Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemůžu si pomoct, ale recenzent je silně zaujatý. DL je vynikající hra, která ve svém žánru nemá myslím konkurenci a pokračování The Following mělo velmi dobré ohlasy. Upřímně toto je první negativní názor, co na Following čtu, potažmo i na DL. Ano, trocha plytkosti a nelogiky v příběhu tam je už od DL, ale vypíchnout a nafouknout tolik věcí není vůbec reálný pohled na hru. Toto je kritika, ne recenze. Doporučím hráčům tuto recenzi ignorovat a najít nějakou objektivnější z hráčské komunity nebo na YT. Nejsem žádný fanboy DL, jen si myslím, že tento článek je ke hře velice nefér.
  • Nečitajte recenziu, hrajte !!
    Ja zombikov nemusim, už len preto, že je to dnes modna vlna a lezu mi ušami, ale v tejto hre su skvelyyy.
    V prvom rade, a to hlavne, je tato hra OPENWORLD, a vydarene, takže hru si vytvaram SAM...ja sa rozhodnem kam pôjdem, a čo budem robiť...DS Fanboys pod. chaska čelom vzad.
    V druhom rade, je graficke spracovanie na urovni, ktore sme tu davno nevidel..DS Fanboys dovidopo...
    Takže suma sumarum, podla mňa je tato hra silny koktejl horroru a akcie, vyborne namiešany...
    a je to hra pre DOSPELYCH tento svet je uveritelny
    ...žiadne 5m hoviadka s 10m mečom :-D
    ...doporučujem aspoň vyskušať, ja som sa na tuto hru pozeral zo začiatku cez prsty, ale po kratkom čase ma zdrapla a nepustila.
  • Trochu mne zaráží že recenzant použil do recenze screen kde je trosku velký spoil kdy si matka sundavá masku. Předpokládám že recenze si čtou především hráči kteří se rozhodují zda si hru pořídit nebo ne
  • K recenzentum se vetsinou nevyjadruji, ale tady mam pocit, ze hru recenzuje nekdo, kdo ji vylozene nesnasi a musi to dokazat svetu.

    Ciselne hodnoceni je hodne zarazejici i s ohledem na nedavne hodnoceni automaticke behacky s hodinovou herni dobou, ktere dostalo 9.
  • 9/10
  • TheGGG
    Jméno recenzenta mluví za vše... to je stará znamá firma...
  • "přestože si můžete přenést postavu z původní hry se vší výbavou a schopnostmi, připravte se na to, že smrti se párkrát nevyhnete" to opravdu že už i recenzenti jsou zdegenerovaní dobou a chtějí hry prolétnout bez jediného umrtí?? oni ty hry mají zadarmo tak jim je asi jedno že to dohrají za den...
  • DonVirtuous
    Mizerná optimalizace, trapně napsaný příběh, jalové postavy. To je asi tak vše co jsem z té hry vyčetl po 20 hodinách hraní. Celkem zábavné Béčko u kterého se nemusí přemýšlet. Pokud nejste ujetí na zombie tématiku, nic co by stálo za koupi.
  • Proc se ti DS toxici nas@rou do kazde diskuze?
    • Femto
      tož nadřazená rasa :) Jinak je sranda, že DS musí vždy vytahovat druhá strana, já jsem si chtěl jen plivnout na tenhle generický šunt, bohužel někteří jedinci to prostě neustáli a začali vytahovat božskou hru, jelikož jinak na mě neví reagovat. Smutné, že? *4*
      • ...a nezapomen si to taky dat do CV - Bloodborne a DS dohrano na NG++++++++++++++++++++++++++ - jako nejvetsi zivotni uspech.
        • Femto
          Samozřejmě že to mám. To je základ každého dobrého CV. Teď se ještě snažím o no damage u bossů, to by se mi v CV taky hezky vyjímalo.
          • A na náhrobek: "zemřel jako panic"
            • Draken69CZ
              "Šukání je pro děcka"
            • Femto
              Proč sem taháš mrtvé hráče Zaklínače?
  • tu hru som skoro dohral, takze tam bol nejaky problem. Matne si spominam na debilny pribeh a debilne postavy a na ocelove pacidla ktore sa nicili ako keby boli z umelej hmoty...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit