Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... tak tahle hra bude fákt hustá... a luxusnější video jsem už dlouho neviděl . A ochočený krysopiraně ??? ... no vlatně proč ne? *1*
  • Konečně hra, která by se mohla stát důstojným nástupcem Half-Life. Po vizuální stránce se Half-Lifu podobá a upřímně doufám, že hratelností jej i překoná.
    • Osobne doufam, ze to bude mnohem min nez HalfLife a mnohem vic jako Deus Ex. Prece jenom HL je pouze koridorova strilecka bez jakychkoli moznosti cokoli ovlivnit. Ano, HL 1 byl ve sve dobe vyjimecny jako strilecka s pribehem, HL 2 mel dobrou atmosferu a par zajimavych napadu, ale je jina doba a hrdina jako tupy kyvaci panak se uz (doufam) moc nenosi.
      • Ano, Deus Ex nabízí hráči volbu jsem za to rád, avšak upřímně příběhem mě H-L uchvátil daleko více. Proto chci aby se Dishonored H-L podobal, ale herními mechanismy (možnost volby, zvl. schopnosti apod.) překonal. (BTW dobrý byl i Bioshock, ale ten trpěl stereotypitou)
        • Souhlas, kazdopadne to vypada moc hezky. V traileru je na me zbytecne moc zabijeni, ale jelikoz v dojmech pise ze to pujde i jinak, melo by to byt fajn.
    • Zdá se mi, že návrh vizuální stránky tak má na starost stejný člověk jako u zmíněného H-L.
      • Viktor Antonov
  • Vypadá to čím dál tím líp a jsem potěšen, že se skilly hlavní postavy se musí promyšleně nakládat... Demo by rozhodně bodlo, ale už teď je to u mne nejočekávanější hra podzimu...
  • tihle stvořili dokonalost jménem Arx Fatalis a pak neméně známé lineární rpg Dark Messiah of Migh and Magic. První jmenované je skvost, leč druhý titul trochu zklamal, ať už grafickými limity jako dohlednost, či někdy podivná fyzika, tak nadruhou stranu šokoval kvalitou a zábovností soubojů. Myslim že Dishonored přinese čerstvý vánek na herní scénu. Arkane studios zase přijdou s něčím jiným
  • Chcel by som verit, ze ta hra je skvela pretoze na nic herne sa tento rok netesim viac ako na Dishonored, ale stale sa bojim, ze tvoje nadsenie Peter je len fatamorganou z radosti, ze si si to mohol konecne zahrat.
    • sleepless
      Jak je psane v clanku, byl to jenom drobek. Je nad slunce jasny, ze Dishonored muze a nemusi fungovat pouze jako celek. A to zjistim az v rijnu. Ale so far so good...
  • podobají se souboje alespon trochu Dark Messiah ?
    • sleepless
      Ano, feeling mají prakticky totožný.
  • Sakra, už aby vyšel novej Thief, hodně mi ho to prostředí připomíná
    • Pilgrim66
      To bude pravdepodobne tim, ze na "Dišonyrdu" makaj lidi co delali Thiefa.
  • hh what shall we do with the drunken sailor krutej song, neříkám nic a teším se *8*
  • Taková zajímavot:
    Concept art k této hře dělal Sergej Kolesov, který se stal jedním z výherců letošní E3 výstavy/soutěže "Into the pixel" http://www.intothepixel.com/artwork/2012_contest_winners.asp
    Sergej v současnosti pracuje v Brně ve studiu Vatra.
  • skoda tech "vala svetu" tripodu, jak tohle vidim, tak mne to nudi. neco originalnejsiho by uz nebylo ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit