Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevypadá špatně, ale hratelnost je zas celkem nuda. Jinak dynamika hry, grafika je super, až na... animace nepřátel... trochu zklamanej, mohli by to ještě vypilovat. Ale ten moment ke konci kdy prophet padá ze stožáru na záda je epickej!
    • Tak mi řekněte že jsou ty animace, např. při odhození, utíkání před vámi, když do něj jen tak vrazíte skvělé. A hratelnost ve stylu ramba není už trochu nudná. Nejspíš se to ale variabilitou hraní vyváží. A ten pád není epickej? Tohle sem zatím nikde neviděl, ukažte lepší! Chci se... kochat. *3*
  • trolo
    Leaknute info o release verzii:

    grafika: dx8. dx9 pride 9 mesiacov po vydani hry ak sa bude dobre predavat
    mega volnost: namiesto 5x8 sa mozete pohybovat 6x9.
    neskutocna inovacia: luk
    lead platform: PC
    priemerna herna doba: 2 hodky

    !!!
    • Veskoslav
      Nechci se Crysis 2 zastávat, ale to jedu v Dx11.....Luk se mi osobně líbí, že ho tam dali a za 2 hodiny jsem dojel tak 1/3-1/4 Crysis 2, což i kdyby se Crysis 3 držela Crysis dvě, tak je to nějakých 6-8 hodin. Takže trololo dělej někde jinde:)
    • V skyrime si mal tiež luk tak STFU a mimochodom Rambo ho tiež používal a prečo? lebo je to cool a co je cool sa páči amíkom tzn. $$$$$$$
      • V Skyrime bol luk, fuuuha, to je argument, ked berieme v uvahu, ze Elder Scroll seria sa vyvija tak technologicky na urovni stredoveku, tak je to velke prekvapenie, kto by to bol povedal, ze *12* *12* *12*

        Podla mna najvacsia chyba v Star Wars a Startreku bolo tiez, ze ludstvo zanevrelo na luk a sipy, to by boli potom ine vojny..
        • Stále je to "cool stuff" a to sa amíkom páči...
    • smejki
      seems legit
    • i ty brepto ! dyz bylo DX8 tyk ty jsi jeste nebyl na svete :D
  • tak to ja zas nemuzu brzdit smutek, kam az to dotahly hry od cryreku po Far cry 1. Hrani jiz neni takova vyzva, svoboda pohybu a jednani uplne zmizela. Chtel bych toho tak moc? Mozna jsem moc narocny, ale opravdu se mi libi kupa projektu na Armu II a surova cista zabava Carrier commandera. U ostatnich her mi ale pripada totalni stagnace. Cest tem par vyjimkam
    • ehm, Far Cry 1 a Crysis 1 měly naprosto stejnou míru svobody pohybu. Jo, možná měla FC1 o pár metrů čtvereční větší mapy, ale tyhle metry se stejně nevyužily. Obě hry byly koridorovky - žádné boje v otevřeném světě se nekonaly. *3*
    • Mechwarrior_bw
      "svoboda pohybu a jednani uplne zmizela"

      nepreháňaj, stále tu budeš mať na výber viacero výrazne odlišných ciest a viaceré možnosti riešenia úloh. Už to nebude taký tunel ako dvojka, čo je smer k lepšiemu. A to prostredie je takisto výnimočné, v žiadnej inej fpske niečo také nenájdeš, čo je ďalšie plus. Jednoducho oproti tomu čo je dnes bežné tu budeš maš slobody jednania i pohybu dosť, takže neviem na čo sa sťažujete.

      Samozrejme tiež by som chcel nejaký ten openworld sandbox a "absolútnu slobodu" ale to je v takto zameranej hre a navyše v tomto prostredí prakticky nemožné.
      • No já nevím, ale ve všech dílech Crysis byla poze jediná cesta - jistě, někdy se mírně rozdvojila na pár sekund a metrů. A odlišné řešení situací? Byla dvě: zabít, obejít. Nejlepší bylo kombinovat. Zkoušet cokoli jiného bylo zbytečné.
      • Praveze hra,ktera disponuje uzavrenym svetem s ruznymi biotopy v casti NYC (biosphere to tusim nazvali) uplne nahrava sandbox fps a je skoda,ze toho tvurci nevyuzili.
        • Tak NanoDome a ne BioSphere,moje chyba. *3*
    • Cypri
      Musím souhlasit. Pravdu máš. Je to smutný, holt to je asi dobou. Snažím se na to poslední dobou raději adaptovat (i když mi to nejde). Stejně mě to ale kolikrát mrzí a radši často nainstaluju starší pecky než nějaký hlouposti co teď vychází.
      Na druhou stranu i v dnešni době si najdu pár her, které jsou pro mě srdcovky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit