Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lidem se nikdo nezavděčí. HALÓ je tu PARKOUR! Všichni tu jak ovce bečí nad zombie hrami, ale ani jeden komentář s trochou vděku za parkour, vždyť je ho jak šafránu. Tohle bude možná teprv druhá 3D parkour hra.(Mirrors edge....Prey 2 ještě nevyšlo)
  • Třeba takovej Dave :-)
  • GlaDOS
    Tak nehrej všechny zombie hry. Vybírej si jen ty lepší. A těch je co bych na jedné ruce spočítal.
  • To zas bude blbina na rovinu uz me ty zombie nebavi ani v nejmensim.
    A jinak prestante tady knourat kvuli tomu prehravaci na Games.cz to ze si neumite nastavit kodeky pripadne ovladace je vas problem a ne stranky ja jsem jeste nemel jediny video co mi neslo prehrat
  • ou fakkk.....her se zombiky neni moc uz se tesim!
  • Psali prece ze coop pro 4 jako v Dead Island.
  • Stormangels
    Nevite pro kolik je to přesně hráčů?
  • He/he ... kdo se tu vzteká? Já mám takovej pocit, že jsi to ty :-)
    poslyš, je to pro tebe nějak citlivé téma. Možná by jsi si měl s někým promluvit "odborně"
  • teda....nehulil jsi trávu? Takovej esej jsem zpracoval ve druháku, když jsem měl definovat lžičku a byl jsem pod vlivl THC. Ale je fajn, že jsi se tu nějak realizoval.
  • Nikdo se se mnou ztotožňovat nemusí. Člověk, který něco odsoudí dřív, než to vidí, nebo pozná, je prostě deb1l. Být svět podle těchhle lidí, ještě pořád bychom lezli po stromech....
  • uplne to slysim *1*
  • kostejnesmrtelny
    "Chápu, že to je v povaze našeho národa, všecko předem odsuzovat"

    "Pro mě se takový člověk už předem pasuje do role debila, ať je jinak jakýkoliv"

    Jop, jasný *3*
  • Run Boy Run od Woodkida se sem vůbec nehodí a to je moje oblíbená skladba. Velice špatnej výběr hudby do traileru, kterej sám o sobě vypadá celkem k světu.
  • firebug
    Přestože je herní trh údajně přehlcen hrami se zombie tématikou, já jsem z nich hrál jen Dead Island a strašně jsem si to užíval. Na Dying Light se dost těším...
  • Díky kámo.
  • Potrefená husa.......
  • Tento nevinný komentář a další jemu podobný je totiž z principu jen módní chujovina kašparů, neshopných se na to podívat ze široka. Stejně jako kdysi u tématu WW2 a jiných je to jen subjektivně cítěný zbytečný žblept, který popírá selský rozum v možnosti širokého výběru jiných her a témat. Postrádá logiku v tom, proč by jednotlivec v současný době měl být vázanej na oznámení další hry, která je pouze jedna z mnoha dalších her s jinými tématy, a přitom se vztekat, že je toho "priveľa". Že za poslední roky vyšlo plno zombie her a další se chystá, mě přece v případě nezájmu nemusí vůbec sr*t, páč si může kdokoliv a cokoliv hrát co chce a dle své libosti. Nedělají se jen zombie hry, výběr pořád existuje. Stejně tak, kdo ze studií chce, pokračuje ve zpracování tématu, páč si myslí že by to mohlo ještě zaujmout a zase jiný studia chystají jiné projekty, tak to prostě chodí. Není jeden výrobce a jedna tématická produkce. Proto, jak toho může být hodně? Z toho důvodu je podobný výrok trendní subjektivní hovadinou a pouze nepochopitelnou snahou něco vydiktovat i přestože je evidentní, že kdyby v případě dotyčného na to s*al pes, tak by se kulový stalo.
  • Ronox
    Je to rebel!
  • radši tisíc zombie her než další díl/klon Cowadoody
  • Tak ak ti komentár "Mám dojem, že tých Zombie hier je už trochu priveľa" niečo prikazuje, alebo ťa nejaké obmedzuje vo výbere, tak mi ťa je ľúto. Lebo inak si neviem vysvetliť takúto prehnanú reakciu na tak nevinný komentár. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit