Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja se vubec nedivim, pan autor by si mel uvedomit ze za svuj clanek musi nest odpovednost, tahle stranka neni jeho soukroma nastenka, ani prispevek do diskuse, tak ty radeji nikomu nic neprej nebot si to karma vyridi i s tebou, pan autor jen sklízí co zasadil, svou recenzi poskozuje a znevazil mnoho mnoho lidí co na teto hre pracovali a mnoha lidem je jasne ze nepravem a to je prasarna mel by se stydet a taky cele tyscaligames by se melo stydet, amateri, je mi z vas spatne
  • Vaše recenze jsou opravdu hrozné, a vaši redaktoři jak by smet. Gratuluju.
    • Anonymní hate vždycky chytne za srdíčko.
      • a ty taky nevíš. Jedinej kdo tu dava HATE je redaktor.
    • Vaše argumentace je tak vytříbená, že je jí pro games.cz škoda. Falešná skromnost stranou - vyjděte do ulic a staňte se králek akademiského disputačního klubu nebo alespoň ředitelem kolchozu!
      • vůbec nevíš
        • no, aspoň vím, kdy sloveso vyžaduje předmět v akuzativu, aby věta dávala smysl *1*
          • Gratuluju pravě jsi vyhral život.
  • Takze dead island 8/10 a tohle 6/10 ? Jeste mi tam pan rekne ze je to nuda ? Myslim si ze pan by mel zmenit profesi .....
    Protoze kdyz uz se objevi originalni titul jako je toto a nejakej usak k tomu napise zhusene recenzi.
    Muze mi autor poradit nejaky obdobny sandbox ? Vyzkousel sem vsechny dostupne zombie hry a tahle vede :o) Uznavam optimalizace skripe hodne veci skripe ale sakra Diablo 3 takova srajda bez napadu a tomuhle da autor takove hodnoceni ? V cem je lepsi dead rising 3 ? Nejubozejsi , neobjektivni recenze prosim at tuhle hru zhodnoti nekdo kdo tomu rozumi nebo hraje hry rad dekuju
    • po Dead Islandu uz nikoho neoblafnou, tam se to taky tvarilo jako zabana hra, aby se z toho po par hodkach stala nebetycna nuda
  • nebo miluju
  • btw kolik ze tu dostalo far cry 4, totalni klon trojky? Aha 10/10 ze? A nefunguje na PC dodnes že? Nejakej 16:10 monitor support taky neresime. Hmm jasný hošani. Za tohle ten adblock aktivuju 2x, uroven nehorázná! Jo a co treba remake tombraidera, s HD cepínem? 10/10... aha, mrchy! FUJ!
  • Recenze me dost prekvapila. Ponecham stranou pribeh, hru jsme zatim nehral, ale z ukazek jsem mel prave dojem ze mesto je krasne do detailu propracovane, vsude uveritelny bordel, vsechno se hybe, pusobi to zkratka nadupane, detailne a dynamicky. Az jsem nechtel verit ze to bude fungovat jako otevreny svet. Myslel jsem ze se Polakum povedl mensi zazrak.
    Za recenzi dik, v podstate me uklidnila, zazraky se nedeji. *1*
  • Tak toto je opravdu hodně špatná recenze.. jasný, každý vnímáme hry jinak, nicméně podobné hry by asi neměl hodnotit člověk, který k podobnému žánru nemá vztah a recenzi pravděpodobně psal ve vzteku, že mu kolega vyfoukl hru, kterou chtěl tolik recenzovat.

    Když si vezmu, že Far Cry 4 zde dostal 9/10 a DL je ve všech ohledech lepší, tak to hodncení docela zamrzí :-) No naštěstí zájemce o hru si pustí pár gameplay videí a bude mít jasno, že tento text je blábol. Příběh je slabota, s tím souhlasím. Ale jinak je to pecka a grafika nádherná.
    • Nemusis psat vsechny smery, ale napis aspon dva v cem je DL lepsi jak FC4, fakt su zvedave.
      • Pokud stačí dva, tak uvedu prostředí a herní náplň.

        Město je krásné, uvěřitelné.. kolikrát někam vylezu a čumím.. když stojím na mostě plném vraků aut a mezi nimi se proplétajících zombie.. když lezu tunelem.. když lezu starou školou a každou chvíli na mě vyskočí nějaká potvora.. úplně koukám, do kolika budov se nechá vlézt, ač jde třeba jen o jedno patro.. všude pasti, stěny s bodci, pytle s bordelem, do kterých se nechá skákat ze střechy.. všude zápalné bomby s plynem.. no prostě v tom městě se fakt vyblbnu. Ve Far Cry mi to prostředí přišlo strašně nudné a bylo pro mě utrpením se plahočit do další destinace. Nic moc k objevování. Fast travel byl nutnost, jinak by se to nedalo hrát.

        Herní náplň - opět jiná liga. Trochu to souvisí s výše psaným, nicméně Far Cry je se svou herní náplní "vyšplhej 15 věží a vyvraždi 15 táborů a dostaneš samopal" strašně stereotypní a nalajnovanej.. ok chci tuhle věc, tak ještě 5 táborů.. wtf? Nehledě na to, že jsem si jako první zbraň koupil pistol s tlumičem a pak jsem neměl problém dobít cokoliv. DL mi pijde o hodně těžší, zajímavější, zábavnější a má skvělou atmosféru.
        • Heh FC ma asi 20 krat vetsi svet, takze srovnavas nesrovnatelny. Navic mesto v DL je nuda zadna zajimava lokace kterou by si clovek pamatoval, level desing je prumerne.
          A herni napln, nevim moc nudnejsich questu nez je v DL sem v zivote nevidel
          Vis FC ma jasne dany pravidla a herni prvky, bud se ti libi, nebo ne.
          DL nema nic, je to odflaknute polotovar co se snazi zavdecit vsem, a pritom nic nedela poradne. Abych teda DL nekrivdil tak noc je jedina dobra vec na hre.
          • Já osobně mám raději menší a propracované světy, než rozsáhlé louky, na kterých není nic a které člověk jen probíhá.

            Tohle je prostě velice subjektivní záležitost. Vše, co jsi napsal o DL, já můžu s klidným svědomím říct o FC. Vydržel jsem to hrát 5 hodin, pak jsem to vzdal. Naprosto ale chápu, že ty to tak máš s DL.

            Jen chci říct, že recenzi na hru by měl psát člověk, který se na hru těšil a má k žánru vztah. Protože takový člověk očividně psal recenzi na Far Cry. A takový člověk zvažuje koupi hry.

            I GTA V může mít 4/10, když to bude recenzovat holčina, která nesnáší násilí a raději by hrála Zoo Tycoon. Jenže takovej člověk není potenciální kupec a recenze je pak velice zkreslená..
  • Děkuji autorovi recenze že se nenechal pohltit mediální masáží a dal hře hodnocení, jaké si zaslouží. Pouze bych doplnil jedne podstatné a nezmínění negativum hry. Optimalizace, resp její absence.

    Na I7-2600K s GTX 970 si hru na maximální detaily zahrajete pouze v prvních dvou misích, které jsou optimalizované. Dále už ale ne. Je o tom docela dost videí na youtube. Podle mě se jedná až o podvod ze strany vývojářů.
    • ono taky GTX 970 není nic moc karta, pokud je tedy nemáš 2-3 v SLI.
      • Jasně. 3,5GB VRAM, 56ROPs, 224bit sběrnice pamětí, 0,5GB "VRAM" ultrapomalé paměti a tak. *3*
      • Not sure if trolling or...
  • Tou objektivni recenzi myslite "recenze kde bude napsanej muj nazor na hru"? :D
    • Veskoslav
      Objektivní recenze neexistuje, vždy se jedná o subjektivní pohled jednoho člověka nebo redakce.....Takže vždy budou probíhat hádky, proč to není tak a proč je to jinak. A co je na tom skvělé, co není a proč.
      • Naprosto souhlasim. Objektivni muze byt treba skok do dalky, kde se da presne zmerit, kam sportovec doskocil, i kdyz samozrejme je tu vitr apod., ale to je asi zanedbatelne. Recenze byt objektivni nemuze, protoze kazdemu se libi neco jineho. Smyslem recenze je, ze ji pise nekdo, kdo se ve hrach vyzna, hodne toho nahral, ma srovnani a tak nejak vi, co je a co neni moc zabavne. Proto ctou lide recenze nejake redakce pocitacovych her, kde se predpoklada, ze budou redaktori zkuseni v oboru a mohou tak dat na hru "objektivnejsi nahled" nez treba nejaky prodavac v prodejne PC her.
        • flash789
          prodavac v prodejne ma kolikrat objektivnejsi pohled na hru nez recenzent, hlavne diky tomu ze prijde do styku s vetsi skupinou hracu dane hry nez recenzent. Samozrejme to musí byt někdo koho hry skutecne zajimaji.
          Navíc recenze jde napsat globalne aniz by clovek zabihal prilis do osobních pocitu, jenze to vyžaduje skutecne globalni pohled na to co se v hernim svete deje, a to da celkem dost práce a trva to dost let.
          To ze jste nikdy blobalni nebo objektivni recenzi nikdy nevideli ještě neznamena ze nemůže existovat:)
          • Veskoslav
            No nevím no. Jako v Ostravě v JRC pracují lidé, co nerozeznají CoD od GTA.
            • flash789
              tak JRC je gigant třeba jako albert, tam nelze ocekavat nejak vysokou znalost, i když i tam by se někdo urcite nasel. Spis tam je problém v pristupu k zakaznikum, jedou podle presne danych pravidel jako každý velky obchod, a na nejake bratrickovani se zakazniky tam není moc prostor. Kdysi tam brali lidi hlavne podle znalosti, dnes to je druhotne a spise hledi na dosazene vzdelani a vek.
          • flash789
            Preklepy opravit nemuzu, protože nejde editovat příspěvky aniz by nebyli hodnoceny jako spam, vazne nechapu kterej kreteen tohle vymyslel..
        • Recenze nemůže být objektivní, ale může být dobře vyargumentovaná. Tady je to tak na půl, autor se hodně opírá o vlastní pocit (nudil se), ale zase je dost konkrétní v tom, co u něj ten pocit vyvolalo. Každý, kdo má trochu snahy a mozku si může porovnat svoje vlastní kritéria s recenzentovými a domyslet si, jestli se bude taky nudit, nebo ne.
          Ale proč by to měl kdo dělat, když může zasírat fórum hysterickýma nesmyslama, že jo :)
        • Jinak co se tyka hodnoceni teto hry tak bych autorovi klidne veril, protoze pro me osobne "hra na zombiky" je nuda a vzdy kdyz jsem neco podobneho hral, tak to byla kravina. Napr. Dead Island. Nekomu se to treba libi, ale urcite jsou lepsi hry.
  • Takže mi jen recenzent potvrdil to, na co upozorňují i jiné recenze, byť se to někteří bojí v závěrečném hodnocení promítnout. Kromě parkouru a pěkné grafiky je to stejně nudné jako Dead Island. Nu což, počkáme na slevy.
    • ani zadarmo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší