Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kde jste ten dotaz vyhrabal?i ...uz jsem na nej uplne zapomel......to me fakt dostalo *3* ...jsem slavnej *1*
  • muze mi nekdo vysvetlit, za co jsem dostal 3 minusy?
  • Dalsi chytrak co v zivote nic nedokazal a neudelal ale vzdycky vi co maji delat ti druzi.
  • Sef vyvoje by se mel plynule vyadrovat ..
  • blahorodie
    tisice lidi, a jeden cigaň - TY *2*
  • blahorodie
    Chudak , mal chut na poldeci a oni mu nedali *1*
  • U tech zaberu z Take on Helicopters si rikam, ze se tesim az v nejakem dilu ARMY bude nejake podobne mesto jako to nad kterym se prolitava v helikoptere, zatim to byly vzdycky jen vesnice, ale boj ve meste ma urcite taky neco do sebe.. tak snad v ARMA 4
  • Uz vidim ten bugfest ak A2, tam boli rovnake reci...Za celu svoju karieru nevydali ani jednu hu zo serie ARMA ci OF, ktora by by nebola zabugovana ako prasa...Vynimka bola akurat mozno A2 OA ale aj to u nej neslo dohrat kampan pri vydani kvoli bugom...Ale Bohemka je super firma, stara sa o hracov a bla bla bla, jj, rok a pol opravuje akurat to, co vydala posrane *6* Ani tu to nebude inak
  • tisice rofl ...miliony
  • FeebeEWN
    zapojit do vývoje? proč ne. podívejte se na Project CARS :

    http://www.youtube.com/watch?v=FhjgUw3Ml7g

    i trailery dělá komunika, která si odhlasuje, který je nejlepší a ten hru potom prezentuje :)
  • Duchaplný příspěvek, tímhle jsi se dostal v technice projevu o hodně výš než člověk, na kterého upozorňuješ.... ;))
  • zajimalo by me jestli tam bude v MP zase warfare a pro kolik hracu bude, a pak sem zvedave na HW naroky, cekam ze budou krvavy ale doufam ze ne moc :)
  • Platena alpha verzia? To snad nemyslia v bis vazne. Jednak tym nepriamo priznali ze vydavaju zabugovany skoro nehratelny bordel a potom od coho tam maju internych platenych testerov? A obhajoba ze je to len na vyladenie popripade pridanie napadov od komunity je len taky PR blabol. A nakoniec to aj tak vydaju zabugovane az hroza....
  • Tak to mi neda nepoznamenat vo fightclube (hlavne u p. Polacka) oblubene jako by z ktoreho som niekedy uz na nervy a trha mi to usi.
  • smejki
    kultura je áá mmm
    http://www.youtube.com/watch?v=qUOcbR64q7U
  • myslím, že kdyby jsi mluvil na kameru ty a věděl, že tě uvidí tisíce lidí, tak nevyplodíš nic
  • Taky mě to celkem bilo do uší :D
  • ééé a ééé a ééé...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit