Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta recenze je neskutečná srágora. Jak můžou dát recenzovat hru někomu, kdo takové hry nemá rád.....
    • Femto
      přesně tak. Nejlépe to dát nějakému fanboyovi, co tuze rád zombíky a polské budgetovky. To by pak bylo teprve objektivní, že?
      • aka mentalna porucha vedie cloveka k tomu aby si na kazdy prispevok naklikal 60+?
        • Femto
          Lidi se mnou prostě souhlasí, to není žádné naklikávaní ale body popularity *4*
          • to vis ze jo *3*

            tipujem diagnozu F60.4 - Histrionicka porucha osobnosti s narcistickymi sklonmi
            • Tak sem si o tom přečetl a celkem to sedí. *15*
            • oprava: histrionska
      • ty jsi zmínil přesně opačný extrém. Tu recenzi měl dělat někdo objektivní
        • Femto
          a už jsem zase u objektivních recenzí :)
          • Veskoslav
            Pravda, kdyby někdo napsal o Bloodborne recenzi a dal 6/10, tak ho nejspíš půjdeš zabít:) Ale u fanatika jako ty to není nic překvapivého. A není nic překvapivého, že po LoL, Dotě a CS je DS komunita považována za jeden z nejhorších odpadů:)
            • Femto
              myslím, že každý člověk s mozkem to pozná, takže IP adresy jsou zcela zbytečné. Radil bych ti zapomeň na anonymy Dele, tam se prostě neschováš, tvoje debilita je prostě až moc patrná :)
            • Zapomněl si to dokázat, takže IP adresy, zoufalý tro-lalala-líku. *15* Zabal to, už je to fakt trapný. *7*
            • Femto
              Kolik že jsi měl nicků u Uncharted? yupík/hoho/gurmet/akatosh? Zapomněl jsem na někoho?
            • Já a pozornost? Řekl Femto, ocásek, který tu střeží diskuzi a na každého musí reagovat a vysvětlit mu, jaký je to odpad z Polska a že jediný, kdo má pravdu je Edge. Ty si fakt komik. *15*
            • Femto
              jasně. Ten nick sis beztak ukradl sám Dele. Takové existence potřebují pořád pozornost aspoň na internetu, když ji nemají v reálu...
            • Utrpěl sem možná ztrátou několika bodů IQ v debatě s těmito trolly, co kradou nicky. *15*
            • Femto
              Teprve jednou. Jinak DS komunita je skvělá, krásná a inteligentní, já jsem toho důkazem :)
            • Veskoslav
              Femťáčku, jako anonym možná píšeš kokotiny ty, ale já ne. Takže smolík pacholík. Raději jdi na to DS3 znova, určitě to máš aspoň 3 krát projeté:)
            • Femto
              Píše Del, co utrpěl tolik K.O od těchto lidí, že už se stydí psát pod vlastním nickem. To všechna čest Veskoslavi, že anonyma tak moc nepoužívá .)
            • Femto
              Dokonce je i jedna 5/10 recenze na Bloodborne a mě naopak potěšila, když člověk čte, že je to moc těžké, tak si říká, že není až tak špatně v současném herním světě :)

              https://killscreen.com/articles/how-do-you-follow-up-bloodborne-apparently-you-dont/
      • Souhlas. Bylo by to asi stejně objektivní jako Edge s jeho Dark Souls, GTA5, Last of Us a Bloodborne na prvních 4 místech nejlepších her všech dob. Oh wait... už chápu, proč tak slepě uctíváš Edge... *15*
        • Femto
          Pravda. Bloodborne bych dal na druhý flek Dele :)
  • Četl jsem až do spojeni "shází mu.." Recenzi od takového člověka vůbec nemá smysl číst. Nehledě na to, ze původní DL byla jedna z nejlepších her roku
    • Presne tak, Dying Light je skvela hra.
      • Femto
        "Dying Light je skvela hra."

        pokud je ti patnáct a máš rád zombíky, tak asi ano :)
        • eStar
          Ne, není mi 15 a nemám rád zombíky a vlastně ani obecně tenhle typ her, ale přesto jsem se u Dying Light skvěle bavil a strávil u něj desítky hodin.
          • Veskoslav
            Neboj, vytvoří novou kolonku, aby jsi pasoval na jeho bláboly....
          • Femto
            já jsem ten sh*t hrál asi 8 hodin a byly to jedny z nejhůře investovaných hodin loňského roku .)
            • Femto
              Píše člověk, co považuje Dying Light za skvělou hru :D. Jinak bych ti doporučoval se naučiti chápati psanému textu, pak možná pochopíš, že se opravdu nesnažím argumentovat u generického odpadu :) Dle mého naprosto zbytečná námaha. Jen se trošičku vysmívám lidem, co dokáži glorifikovat každý druhý odpad jen proto, že je to polské :) Za chvíli se tu bude oslavovat i polská sůl :D
            • Vseobecny nelogicky zvast, "vykrádá všemožné formule z her jako ME, AC, TES, FC a míchá to v generický koktejl bez zápachu" a je vybavene. Tak typicka argumentacna "kvalita" DS ultras komunity ;-)
            • Femto
              Argumentovat kvůli hře, která vykrádá všemožné formule z her jako ME, AC, TES, FC a míchá to v generický koktejl bez zápachu kvůli anonymním trollům? Určitě *2*
            • Hmm, opět velmi slabý pokus. Já netvrdím, že tahle hra je sh*t z Polska, ani jí neobhajuju, takže argumenty nepotřebuju. Ty seš ten, který k tomu byl vyzván, protože tu spamuješ, jaký je to sh*t. Pokračuj v zakecávání vlastní neschopnosti odpovědět na žádost facepalma. Ty si fakt jednoduchý troll. *15*
            • Femto
              ty se vážně bavíš o argumentech? Zrovna ty Dele? Bože jak z vysoka si do té huby vlastně chceš sráát Dele?
            • Názor, který nemá žádnou váhu, protože obsahuje 0 konstruktivní argumentace. *15*
            • Femto
              můj názor je, že je to generický odpad z Polska. Stačí?
            • Hmm. Pointa zůstává, seš zoufalej, nemáš vlastní názor. *15*
            • Femto
              řekl bych spíše Undertale fanboy *3*

              Jinak než abych citoval Jimba, tak je lepší hodit celou recenzi. Samozřejmě jen pro ty co umí anglicky, takže to se tě Dele netýká :)
            • Jim je kdo? To je další Bloodborne fanboy, co má patent na rozum? Oh wait... ano, je... *15* Škoda, že nemáš vlastní názor, ale musíš se opírat o nějaké odkazy na názory jiných. Zoufalost.
            • Femto
              Tady si přečti recenzi od Jimba

              http://www.thejimquisition.com/dying-light-review/
            • Tak tedy prosim o presny popis toho, proc je hra "sh*t". Opravdu by me zajimalo co z tebe vyleze za hlody. Pocitam ale ze zadny, protoze to co tu predvadis je jakesi rypani s kterym sam nesouhlasis, oznacovani neceho za shit, prestoze to sam o sobe samozrejme sh*t neni a ani byt nemuze, apd. Takove stavy obcas clovek ma, opustila te pritelkyne a ta tu hru mela rada, tak je to sh*t? Nebo nam prosim vysvetli proc mas v te hlave tak naprosto viditelne na*rano.
        • Veskoslav
          Ty jsi tak sladký. Je vidět, jak jsi tolerantní vůči ostatním hráčům. Nejlépe by všichni měli zahodit své oblíbené hry a vrhnout se na tvou milovanou sérii. Pak by všichni byli spokojeni *7* A raději se ani neptám, kolik je Tobě. Protože buď je ti těch 15 a rozumově by to odpovídalo nebo je ti přes 30 a pak platí to, že stářím moudrost člověk nezíská.

          Ale nejsladší je to, jak před 2 minutami všechny tvoje nové bláboly měly krásné hodnocení a najednou všichni tví oponenti jsou na tom přesně opačně a ty se vyhříváš na výsluní svého povrchního vyplusování do nebe:)

          P.S: Mohl by jsi napsat seznam těch dospěláckých her, co nejsou pro ty 15? Protože tam jsi Zařadil Dotu, Zaklínače, Dying light, sérii Total War, Warhammer 40k, Starcraft, Warcraft, CoD, BF a na víc tvých skvělých dedukcí věku těchto her si nevzpomenu. A prosím, vynechej JRPG, ty jsou pro 15 nerdy tím tuplem a Bayonetta taktéž, čistě sexistická záležitost pro 15 nerdy tvou logikou posouzené.
          • Femto
            Sladouši Zaklínač je pro třináctileté, kteří ještě neměli první sex :) Jinak dospělá hra? Zkus druhý díl Metal Gearu .)
            • Každý má rád něco jinýho,tak tu nedělej laskavě chytrýho.
            • Ani já. Sakra, 3 lidi, to už je spiknutí... *15*
            • Femto
              Znáš to o té potrefené huse???
            • Veskoslav
              Nejsou to já Femťáčku, neber drogy:)
            • Femto
              kdo pak se tu plíží pod rouškou anonyma?
            • Ty mas dost kamo. Doporucoval bych prestat ze sebe delat naprostyho dementa, nebo prestat brat drogy. Takovy myslenkovy pochod co ty mas, to se jentak nevidi.
            • Femto
              Herní mechaniky jsou taky odlišné, ale to bys měl vědět nebo jsi si snad tu PS4 ještě nevyzvedl z pošty? *15*
            • Veskoslav
              Jasně, bavíme se o herním světě, ne o mechanikách DS série.....Herní mechaniky má od pána Boha, já vím Femťáčku, já vím. Maminka to s tebou musela mít těžké.
            • Femto
              Bloodborne vychází z Lovecrafta :)
            • Veskoslav
              Bloodborne...Ještě že ho máme, když nesmíš zmínit DS sérii ze které vychází..... *7*
            • Femto
              Bloodborne *3*
            • Veskoslav
              Super. A nějakou starší hru by jsi nenašel? Já jen, že takový Resident Evil musí být taktéž děcká hra pro 15, zombii, kozatá hlavní hrdinka, nelogické prostředí, zlá korporace.

              Jinak tvé škatulkování spíše vypovídá o Tobě než o těch, co tak vesele škatulkuješ. Tomu se říká být děckem, frackem, nazývej si to jak chceš.
  • Trochu s křížkem po funuse ne?Jako 6z 10 je těžkej fail..Ta hra je výborná a zajímavý je že všude zbírá osmičky nebo devítky.Není to nějaké DLC,ale opravdu poctivý datadisk na delší dobu,protože těch postranních úkolú je tam opravdu celá řada.Nechápu tu ty recenzenty.To to zase dostal zrecenzovat někdo kdo asi nemá střílečky moc v lásce a radši asi strategie.Typické.Tuta hra má daleko víc než na šestku.Hlavně,že tu má větší hodnocení kdejaká hra,která není zdaleka tak dobrá.
    • Femto
      "Ta hra je výborná a zajímavý je že všude zbírá osmičky nebo devítky"

      Proto má průměr 78% :) To dává smysl *3*
      • Nic na tom ale nemění,že má osmičková hodnocení především
        • Femto
          Edge magazín - 6/10. To je kapacita. To by ti mělo stačit :)
          • Jasně. K čemu průměrovat hodnocení z celého světa, když stačí jedno od Edge... *15*
            • Femto
              Sry Dele ale tvoje vytahovaní vět z kontextu a následná mimozní reakce je prostě top...
            • Tak to doporučuju přečíst diskuze pod tím Edge listem. Pobavíš se ještě víc... *15*
            • Femto
              Tak mě Dele pobaví zase tvoje světaznalé názory :)
            • Jo, Edge. Ten jejich top 100 all time mě fakt pobavil. Snad nejhorší list, co sem kdy viděl, ale tak, každý má nějaký názor...
            • Femto
              já si s Edge vystačím. Nepotřebuji desítky od Guardian, Telegraph apod. *3*
          • Edge a herni kapacita?..no nevim.
            Ono spis jde o to ze ta hra mladsim hracum vyhovuje. Zombici, parkour, multacek coop, cool bugina..Ja bejt pubertak tak jsme naprosto nadsenej, takhle spis ocenim velmi solidni grafiku a dobrou atmosferu a celkem me to bavilo i hrat. 6/10 je dost mimo, i kdyz cela ta hra mi misty evokovala nejakou enklavu muslimu, coz v dnesni dobe neni zrovna plus, ale tech 8/10 bych |Followingu proste s klidem dal, kdyz prihlednu k tomu na koho ta hra cili:)
  • Tahle recenze je spatnej vtip. Kremsere jdi se zahrabat. Proc davaj recenzovat datadisk cloveku kterej nepochopil nesnasi puvodni hru. Dying light byla jedna z nejlelsich her minuleho roku a datadisk je mozna jeste lepsi nez puvodni hra. O datumu vydani recenze snad lepe ani nemluvit.
  • By mě zajímalo, jestli je Kremser nějakej protekčák. Kolik tak asi musí platit, že jeho články publikují?
  • Jack1947
    6 je zas málo a většinu hloupostí které kazily minulou hru bylo vychytáno, i když zase na druhou stranu přišli další neménaě otravné.
  • Ristoro
    Podíval jsem se na verdikt a číslo a hned jsem věděl která bije. Kremser. Jedna z nejpovedenějších her minulého roku, výborný datadisk a píše se tady tohle :D.
    • Jack1947
      Přesně to mně napadlo v Levelu Nářez tady jen 6.

      Já bych tomu dal pomalu i osm, i když je tam hoodně neduhů no. ( Na parádní Dead island to holt nemá, to pískovištátko na vyblbnutí s buginou je až moc omezené a někam se nedá ani pořádně jet).
  • Vtipná recenze :-D recenzent asi nemá rád Poláky
    Za mě v rámci Zombie akce ... aktuální top hra ... obří pokrok oproti DI
    v rámci parkouru .... mnohem kvalitnější parkour systém než ME:Catalyst (aspon dle bety)
    • Ty jo já čtu ten tvuj koment a říkám si sakra Mass Effect má nějakou odbočku kde hraje hlavní roli ten catalyst? hmm pak mi došlo že myslíš mirrors edge
  • :D vtipne hodnoceni. Recenzent zrjeme hodne umiral.
  • zajimavé všude to dostalo 8/10 tak že je otázka zda to recenzent umí hrát
    • Femto
      dokonce vidím i 4/10 *3*
    • Draken69CZ
      Nejde s proudem pozná sh!t, ale tak když Vás to baví tak co řešit číslo bavte se.
      • o proud moc nejde. Spis o to ze je vždycky lepsi když konkretni titul recenzuje někdo koho ta hra zajima.
        • Draken69CZ
          Aha někdo zaujatý co rád přehlídne bobky a co tam není být vlastně nemusí nebo si to vsugeruje že to tam vlastně je atd. *15* napiš na to recenzi to bude počteníčko *15*
          • Udělej aspoň to málo a zahraj si to
          • Pane kremser jste to vy?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit