Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Draken69CZ
    Konkurenci? Pche XD The Lords of the Fallen bude vždycky ta druhá. Já se moc těším a věřím, že poslechnou komunitu a trochu přiostří. Já osobně bych tu teleportaci hned na začátku a ni nepoužíval a raději se procházel, sbíral duše a zkušenosti. Ještě si sehnat PS3 a Demon's Souls aby to čekání lépe utíkalo :)
    • Malleth
      Pokud vim, stále je ke stažení pro PS+
      • mdkGT
        Pro vlastniky Playstation "+" je dokonce ke stazeni zdarma.
        • Draken69CZ
          Fakt, skvělá zpráva
  • Keyz
    Škoda, že velké monstra bosse lze opět usekat a není na ně nějaká fígl. Když jsem viděl v prvním díle velké parchanty, tak jsem řešil jak to udělám, ale pak prostě zjistím, že je usekám. Sice to chce načasovaní atd. Ale normálně by mně podobné prase zašláplo a bylo by hotovo.
    Rád bych třeba ustupoval snažil, se ho nějak ošálit atd. Pak využit k jeho smrti prostředí apod.

    Ale to je vlastně málo kde, takže to nelze brát jak chybu.
    • ten velkej lavovej boss jde prechytracit staci s nim nebojovat a utect mu k vychodu kde strati pudu pod nohama pak uz staci parkrat seknout do rucicky a spadne
    • InfidelBro
      Já to mám třeba právě naopak, štve mě, že bosse prostě nemůžu rozsekat, serou mě gimicky typu: sekni 10x do zeleně svítícího místa aby boss padl na zem, nebo: bosse nemůžeš zranit jinak, než při použití děl/katapultů/whatever (Dragon god z Demon's Souls).
    • http://www.youtube.com/watch?v=dW2u4UFIR4M
      • To je ale hodne slabej let's play
    • Ono jde o to, ze bossove co nesli jakoby usekat byl Bed of Chaos a v Demons Souls to byl Dragon God a tihle dva bossove jsou obecne povazovani za jedny z nejhorsich bossu kazdy je vetsinou nejak pretrpi, protoze na ne prave nepotrebujes moc skillu, staci mit jen dobrou taktiku a trochu lucku. Myslis, ze dat solo NG+++ Smougha a Ornsteina je jen o tom je usekat? Je to velmi o skillu, timingu a spravnem equipu.
      • Keyz
        Já to dohrál jen jednou, takže nevím.
        Ale netvrdím, že stačí sekat. Jasně je potřeba načasovaní atd. Ale čistě logicky bych to rád viděl jinak. Například, takto velký prase bych rubal na několik fází a kdyby v každé byla obtížná cesta jak dosáhnou požadované taktiky (za předpokladu, že na ní hráč přišel), pak by to taky přece bylo obtížné a měl by si najedou obavy z velké potvory. Protože normálně zabít nejde.
        • Gordar
          Tohle je RPG. Podobné gimiky způsoby na zabití bossů hledej v jiných žánrech, kde se vždy najdou. V RPG hrách se bos vždycky "umlátí", o to přeci jde.
          • jo jde prostě o to že jedna taktika bude na toho bosse lepší než druhá,a třetí horší než první,ale i přesto ho mužeš dostat i tou první.
      • Pfff, popis vyčerpávající, ale nerozumím každému druhému slovu. *9*
        • Tak proč na to vůbec reaguješ? Logika zdejších lidí mě opravdu někdy udivuje... *7*
  • Veskoslav
    Mě se líbí vždycky v těch videích ty jejich zbroje. Pokud by byly i ve hře, byl bych nadšen, protože zatím málokteré MMORPG či RPG zbroj, která by se mi líbila:(
  • DS má fantasticky propracovaný svět, leckterá studia by mohla závidět. Přesto je možná škoda, že to nezapíchli jedničkou. Změn může být v konečné fázi mnoho. Ale jinak má právem status "zjevení", protože je to hra, která se skutečně HRAJE. Žádný další interaktivní film pro masy. Níc nepotěší jako překonání těžké pasáže na 35 pokus :) Ž Teď jsem si z GOGu pořídil Blade of Darkness a pocity jsou u toho až nebezpečně podobné :)
    • Na BoD z GOGu sem se taky těšil..koupil sem a ...nemůžu ho rozchodit..snad pomůže support..ale sem spíš skeptický..Stále nějaký error s MEM_SIZE a Visual C++ Library to hází..
  • Lifegemy? Teleporty ihned? Ziadne skryte lokacie? Znie to strasidelne a hra vyzera divne z videi, moc akcne a sprasena v detailoch...mega mec berie menej staminy ako pidiluk a podobne...ako hardcore hrac Demona i Darka s cez 2000 hodinami v PvP mam mega obavy. A stabbovanie bola ta najlepsia vec v subojoch, to ze to znicili, radsej pomlcim.....prave pokracovanie Souls bude novy projekt ich tvorcu na PS4 ako vidim a nie toti
    • Jo ty budes ten typek, co jede nejaky OP pvp build a spamuje na sve obeti dark magic a nebo fishuje backstaby a honi si ego na tom, ze mu vlevo nahore sviti 99 humanit a vpravo dole par milionu soulu, ze jo?
      • Nie hram claymore build bez kuziel a na ferovku lvl 99 sunlight covenant. Ale Dark Souls som presiel na leveli 1. cele, takze i nepatrna zmena k lahsiemu ma desi....inak uz i Dark Souls je lahsie ako Demon Souls...
        • Rhulad
          Dark Souls je několikrát těžší než Demon Souls panejo ... to snad nemyslíš vážně. Demon Souls má možno lepší atmosféru jinak je ve všech směrech +- stejné jako Dark Souls, ale rozhodně je lehčí!!!
  • Malleth
    Z těch life gemů mám trochu vítr. Zavedení jedinýho healovacívho předmětu v podobě Estus flasků, který hráč dostává na příděl, bylo jedno z nejchytřejích designových vylepšení oproti Demons Souls.
    • No, nové info mne příliš netěší :(. Life gemy .. k čemu, už při druhém, třetím procházení Estus skoro nepiju a mimo boj (i v boji by se občas dalo spolehnout na replenishment bo jak se ta léčivá dotka menuje) se v poho healuju miraclama. Nějaké life gemy akorát vyruší potřebu heal miraclů. Zjednodušení navigace po prostředí, todle mi hlava nebere, to na Souls hrách bylo to nejzábavnější, sám se pokoušet přijít na nejvhodnější systém postupu hrou, ať už je řeč o nejefektivnějším sledu úrovní v Demons Souls, nebo o cestách "nejmenšího" odporu (nalezení nejschůdnějšího sledu úseků pro daný charakter) u Dark Souls. Navíc, neřekl bych že level design v Dark Souls byl nějak nepřehledný, našel jsem vždy vše i bez návodů z netu a orientace mi přišla úplně bezproblémová, naopak jsem rád objevoval různé zkratky. Odstranění backstabů ... wtf *7* ... asi ústupek pro lepší balanc multiplayeru, ač jsem rád backstaboval jakékoliv humanoidní nepřátele v PvE je fakt, že PvPeří s méně než 25% zátěží jsou s backstabama docela otravný, ale neřekl bych že to až tolik ničí zážitek z PvP, vždyť vy se taky můžete příslušně obléct a vybavit abyste na to byli připravení, ale budiž, to mi vadí asi nejméně. No, uvidíme jak to bude působit jako celek, doufám že to ti 2 noví manažeři nepohnojí. Po skvělém Demons Souls které jsem sháněl v americké verzi když v Evropě ještě nebyl k mání jsem Dark Soula předobjednával půl roku dopředu zcela automaticky, u dvojky jsem zatím trochu skeptický zvlášť kvůli tomu novému vedení projektu, takže tentokrát asi počkám na první hodnocení a do předobjednávky se nepoženu :(.
    • Estus neni jediny heal item. Co takhle Divine blessing a nebo Elizabeth mushroom a to nepocitam healing miracly. Ono omezeni estusu dela hru tezsi jen pro zacinajici hrace. Zkuseny hrac pokud chce, tak si kratce po zacatku hry zaskoci killnout Pinwheela a kindluje na 20 estusu a dale kdyz si otevres shortcuty, tak neni problem se vratit k bonfiru a pak jit shortcutem rychle tam kde jsi dosel a s cerstvou varkou estusu. No a nebo taky zkuseny hrac to v klidu dohraje bez kindlovani bonfiru s 5 estusama. Je to jen otazka komfortu.
      • Malleth
        Jasně, ale tyhle itemy jsou spíš special. Nepadaj běžně z nepřátel a prodávaj se za hodně duší. Miracly se stejně jako estusy restorujou na bonfiru, takže je to v podstatě to samý.

        Jde hlavně o to že se tu healing itemy nedaj farmit (když nepočítám humanitu, která taky healuje) a díky tomu je PVP hratelnější a celkově je hra líp vybalancovaná než Demons Souls.
    • Caincz
      Taky mám strach. Věřím, že Miyazaki-san stejně aspoň zpovzdálí dohlíží na to, aby se jeho duchovnímu potomkovi moc neublížilo, ale opravdu z těch změn moc (zatím, "na papíře") nadšen nejsem. Když budu chtít příběhový casual RPG pro masy, tak si dám Elder Scrolls nebo Zaklínače. K Dark Souls si chci chodit pro pravidelnou dávku zmaru a zoufalství...
  • ultra tezke akcni rpg, ktere jde dohrat na prvni urovni, se zakladni zavírací rybickou a malym plaminkem...
    no trenujte %)
    • Předpokládám že to je reakce s ohledem na předchozí hru (Dark Souls), no je pravdou že to jde projít na SL1, ale ... . Velké ALE, kolik % lidí na světě to dá. Vy jste to dal. Sám můžu říct, že ač mám v Demons souls Postavu která jde NG+5, v Dark Souls postavu na NG+3 a druhou na NG+1, tzn. mám bohaté zkušenosti s touto sérií asi bych si netroufl jít to se SL1, neb bych na to neměl nervy :). Představa souboje s drakobijcem Orsténem a vrchním popravčím Smoughem, nebo padlými králi New Londa se SL1 je pro mne příšerná :).
      • Draken69CZ
        Já to teď zkouším na SL1 a zatím to je lehčí než jsem čekal, ale teprve mě čekají dva zmíněné souboje. S ohněm jde vše lépe *16*
        • Ještě mne napadá pár soubojů které by mohli být problematické, ale jsou "nepovinné" :), pro dohrání. Black Dragon Kalameet - některý jeho výpady jsou tak silný že nejdou vykrýt žádným obyč shieldem (ani Balderem, nebo Black Knightem který mají nejvyšší stabilitu z obyč štítů) ani s maximem staminy (s 40 Endurance), jediný co je vyblokovalo je Greatshield of Artorias :) - ale ten s SL1 těžko někdo unese. Tydle silný výpady se budou muset dodgovat a Kalameet je mrštná mrcha :). Nepříjemnej bude taky Sanctuary guardian, je to taky takovej heavy hitter a útočí v rychlym sledu a potom otec temnoty Manus, pokud bude mít den a bude spamovat Pursuery :).
      • OS duo to sem dával snad na 25 pokus až při SL1 průchodu...4kings taky peklo ale tam sem vybral dobrou zbraň takže sem to nakonec posekal na 4tý pokus...
    • Draken69CZ
      Ono to ještě nevyšlo a ty jsi to už dohrál, borec :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit