsom hlavnom pribehu aky som kedy videl v hrach,cisty fail,total garbage kvoli tomu tuto hru nedokazem jednoducho dohrat.Ked sa tam s vami Rais hra ako s mackou miesto toho aby vas jednoducho odpraskol a ked k tomu dojde tak hlavny hrdina zazracne unika kazdej jednej gulke od nepriatelov,paneboze to je nieco tak trapne az som si kladol otazku preco toto hram?

    Skoda,tejto hre jednoznacne chyba logika a uveritelnost v hlavnom pribehu,pridal by som urcite nejakych bossov,otrasny konzoloidny inventar nechcem uz v zivote nikdy vidiet.
    • Jack1947
      To měl vlastně s ním začal Dead Island který byl taky zajímavý ( tady přidali jen parkur) ze začátku ale po 100hodinách z toho všechno vyprchalo nebo kolika. Oproti tomu tady se to hrálo nezajímavě aspon pro mě až do konce takřka.
    • Tato recenzia iba dokazuje ze cesi vedia lepsie recenzovat hry ako nemenovany server
      • ALHAZRED
        Zaujimalo by ma, kolko v tom recenzent stravil hodin, podla mňa 5...ty si to tiež hral 40h a je to take zle...tak asi nie si v poriadku :-D BTW ta misia s Raisom, kde ti zobral vybavu a hodil ako psa do areny nas*ala aj mňa...ale ideme ďalej, vybava je hneď speť, konečne riadne kvery, nabojov je dosť, a hra nabera grady ...vyskušal si hak ? Vyskušaj...
        toto je to dobre namiešany koktejlik alternativneho sveta, ktory je dospelacky uveritelny, nechcite tu žiadnych 5 metrovych bosov typu Dark Souls OMG... *2*
        ...combat je joke ? Ja sekačom, ked dobre trafim, odtnem zombikovy hlavu, alebo ho skopnem a rozdrtim mu ju ťažkou topankou.
        mizerna AI ? kde si toto nabral ? Zombici su zombici, ale taky nakazeny vedia riadne zatapať...
  • Vím ,že má každý redaktor právo na vlastní názor, ale když celou dobu pějete na tihle hru oslavné ódy, tak to pak nemůžete takhle zdrbat. Sice jsem psal, že to bude kravina, ale zkuste se vžít do lidí, kteří tohle prostě hrají a je jim jedno, že je to jenom klikfest.
  • Jack1947
    No proto 6/10 je adekvátní nebál bych se jít níže s tím že hra začne být zajímavá až po 40%, konečně se něco děje i když ty dropy to je něco hrozného. + Že ste recenzovali na pc a ne jak bývá zvykem na konzoli.

    Dal bych tomu tak 5/10 s tím pokud to opraví může se to vyšplhat ke 7/10. Pak se ještě zeptám proč by měl někdo kupovat takovéhle hry, hlavně protože nejsou dodělané mají bugy. Hratelnost je dost diskutabilní.
  • Ke kvalitě hry: *13*
    Ke kvalitě recenze: jméno páně recenzenta vidím tady na webu poprvé, takže se jen domýšlím, jak často vlastně píše. Vůbec mi nepřijde, že by byla nějak bezdůvodně hejtovací a viděl jsem dost recenzí s podobným názorem. Nicméně je pravda, že je trochu těžkopádná. Pár vět nedává smysl, pár jich je těžko čitelných a celé je to prostě trošku těžkopádnější, než na co jsme tady zvyklí. Možná by pomohla revize třetí strany nebo prostě víc času na napsání...?
    Ale haters gonna hate, takže keep up the good work *3*
    • Mart9
      Klikni na jeho jméno, vyběhnou ti jeho recenze. Píše často.
  • Veskoslav
    Mě přijde, že nejvíc hru chválí ti, co nehráli předchozí díly. A nic proti, ale tropické prostředí 1. dílu Dead Island působilo mnohem lépe než monotónní město. A herní svět byl větší. Crafting a systém "RPG" byl také obsáhlejší a zajímavější. Efektivní zabijení pomocí parkouru a jiných srandiček mě bavilo tak první tři hodiny. Pak jsem zjistil, že nejlepší je utíkat+pasti+těžkou zbraň. Je sice pomalá, ale zabíjí to okamžitě. Problém je spíše ten, že i když máte sebelepší zbraně, tak prakticky nic nevydrží. Zatím rekord je 72 zombii. Nevím, co je za nesmysl, že zbraně se tak rychle ničí. Ty základní jsou snad jenom na jedno použití.

    Osobně kdyby se hra odehrávala jenom v noci, tak bych klidně dal i 8/10, protože noční boje a útěk je to nejlepší na té hře. Bohužel u mě se stejně jako například u FC 3 dostavila nudná hratelnost se stále opakujícími se boji. Přiběhnout, seknout, skočit, hák, vylézt, skočit, seknout, útěk, hák, seknout, skočit, odpálit dvě bomby v autech, skok, seknout, skočit. Smrt. Škoda že hra nenabízí více možností než to, co nám nabídla. A co-op? Asi mám fakt smůlu, ale většina mých spolubojovníků měla AI zombií, co zabíjela nebo neustále padali. Na AMD kartě v pořádku s cca průměrem kolem 60 fps při všem zapnuté.
  • jarda nazdar ty mentální kriple tobě o co jde chceš jen provokovat jako ten buzík co napsal tu recenzi nebo co, vypadni do hoven a jdi se hrát pexeso a nesmrď tady ty ňouma

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit