Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hra je super, recenzia na hovno, skuste pozret sector tam je lepsia
  • Gonzi
    dostal se recenzent vůbec do DRUHÉHO MĚSTA?
  • Sterilní hold F simulator. At uz je ten trend pryc
  • hru jsem teď dohrál a evidentně jste hráli něco jiného než já......nepozoroval jsem že by ulice byli stejné-naopak ulice,náměstí,nábřeží,stará čtvrť,přístavní a rybářské čtvrti vše jiné a tak bych mohl pokračovat u všeho co jste tu napsali..hra mne neskutečně bavila,možnost jít kamkoliv,plnit ukoly podle nálady,některé druhy zombii šly velmi těžko zabít -obvzlášť v noci....vynikající hra...akorát děkuji tomu že mi polština nedělá problém/dá se nastavit/ protože v angličtině bych asi někdy nepochopil o co jde.... *14* *4* no a pokud i další recenze u her co jsem hrál budou v podobném duchu tak milí ...papá...jdu jinam ale to asi bude jedno Vám i mi *4*
  • Mě osobně se tahle hra velice libí.Chapu že pro nikoho to neni ono ale to je o vkusu.A taky co ma autor této recenze stím ´´krabicoidnimy domy´´ (sakra to tam ma byt jehlan??) vždit je to městká oblast....kde je ve měste pyramida??) Hral jsem dead islad (i repitide) a rozhodně to neni jedno a to samé (tak schvalně kolik zombie her ma podobné herni mechanismy?) ano pro LAIKY je to křiženec dead islad+mirros edge ale když už si ji koupite (stahnete) tak u toho prosedite 12 hod a ani o tom nevite.Mám nahrano asi 256 hodin a stale mě ta hra baví ano sice sem tam je to monotoni a od toho jsou tam ruzné vedlejši mise a challenge a noc je to zajimave zpestření přes den jste nebojacný bojovnik a v noci posranej a za ušima aby vas nikdo nezahlid protože každou chybu vam da hra pěkně sežrat......No co k tomu dodat... pokud máte radi parkur zombie (stím spojený masakr) a otevřený svět..... je to hra pro vás...
  • KingOfWorms
    6/10? Hmm, za me zatim po cca 20hod 9/10. Zajímavý. Urcite je to z casti tím, že dead island 1 ani 2 jsem kvuli technickým potížím rozumně nerozchodil. Já fakt momentálně DI absolutně žeru, zpracování, hratelnost, žánr, pro mě fakt paráda.

    Jinak po patchi a s DI mod tool (vypnutý clowd shadows, env shadow - nic moc rozdíl v grafice ale FPS gain ok) mi to jede 1920*1200 textury medium, shadows high, dohled na min (to taky nejde prakticky poznat za běhu), antialiasing, ssao na Phenom II quad @ 3,7Ghz, HD6870 1gb, 8gb ram mezi 30-60 fps pricemz hra se prumerne drzi spis okolo 35-50 coz je myslim supr vysledek.

    Pro mě fakt zábavný skloubení RPG prvků (skills, craft, looting, questy, equip atd), free run AKA mirrors edge ale mnohem lepsi & open world/sand box. Hutná atmosféra, hodně věcí co se dá dělat, supr audio/video zpracování. S 6/10 zásadně nesouhlasím! :D Tady dostaly takový kejdy vyšší hodnocení, že nějak výc se tím zaobírat nemá smysl. O hodnocení her si tu občas člověk musí myslet svoje.

    Hru zasebe kazdopadne doporucuju
  • Vidlevkrku
    Tak tohle hodnocení je fakt vrchol. Recenzetovy vyblitky se nedaji ani čist a v půlce jsem to už nevydržel a přestal. Všude na našich a světových SERIOZNÍCH webech davají hodnocení minimálně 8/10, ale tady rádoby PAN odborník háže moudra a blbé zaujaté kecy. Za mě hodnocení 9/10, rozhodně to není, dle hodnoceni, Béčková hra na 6/10.....Tak se mi zdá, že toto recenzoval nejaký chytrolín co má rád spíše FIFU a ani to pořádně nehrál. Fůůůůj styďte se, že necháváte takového rádoby profesionála recenzovat !!!! *16* *16* *16* *16*
    • Ty si dobrej vidlák...
      • Drž píč. ty buzno !!! *16*
  • Řekl bych uplný opak. Hra skvělá, hraju jí už podruhé a fakt paráda. Otevřených lokací by sice mohlo být víc, ale stále je to suprová řežba třeba i na vybití vzteku :) Dávám 8/10 až 9/10
  • Aristarch
    ... mne kvalitu hry osobne skôr dokáže to...ako hru rada hrá hráčska komunita a nie recenzenti a iní "odborní" kritici. Nové rebríčky zo Severnej Ameriky sú už vonku a Dying Light tam pekne ide, vytiahol sa totiž na prvé miesto rebríčka. Prekonal rekordy medzi všetkými survival hororovými hrami a v prvý mesiac predal aj viac ako Evil Within. Dying je prakticky jediná hra, ktorá ťahala celý mesiac. Prvý je Dying Light druhé Call of Duty: Advanced Warfare a tretie Grand Theft Auto V. Myslíte si stále, že to o ničom nevypovedá? Subjektívna recenzia? A kde sú skúsenosti a odborný názor? Myslíte si, že Jim Murray, prestížnejší svetový sprievodca svetom whisky, keď píše svoje recenzie tak dáva dobré známky len škótskej single malt whisky lebo ich má najradšej? Nie! Ide tu predsa o názor odborníka...a ten musí vedieť správne ohodnotiť a spoznať aj kvalitný bourbon...alebo írsku whiskey...či je to jeho obľúbený nápoj alebo nie. Nedám zlé hodnotenie napríklad kvalitnému single-barrel bourbonu Blanton's...a to len preto, že milujem škótsku (ja konkrétne Ardbeg Corryvreckan) a mám teda právo na subjektívny názor, ktorý si pokojne pretavím do nízkeho hodnotenia produktu. A potom si niekto ten Blanton's nechce kúpiť...aj keď je to vo svojej kategórii špičková kvalita. Tak podľa čoho tu hodnotíte kvalitu vy?
  • Dying light jsem nehrál a tuto recenzi nemohu soudit, ale článků pana Kremsera jsem si všiml v Levelu a už jsem se je naučil přeskakovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší