Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kennyB
    *15* *15*
  • Zrovna Sethův ocas v NG+ není žádná sranda... Já jsem pro změnu šel v NG+ poprvé datadisk, protože mi to přišlo jako dobrý nápad. Nebyl. *3*
    Ale Moonlight sword je super. Hraju INT build a nemám rád veliké meče a "neforemné máchání", ale tenhle jsem si nějak zamiloval a s +5 verzí jsem prošel celý NG+ (včetně právě datadisku). Dává pekelné šlehy *14*
  • Malleth
    Díky, za tipy. Už sem to ale pořešil jinak. Všechny zbraně si posbírám se svojí druhou postavou, s kterou sem ten ocas setnul už na NG. Teď už to jen dvakrát dohrát, abych měl všechny boss souls weapons a bude to. Naštěstí to jde celkem rychle, když člověk ví co a jak.
  • Seathovo ocas je v poho, potíž je v tom, že se musí sekat do úplné špičky na konci, je ten hitbox docela malej. Nejlíp se to dá udělat když si stoupnete k tomu jeho krystalu nesmrtelnosti a počkáte až k vám přijde a potom když se začne chystat k útoku ho začnete obýhat (je třeba mít váhu pod 25% aby bylo dost času), on si ten krystal zničí sám a to ho na chvíli ochromí ... a to je Vaše šance. Jinak klidně rád pomohu, akorát asi nemám teď projíté ještě archívy, ale to je chvíle. Kdyby byl zájem hraji na PS3, Nick: TomasK23, postavy mám SL 175 SRT/FAITH build a SL asi 125 DEXera
  • *8* *15*
  • Hatovat ho nemienim, je to velmi dobra hra, ktoru stale hram a hrat aj budem. A tesim sa aj na na pokracovanie, kvoli jej odschoolovej hratelnosti. Ale ten pribeh a lore ma proste vobec neberie. A nebolo mojim cielom niekoho vytocit..teda zo zaciatku, neskor uz trochu ano ;-)
  • co tahle dojit do ng+7? %)
    a bez namaceni
  • Ja jsem nedavno vsech 41 achievu neboli platinum (no na GfWL za to nic neni xD) splnil. Jelikoz svuj prvni charakter jsem mel uz v NG++ a dalsi 3 chary v NG+, tak jsem vytvoril zcela novy char a na nem jsem za nejakych 48 hodin splnil vse co jsem potreboval. Dobre jsem si to rozvrhl a naplanoval, protoze prave sekat ocas v NG+ a nebo farmit v Dukes Archive Channelery v NG+ pro trojzubec je opruz, tak jsem si to radeji splnil na zakladnim NG. Co se tyka Seathova ocasu, tak me se to podarilo asi na sesty pokus. Mel jsem Demons Great machete +15 s power within a 2handed a ten ocas sezral peknych par seknuti a hlavne myslim musis trefit spravne misto (kdyztak mrkni na YT do jakeho mista sekaji ti co se jim to povedlo). No nezbyva nez experimentovat. good luck
  • pokud si pamatuju tak nešlo pořádně nastavit rozlišení
  • Ronox
    To se tu sešla zase pakáž. Buď trollové nebo šílený fanboyové. U některých, kteří se tu ohánějí inteligencí ostatních a rozumem nabytým bych spíš očekával klidnější postoj, protože se tu hádáte o HŘE. O něčem, co vám vyplňuje chvilky mezi důležitýma povinostma. O ZÁBAVNÉ části života. Každýmu vyhovuje něco jiného, každý má jiné preference a to, že se netrefuje do těch vašich *mkr* Rhulade *14* , tak je hned nemusíte ponižovat.
  • Malleth
    To už sem udělal. Nebylo to tak hrozný, když sem si přizval phantoma na pomoc, aby ho zabavil :)
  • Rhulad
    Napsal jsem toho tady už na mě až dost, takže už to řešit dál nemíním... stejně se neshodneme. Ty si klidně hraj co uznáš za vhodné a klidně dál hateuj Dark Souls. Za urážky se omlouvám, ale tvůj styl psaní mě vytočil.
  • Draken69CZ
    Tak ten je ještě v poho si myslím, ale zkus tohle v NG+ u Kalameet
  • Otazka znela originalnejsi a lepsi...tvoja otazka. V mojej odpovedi som spomenul tie ktore pokladam za lepsie, ani slobo tqm nepadlo o originalite...ako vravim mas problem chapat text.
  • Tak jsem si o obou něco vyhledal a je dost možný, že je největší mrcha z celé hry
  • Malleth
    Momentálně se o platinovku taky pokoušim, ale čeká mě tam ještě hodně práce.
    Hlavně se mi pořád nedaří na NG+ useknout ocas Seithovi, abych získal Moonlight Greatsword
  • Rhulad
    Gwyndolin je muž vychovaván jako dcera a neřekl bych, že je "mrcha" prostě chrání hrobku svého otce.
  • Já jsem Priscillu za čtyři dohrání ani jednou nezabil, nepřijde mi to fér. A budu muset, když chci platinovou trofej (což normálně nechci, ale u téhle hry o ní uvažuji)... Gwyndolin je mrcha, směle do ní/něj.
  • btw. dík MX, že můžu psát tvým jménem, nějak mi nešlo z tvýho kompu změnit jméno. :)
  • Rhulad. Bioware sami řekli čím se při tvrbě ME inspirovali - Babylon 5, Cthulhu, Star Trek, Star Wars, Blade Runner. To nemění nic na tom, že je to krásný, propracovaný klasický sci-fi universum. Jenom tady je Dark souls pasováno za nejlepší hru vesmíru ve všech ohledech do jednoho a všechno ostatní je za odpad. Přitom jsem si výborne užil jak Dark souls pro jeho temný mrtvolní svět, tak Mass Effect pro jeho drive a emoce, nebo i Skyrim pro jeho obrovitost a scenérie.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit