Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja tomuhle chlapíkovi prostě nevěřím...tísíce a tisíce hodin hrál ufo...tisíce??? Velkohubý prohlášení, ale skoro každá featura co uvádí je HyperMegaCool, ale není to zrovna to co jsem žral a žeru na ufu..do dneška ho aspoň jednou ročně dojedu. Dopadne to asi tak jako JA:BIA. Asi částečně zábavná strategie, ale s originální atmosférou původního titulu to nebude mít nic moc společnýho...šanci tomu dám, ale rozhodně nejdřív jen warezem. Xenonauty už mám koupený, takže to zkusím vcelku s klidnou hlavou:).
    • Já tomu jeho proslovu nepřikládám nijak velikou důležitost. Spíš zkouším hledat mezi řádky a jen doufat, že se jim to podaří. Nepotřebuju aby to bylo naprosto stejné jako xcom, stačí mi, když to bude dobrá hra, turn-base s nějakými odkazy na původní díl. Pro mě osobně bylo JA:BIA docela zklamání, jelikož JA2 a její mody je pro mě srdeční záležitost a nevyhovoval mi způsob, jakým BIA změnil bojový režim.

      Firaxisu držím palce a doufám, že se jim povede navodit atmosféru napadeného světa :)
      • Taky jsem fanoušek, takže hledám drobnosti který bych ocenil...Třeba ta základna vypadá fajn, hak pro lezeni na strechy taky..,ale celkově mi ten koncept připadá spíš jako aftermatche a tyhle ufa a z těch mě nejvíc bavil omodovanej Aftershock...nicméně u žadnýho jinýho ufa(mimo twosides, což byl 1:1 remake + drobnosti) už jsem nikdy neměl pocit jako u původního. Osobně bych přivítal spíš takovej temnej komix s možnostma zbraní jako má jagged alliance nebo už zmiňovanej aftershock. Drobnosti bych přilil i z UFO:AI a extraterrestrial, ale hlavně aby to mělo taktický možnosti a atmosféru. První allien base si pamatuju ještě dneska:).

        Každopádně Firaxis nejsou žádný babralové, tak to snad dopadne dobře...i když tomu moc nevěřím..., ale doufám:).
  • Az se jednomu nechce verit, ze v dnesni dobe se najde nekdo, kdo se pusti do takoveto hry (ufoni, turnbased). Kazdopadne pro mne je to jasna koupe. Ukazky vypadaji opravdu skvele a pan vyvojar opravdu vi o cem mluvi. Navic hral evidentne, jako ja, puvodni X-Com. Moje penize maji uz ted jiste.
    • USER47
      Kupodivu se takovejch lidí najde celkem dost. Koneckonců teď jsou ve vývoji tuším minimálně čtyři remaky/klony starýho ufa. Kromě toho oficiálního z článku jsou to třeba Xenonauts, UFO: Alien Invasion nebo UFO: Extraterrestrials 2.
  • tohle bude nářez KONECNE pořádná TB strategie hrát furt dokola JA 2 heroesy civku je sice furt dobry ale chce to novou krev
    nemužu se dočkat
    • kovar.jakub
      Doporučuju koupit 3DS a zkusit tahovky z 3DS i DS: Fire Emblem, Ghost Recon: Shadow Wars, Advance Wars, Age of Empires, FF: Tactics a další.
  • Tak na tohle se těším. Hlavně mám dojem, že ten týpek je fakt nadšený pro věc. Snad se mezi vývojáři najde i podobný fanda Jagged Alliance. :)

    Btw. nevíte jak je to s hrami typu Commandos nebo Desperados (snad se to tak jmenovalo)? Jestli vůbec ještě něco takového existuje nebo to definitivně zmizelo na propadlišti dějin.
    • kostejnesmrtelny
      Pokud vím, Commandos se mají dobře a nic jim nechybí *14*

      http://www.gog.com/gamecard/commandos_ammo_pack

      (trocha reklamy ještě nikoho nezabila)
      • deridon
        trojka byla dokonce zadarmo na jedné české prodejně podobné gogu
  • On někdo ještě hraje tahovky WTF
    • Ze je tu nekdo jako ''poklop od kanalu'' me neprekvapuje. Co me prekvapuje je vase potreba na podobne hlupaky reagovat.
    • Holt někdo rád přemejšlí a někdo rád mlátí hlavou do zdi ve tvém případě. *1* No nic XD my jsme vystříkaný jak švestkový knedlíky z té to hry XD a ty podle všeho pravděpodobně čekáš na další Call of duty. *3*
    • Jeste jo, ale bohuzel je nas uz dost malo, holt casualove nas svymi pocty mohutne prevysuji.
    • Tak na tohle se těším. Hlavně mám dojem, že ten týpek je fakt nadšený pro věc. Snad se mezi vývojáři najde i podobný fanda Jagged Alliance. :)

      Btw. nevíte jak je to s hrami typu Commandos nebo Desperados (snad se to tak jmenovalo)? Jestli vůbec ještě něco takového existuje nebo to definitivně zmizelo na propadlišti dějin.
      • Neměla být reakce, omlouvám se. :)
    • nebudes tomu verit ale vsichni nesedej jen u multaku CoD :P jinak na x com se moc tesim dalsi hra na kerou se clovek muze tesit
      • No většina komplexnějších strategií je tahových, protoře by to člověk v realtime prostě nedal. Momentálně Sword of the Stars, Endless Space a další. Neřekl bych, že TBS je mrtvola a jestli skomírá, tak u mě zatím pořád slušně kope nohama a jen tak se nenechává.
        • Vzhlede k tomu že připravované strategie Tipu Rome II a další (Soalre atd) se připravují pořád na tahové báze tak bych to neviděl tak špatně. Jen bokem chystané hry na base turn jako třeba legnerní Ultimy budou taky tahové (souboje). Já bych řekl že tahový systém velice brzo bude mít svojí renezanci ve hrách.

          Důvod je prostý, lépe si člověk naplánuje co bude dělat a více si užije když pak vše spustí a vidí že se dílo podařilo....a to prostě nevymizí .
      • no vždycky se najde pár exotů
        • miker17
          Lepší exot než imbecil(jako ty). *3*
          • asi budu brečet urazil mě hlupák co je udělanej z nějaký sračko*ský tahovky dělaný pro paru zastydlejch ubožáků
            PS fanoušek hentai pedofilního anime jakým podle profilovky jsi mě nemůže urazit
            • Jdi se raději optat Mámi kdo je tvůj táta , evidentně máš s tím komplex. O hrách nevíš nic a jen blbě kafráš.
            • miker17
              chudášek ani urážet to neumí. *13* *13*
  • rancor1223
    Už aby to bylo. Hlavně aby se udržela ta atmosféra strachu z původního Enemy Unknown. A generovaný mapy, ty jsou taky důležitý.
    A že ztratil 24 vojáků? Tak buď je hrozná lama, nebo je ta hra mnohem těžší než EU (což není na škodu!), nebo jsou úplně jinak řešený savy (snad půjde ukládat po každém tahu) což by to dost ztížilo.
    • Vsak rikal, ze na to bude rezim IronMan (asi neco jako HC).
    • Paulcz
      Neustále používat save/load není výzva a beze ztrát není radosti. Pamatuju kamaráda co první X-COMy hrál tak, že ukládal po každém pohybu s vojákem.. :) Kontinuální hraní, podle mě přináší daleko větší zábavu a že o něco přijdete to k tomu prostě patří. Akorát většina her na to není stavěná.
      • rancor1223
        No já to dělal podobně, co tah to save a bavil jsem se skvěle *1* Každopádně zde jdu do Iron Mana! (a pokud možno nějaké limitky *3*)
      • presne tak kdyz udelam chybu a nekdo me tam chcipne tak je to proste cena kterou sem za to zaplatil, ne ze dam load a delam ze se nic nestalo, takhle se hned vytrati atmosfera ze hry.
        • Jako sorry, ale v druhé polovině hry, si svoje vypiplané vojáčky chráním jako oko v hlavě a není mi líto znovunahrání savu, kterýžto úkon, byl už sám o sobě v X-COMu hardcore ;) Navíc, ne vždy byla jejich ztráta zapříčiněna mojí chybou, viz. vyloďování . Jediná mnou tolerovaná poprava se konala po vytříbení psionických schopností jednotlivých vojáků *1*
          • rancor1223
            Jo, vyloďování, hádám, že to opraví *1* Bude mi chybět ta "bezpečná vzdálenost od nepřítele" kdy loď přistála 3 metry od ufa *15*
            Sakra teď mám chuť dát si Enemy Unknown znovu!
  • Se nedivim, ze chcipaj, kdyz to nebude na tahy
    • USER47
      Jak jsi na to přišel? Samozřejmě, že tahovka to pořád je...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit