Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DarthSmurf
    Na jaké konzole to teda je ?
    • Atari 130XE
      • + kazetak
  • Docela zajmavé že to vyvýjej pořát na modifikovaném Unreal 3 když Unreal 4 co se týče editoru a vychytávek je už o dost dál.
  • Vím že to sem nepatří ale mám dotaz. Plánuji si koupit novou televizi a PS3 ale překvapilo mě kolik LED televizí má pouze 50Hz není to trochu málo pro hraní PS 3 titulů typu Killzone 3, GoW atd.?
    • kup si plazmu, na led se vykašli .. budeš mít velkou rychlou televizi za pár kaček ... na hry určitě lepší než Ledka .. kterou abys měl stejnou "kvalitu a rychlost" zaplatíš dvojnásobek při větší uhlopříčce.
      • zbláznil ses plazmu to je už dávno zastaralý žere jak svina a obraz taky nic, moc solidní LED se dá koupit za 13-14 tisíc. LCD nebo LED jinak nic plasma to už si rovnou můžu koupit CRT *1*
        • Nevím jestli má vůbec cenu reagovat na "znalce" (rozuměj tupce co ví o dané problematice prd) jako jsi ty :)

          Věř tomu, že technologie plazmy je někde jinde, a až do nedávna byla natolik drahá, že nebylo možné ji dělat pro běžné domácnosti za rozumné peníze... a ledka za 14tisíc .. hmmm, to je teda "ledka" ... tu obrazově plazma za desítku rozdupe .... napsal jsem ti to jednoduše jako volovy, buď tomu věř nebo ne. A poznámky o spotřebě atd mluví naprosto jasně, nevíš vůbec nic, jen plácáš kraviny.
          • Spades
            Hlavně jde o tecnologii.
            LED je to samé co LCD, akorát vzadu nemá zářivky, ale LED diody. TZN žere méně, má lepší černou, a je tenčí.
            Plasma ale funguje úplně jinak. Jelikož se rozsvěcují jednotlivé body, nese plasma 3 veliké výhody. Má kolísavou spotřebu, tmavý obraz žere nejméně a světlý nejvíce, potom má po CRT nejvěrnější černou, a hlavně umožňuje to, že vedle sebe může být světlý a tmavý bod, což u normálního LCD a LED nejde (U LCD vůbec, u LED jedna dioda ozáří více bodů vedle sebe naráz)

            Kvůli toho je jednoznačně lepší plasma.

            Samozřejmě nejlepší je OLED, protože je tenčí, méně žere a může být dotyková i bez dotykové vrstvy, bohužel se ale rychle kazí, a je náchylná na UV záření, a i sebemenší radiaci.
            • Uplny suhlas. Mam LED od samsungu a to podsvietenie je fail. Ono to v obchode vypada nadherne, ale po dlhsom pouzivani doma si zacnete vsimat vsetky chyby a nedostatky toho podsvietenia (svetlejsie rohy, banding, nerovnomerne rozlozenie jasu, nekvalitna cierna ked su zhasnute svetla). Chcel som plazmu, ale v danej cenovej kategorii som nenasiel ziadnu, pri ktorej by som nemal pocit, ze obraz blika. Uz aby tu boli OLED.
          • nechce se mi bavit s tupc*m proto ti sem dám odkaz na jeden článek přečti si názor těch lidí na plazmu a ostatní typy televizí. Píší to samé co já a další které znám
            http://www.digizone.cz/clanky/co-je-lepsi-lcd-plazma-led-nebo-oled-televizor/
            PS je všeobecné známé ža plazmy jsou na ústupu
            • sry špatně jsem nahodil příspěvek. je až na začátku.
            • nechceš snad říct že led za 20 000 má horší obraz neř snejně drahá plazma?
            • Z toho článku co jsi sem nahodil je celkem jasné, že co se týče kvality obrazu, barev, rychlosti odezvy a pozorovacích úhlů, tak nemá plazmová televize konkurenci. Autor článku také zapomněl zmínit, že i plazmová technologie se dále vyvíjí (NeoPlasma-Panasonic...). Když si chceš navíc pořídit úhlopříčku např. 128cm nezbývá ti nic jiného, než ta Plazma (pokud teda nejsi milionář).
            • no pár už jsem jich viděl, sry ale nejsi jedinej kdo má doma televizi
            • Kolik plazem a ledek si viděl? Už ti někdo třeba řekl že není ledka jako ledka? To je zbytečný se bavit se čtenářema jako ty. Reálné zkušenosti nulové.
    • Nevím jak PS3, ale k xboxu mám taky jen 50Hz TV - bez HDMI kabelu nejdou hrát skoro žádné hry (vyžadují 60Hz), s HDMI kabel jede vše krásně.
      • aha takže 100hz TV a HDMI kabel budou v poho. A jen takový dotaz jak to myslíš tím nejdou hrát? příliš nizký framerate nebo problikává obrazovka? já jen tak abych věděl jak se to projevuje.
        PS: pokud jde o pc jsem v poho ale o konzolích nic moc nevím ale vychází na ně tolik exlusivních her až je skoro hanba to minout
        • Buď nejdou vůbec spustit (dostanu hlášku, že hra vyžaduje PAL60) nebo se spusti v ohavných barvách.
  • Tikov
    5000 pod povrchem je trochu moc na planetu, která má průměr nějakých 6000, ni?
    • coruscant má průměr asi 6000km, zástavba je vysoká v řádech kilometrů...čili těch 5km pod povrchem by docela sedělo
      • Tikov
        Sakra jsem to hlupák díky za upozornění
        • proč hlupák? úplně se vidím jak přehlédnu dvakrát jasnější věci :D
  • Lovec odměn Han Solo? Když už tak snad Bobba Fett ne?
    • Nebo lovec lidí Bobby Sixkiller...
      • Cahir
        "A long time ago in a galaxy far far away..." - Bobby očividně ještě tahal kačera.
  • Musim říct, že se mi to docela líbí. Takový temější Star Wars, kde nepůjde o síu a v hlavní roli nebudou rytíři Jedi to je podle mě dobrá změna. Doufám v alespoň trochu dospělejší příběh ala Zaklínač.

    Přesto, musim říct, že každej rok tak nějak čekám na oznámení pokračování série Jedi Knight. To je moje srdcovka a doufám, že se někdy dočkám *1*
    • Anal.S
      No, to já bych radši temnější Star Wars za neutrálního grey jediho s dospělejším příběhem aka Zaklínač. Spolupráce LucasArts a Bioware, poměr mezi RPG a akčními prvky zhruba jako v Mass Effect 3, nebo už zminovaném Zaklínači a příběh situovaný až do éry po epizodě 6. Nejlíp kdyby to bylo open-world

      Jo, je to moje dream RPG.
      • Kronoss1
        Souhlas kamaráde. To by Star Wars univerzum potřebovalo jako koza drbání. Druhý díl by mohl být v té samé době, akorát za Sitha, protože co si budeme povídat, Sith rox.
      • Cahir
        Same here!
      • Malleth
        to už radši aby na tom dělal obsidian
        • Anal.S
          Obsidian dělá dobrý módy, ne hry.
          • Malleth
            Hlavně uměj psát zajímavý postavy a příběh
            • Malleth
              To jsou i hry od Bioware
            • Cahir
              Jenže technicky je to mizérie...
      • "spolupráce LucasArts a Bioware"
        - oh fuck, ne další SWTOR
        "poměr mezi RPG a akčními prvky zhruba jako v Mass Effect 3"
        - non-existent ?
        • Cahir
          Not True.
        • Anal.S
          Zkus příště místo tady těch hejtr whinů psát nějakou konstruktivní kritiku :).
          Nemáš rád Bioware, to je super... -.-
  • Kde se proboha učíte používat slova jako" benefitovat" nebo "komunikovat záležitost"? Bolí z toho oči.
    • Tento člověk má naprostou pravdu.
  • Proč sakra neudělají RC2, které by bral každý trochu zapálený fanda a kterým by si určitě spravili pověst. První díl byla skvělá FPS hra, která měla i příběhový podkres a nechala po sobě otevřený konec na který by druhý díl mohl navázat. Prostor k vylepšení by se určitě také našel. Do háje, RC1 je klasika, kterou si hraju minimálně 1x ročně už od vydání. Proč se dělají pokračování hrám, které si to nezaslouží a ty, které by na to měly je nedostanou?!
    • Malleth
      Myslim, že můžeme bejt rádi, že nejde o něco z lega, nebo o halucinaci typu kinect Star Wars nebo Old Republic.
    • Cypri
      Přesně hej!! :D
      Každej rok neo ob rok si RC1 nainstaluju. Příběh tam taky nebyl špatnej.
      Vždycky jsem si říkal "má to otevřenej konec celkem, bude jednou pokračování" a ono stále nic.
      Škoda škodička. Hrálo, ehm, hraje se to stále perfektně.
      • MickTheMage
        Nie som si uplne isty, ale mam taky pocit, ze "co sa dialo po tom" je rozoberane v nejakej tej "Republic Commando" knizke (prip. knihach), ale to by musel potvrdit niekto, kto ich cital :)
  • Spades
    Kde je ten tuctový panák ? Na to mgameplay videu je normální naanimovaná postava...
    Dík za hate, ale odpověď by se nenašla?
    • Ns prezentaci bylo zdurazneno, ze ta postava neni a nema byt hlavni hrdina. Nechteli nam ho ukazat, aby neuteklo info o pribehu. To, ze ta aktualni vypada dobre, to je vec jina.
  • žádný meče? jenom pistolky??
    • Star Wars nie je len o mecoch, predstav si.
      • NO to já vím, představ si, ale v tom případě mě to pak nezajmá..
        • Pak už teda nelez na žádnou diskuzi o téhle hře.
          • Já tak budu poslouchat nějakýho ubohýho trotla..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit