Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mě stačí vědět, že to dělaj lidi co makali na Thiefovi a vím, že to bude pecka. Těším se.
  • x_ander
    Dishonored vypadá jako kříženec Half-life 2, Deus ex a Bioshock. Pokud si od každého ze zmíněných herních velikánů vezme alespoň trošku toho dobrého, tak nás čeká pořádná pecka. A trailer je naprosto ukrutný, ta hudba tomu dává neskutečné grády.
  • Taková zajímavot:
    Concept art k této hře dělal Sergej Kolesov, který se stal jedním z výherců letošní E3 výstavy/soutěže "Into the pixel" http://www.intothepixel.com/artwork/2012_contest_winners.asp
    Sergej v současnosti pracuje v Brně ve studiu Vatra.
  • Krev vypadá docela divně
  • Souhlas, kazdopadne to vypada moc hezky. V traileru je na me zbytecne moc zabijeni, ale jelikoz v dojmech pise ze to pujde i jinak, melo by to byt fajn.
  • sleepless
    Ano, feeling mají prakticky totožný.
  • tihle stvořili dokonalost jménem Arx Fatalis a pak neméně známé lineární rpg Dark Messiah of Migh and Magic. První jmenované je skvost, leč druhý titul trochu zklamal, ať už grafickými limity jako dohlednost, či někdy podivná fyzika, tak nadruhou stranu šokoval kvalitou a zábovností soubojů. Myslim že Dishonored přinese čerstvý vánek na herní scénu. Arkane studios zase přijdou s něčím jiným
  • podobají se souboje alespon trochu Dark Messiah ?
  • hh what shall we do with the drunken sailor krutej song, neříkám nic a teším se *8*
  • Ano, Deus Ex nabízí hráči volbu jsem za to rád, avšak upřímně příběhem mě H-L uchvátil daleko více. Proto chci aby se Dishonored H-L podobal, ale herními mechanismy (možnost volby, zvl. schopnosti apod.) překonal. (BTW dobrý byl i Bioshock, ale ten trpěl stereotypitou)
  • Osobne doufam, ze to bude mnohem min nez HalfLife a mnohem vic jako Deus Ex. Prece jenom HL je pouze koridorova strilecka bez jakychkoli moznosti cokoli ovlivnit. Ano, HL 1 byl ve sve dobe vyjimecny jako strilecka s pribehem, HL 2 mel dobrou atmosferu a par zajimavych napadu, ale je jina doba a hrdina jako tupy kyvaci panak se uz (doufam) moc nenosi.
  • Pilgrim66
    To bude pravdepodobne tim, ze na "Dišonyrdu" makaj lidi co delali Thiefa.
  • melny
    Já vím, že to bu de úplně jiná hra, ale mě to tím prostředím a trochu i grafikou připomíná Fable 3 :)
  • Sakra, už aby vyšel novej Thief, hodně mi ho to prostředí připomíná
  • skoda tech "vala svetu" tripodu, jak tohle vidim, tak mne to nudi. neco originalnejsiho by uz nebylo ?
  • sleepless
    Jak je psane v clanku, byl to jenom drobek. Je nad slunce jasny, ze Dishonored muze a nemusi fungovat pouze jako celek. A to zjistim az v rijnu. Ale so far so good...
  • Viktor Antonov
  • Chcel by som verit, ze ta hra je skvela pretoze na nic herne sa tento rok netesim viac ako na Dishonored, ale stale sa bojim, ze tvoje nadsenie Peter je len fatamorganou z radosti, ze si si to mohol konecne zahrat.
  • Zdá se mi, že návrh vizuální stránky tak má na starost stejný člověk jako u zmíněného H-L.
  • Konečně hra, která by se mohla stát důstojným nástupcem Half-Life. Po vizuální stránce se Half-Lifu podobá a upřímně doufám, že hratelností jej i překoná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit