Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pochopili ste z toho,jestli teda v tom DS3 bude coop oddeleny od SP ?
    • projet bys to měl mít možnost sám a pak v režimu coop. Takže pokud to správně chápu tak ano. Jinak ukázka mě vůbec neurážela, vypadalo to celkem schopně.
      • samozřejmě jsem postrádal horror elementy ale ty se na prezentaci nehoděj..
    • Izmæl
      Myslím, že jo. Říkal něco jako ,,Singleplayer and singleplayer co-op."
  • Malleth
    Čím víc střílení, tím víc Dead Space.
    To vypadá jak Lost Planet už.
    • Izmæl
      Trochu se mi zdálo, jak kdyby ani vývojáři tu misi nezvládali.
  • Tak uz len po tom Dead Space-u je EA lepsia nez cely MS dokopy ;)... teda aspon pre mna co sa tyka zaujmu :)
    • jj ale jedine co tam bylo super je south park :D na to se tesim
      • No a este vlastne Tomb Rider... :D:D... Ale keby sa brali cisto hry len od MS.... ;)
  • ja si vzpomel u toho kotoulu na mass effect 3 D:
    • jojo, kotouly zkopirovany z ME3 :)
  • Amylee.Anderson
    Dead Space 3 *14*
    • BoB.2
      Akční střílečka horor je pryč. *7*
      • Izmæl
        Vsadím se, že tam bude spousta lekaček.
        • jjj vsichni se urcite poserem :D smichy :D
          • Izmæl
            Jo, určitě jo. ahahhahaha úplně funny haha posereme se smichy ahah :Dh ah:D: sem taky dement:D hah
  • John Ravioli je na scéně.
  • Kinet1c
    co je zac ten indian ?
    • Herní pořad. Dříve běžel live na internetu. Nyní je na tv metropol. Má svůj osobitý ráz a mě se třeba líbí víc než Re-play. Na killera si musíte zvyknout, ale je dobrej
  • Indiani to dělají možná proto, že streamovat komentované přenosy z E3 byl jejich nápad a přišli s tím jako první. Games to chtělo letos pořádat taky, tak se přišlo s nápadem udělat to dohromady. Proč ne? Hateři se vždycky najdou ale chtěl bych tam vidět vás místo kluků :D *5*
    • ZvacA
      Ne, to by si nechtěl vidět. :) Musí se jim nechat při sledování celé té srandy jejich um uchování profesionality - věřím tomu, že kdyby tam seděl kdokoliv z nás udivujících se nad soušasnou kvalitkou a obsahem prezentace, tak by naše komentáře postihovaly pouze - "WTF", "Co to kua je?", "S tím ať jdou do ř*ti", "Hele, co tam dělá ten pták Usher?" a " Celé to vypadá k ho*nu " a pak jen už smích, smích a smích a bylo by po živém vysílání...
    • Taky moc nechápu ten hate. Mě se to zdá docela v pohodě.
    • Keby byvam v Prahe kludne aj hned...
  • vidim EA a pozvracel jsem si klavesnici :(
  • Nechajte tie komenty lukasovy...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit