Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gears of dead space, zrovna jsme nedávno s přítelkyní dohráli DS1 a teď se těšíme na DS2 ale teda tohle vypadá jako úplně jiná hra. Univerzální náboje???? Kde to sakra jsme? Celé to působí až moc akčně a málo hororově. Zase se blížíme hernímu mainstreamovému proudu co :(((( To zachvíli už fakt budem hrát jenom 3 druhy her.
  • mno nevim, ad se snazim jak chci uz v tom puvodni dead space skoro vubec nevidim ... atmoska zadna, radoby filmovy cutsceny, trochu riznuty lost planet, jinak to vypada jako tuctova strilecka. Sem docela zvedavej na recenze.
    • JohnyTheZik
      atmoska na me nedejcha z zadnejch DS videi, vzdycky bylo lepsi si tu hru zahrat.. Radoby filmovy cutsceny (presneji ruzny "almost-finishing blows") byly v kazdym dilu (ve dvojce napr. hned v tom kostele, v jednicce treba pri objeveni tech velkejch bestii).. Lost planet nekomentuju, to, ze je to na zmrzly planete, prece hned neznamena, ze je to lost planet.. Tuctova strilecka, kde musis mirit na nohy? Hmm nevim.

      Rozhodne je to jiny, ale zrovna vsechno, co jsi vyjmenoval, je, podle me, trochu mimo.
      • Atmoska dejchala vzdycky z videi k obou dilu o samotny gameplayi nemluve. Cutsceny tam byly ale nebylo to stylem "padam z platformy, za 5 vterin padam zase, a za dalsich 5 potreti" tyhle veci tam byli pred tim citlive vsazeny a pomahali napeti, z tohole to necejtim vubec. Lost planet tam neni jen ve zmrzly planete, ale i v sileny podobnosti tech potvor, nehlede na to ze jim stejne oranzove svitej zranitelny mista ktery musis odstrelovat jedno po druhym etc. Strileni do kocenin, nejakym podivnym kulometem? DS byl hodne o plazmovejch rezackach kterejma se daly potvory uzasne porcovat a melo to svuj efekt, takdy to neni. Nemuzu samozrejme soudit hru podle casti jeny kapitoly, ale jelikoz vyvojari asi chteji ukazat hlavni devizi hry a to co je na ni hlavni, nepredpokladam ze by hra byla uplne jina mimo tuhle ukazku.
        • JohnyTheZik
          O.o tak ja nevim, ale prijde mi, zes nikdy na DS videa nekoukal. Zrovna to "padam z platformy" je klasickej DS (predevsim 2) moment. Silena podobnost netvor a to, ze jim oranzove svitej zranitelny mista O.o? Hral jsi DS 1 a 2? Tohle bylo u kazdy vetsi potvory ve hre.. A podivnej kulomet? To je pulse rifle (s necim) a je ukazovana ve vetsine gameplay videi (buhviproc.. asi, ze rezacka je tezsi na pouziti)..
          • Dohral sem 1 i 2, videi jsem videl dost protoze mam rad mix zanru scifi+ horor, sledoval sem kazdej kus PR uz pred prvnim DS1, vcetne animovanejch filmu a komixu. Tohle proste podle videi neni to samy. Pulse rifle v puvodnich hrach mela jinej efekt, tohle s ni uz nema moc spolecnyho...neberu ti tvuj nazor, ale jak uz jsem napsal na me to proste pusobi plytkym dojmem.
  • Zrovna podruhe rozehravam DS2, s priblizne rocnim a par mesicu zpozdenim po prvnim pruchodu, a musim rict, ze atmoska, kterou tohle audivizualni divadlo vytvari je proste vyborna. Jsem nekde ve druhe kapitole a je to opravdu narez. Hard obtiznost si nemuzu dovolit, ale v kombinaci se zealotem je to jedna z nejatmosferictejsich her, co jsem kdy hral. Po skonceni se chystam znovu na jednicku, abych mel primo srovnani, jak moc se co zmenilo (pamet uz tolik neslouzi). Technicky, ale to uz jsem psal, opravdu nemuzu nic vytknout. Ve fullhd je to opravdu podivana. Co se tyce DS3, moc bych si tedy pral, aby dostalo kvalit predchozich dvou dilu. Nemyslim si, ze by otevrenejsi prostory musely nutne hru zabijet. Myslim, ze zrovna ve dvojce jsou velmi dobre kombinovany a nemam pocit, ze bych se ve vetsi hale citil bezpecneji (mozna nekdy i prave naopak). Kooperace neni spatny napad, alepson z toho co ctu, vypada pomerne dobre zakomponovana a hru jednoho hrace rusit nebude, a tak proc si to neprojit jeste jednou s kamosem. Na videa se divat nebudu, nechci videt vubec nic, pockam az to vyjde, koupim a rozhodnu az z gameplaye. Palce nahoru a uz se tesim
  • Tak DS 1 i 2 mi poskytly skvělý zážitek, přestože moc důvodů ke znovu odehrání jsem neměl (obě na hard při prvním hraní). Potěšila mě hlavně příjemná obtížnost a dobrá atmosféra a lekačky, přestože ve dvojce už to nebylo úplně ono (SPOILER: na šok z prvního postavivšího se rádoby mrtvého necromorfa jsem hned tak nezapomněl, nicméně později si člověk zvykne pro jistotu střílet do každé zmutované mrtvoly). Trojka doufám v tomhle půjde ve šlépějích předchozích dílů a kooperace by mohla být příjemným zpestřením, protože dobrých coop her je jako šafránu a já si je velice rád zahraji, obzvlášť takové, které vyžadují důkladnou spolupráci.

    A taková perlička na konec. V jedničce jsem až do poslední kapitoly, kdy jsem jednu náhodou rozstřelil, nevěděl, že krabice jdou rozbíjet, takže to bylo teprve vzrůšo, když jsem věčně živořil s jedním nábojem v hlavni. Tak jsem si sám zvedl obtížnost o pěkných pár stupňů nahoru. *1*
  • Zas pátrá po mrtvý přítelkyni?
    • vždycky je v tom ženská *3*
      • pro Jindru ale chlap :D
  • B.o.b
    Právě ty lidský nepřátelé mě tam štvou. *10*
  • No pokud tam nebudou psycho sceny,hlasy,prizraky tak to bude na prd.
  • Danny28
    Tak byla jen otázka času než si panáci v EA postaví hlavu a rozhodnou se přejít k mainstreamu...Prostě nám dávají další důvod je nesnášet.Já už je ale nemůžu vystát kvůli ME3
    • Ja mám náskok, EA bojkotujem od prvého predraženého datadisku k BF2 *4*

      EA hry nebrať, nepodporoať...
      • Danny28
        ME3 byla moje poslední koupená hra od EA.
  • Už jen to prostředí zima, střílející nepřátelé z kulometů, žlutě svítící slabiny monster... Pardon, ale tohle je datadisk k Lost Planet?
  • Musím říct, že mi dost vadí, jak tvůrci vezmou známou značku a začnou ji přetvářet na úplně jinou hru. Viděli jsme to u Resi5, teď u nového Metal Gear Solid, kde si zahrajete na šéfkuchaře a nyní i u Dead Space 3. Prostě pokud chtějí udělat akční hru, ať vytvoří novou značku nebo aťo třeba nechají do datadisku nebo přídavku, ale ať neničí to, co všichni mají rádi *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit