Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Heh jak jedno písmeno změní vše *15*
  • Od té doby, co ta tvá maličkost sem začala přispívat, je i po takové době radost číst tvoje kydy, to ti musím nechat - jako bych vždy zkoumal něco nadpřirozeně primitivního, působící prvním dojmem sice moudře, ale v jádru věci přitom klasicky zabedněně. Každopádně, zdá se, že základní myšlenka komentu úplně mimo nebyla tak úplně pochopena. Dovol mi tedy trochu toho školení - hry mají své žánry a mají svá témata a ty neustále cyklují. A přestože s nějakou kadencí, pořád dokola se dělají válečné hry, pořád dokola se dělají závodní hry, pořád dokola se dělají zombie hry a tak dále, a tak dále. K tomu je samozřejmě zapotřebí vzít v potaz i různou kvalitu zpracování té či oné tématiky. Ale svým způsobem má člověk pořád z čeho vybírat ve stejném čase. Proto mi poněkud uniká postoj panáčků, kteří se vytasí pouze v případě tohoto tématu, že je toho už na ně hodně. Tak to nehrajte volové. Já nevím, buď tě fotr doma fackuje a nutí tě to hrát, a nebo máš za ženu nějakou raketu, která tě drží pod pantoflem a nutí tě to taky hrát. Nebo jak si to mám vysvětlovat, že vám najednou schází tolik svobody v rozhodování a vlastní vůle, že se na to prostě někdo není schopnej vykálet a vybrat si svoje dle gusta? Vážně tu není vidět tak radikální ovlivnění, zahlcení a ruinování herní scény, jak se vy ptáci snažíte prezentovat, abych musel bulet, že si nemůžu zahrát nic jinýho. Můžu si zahrát něco jinýho, trh s různými tématy je široký, existuje x studií s x projekty, stačí nebýt k*kot a pouze střízlivě uvažovat a vybrat si...

    Tolik tedy k vysvětlení té alegorie na rohlíky.

    Mimochodem, konspirace o AI napříč hrami a jejím ovlivnění tímto žánrem s ejeví gumácky zajímavě.
  • Nevypadá to špatně, ale já bejt herní novinář, co má k lidem, kteří tyto hry tvoří přístup, tak bych mu hned řekl jestli si ty zombies už nechce strčit do rádia Evropa 2...
  • Jazz
    Co třeba to demo natočit a leaknout ho ?
    V tom případě bych ten váš zprasenej přehrávač i možná přežil... *16*
  • kubi-wan
    Tak k obědu bych si to taky dal *1*
  • Me se zda, ze pridavat zombiky do her je ted pro vyvojare povinnost ;-)
  • tvůj koment mi přijde úplně mimo, autor jen řekl, že zobie her je poslední dobou nějak moc, to je přeci pravda. Nic víc k žánru neřekl, neodsoudil, nenadával....

    máte reakce jak tlupa malých dětí

    P.S.: nepamatuju, kdy jsem naposled narazil na hru, kde bych byl nadšený z AI a tímhle trendem se toho už asi nikdy nedožiju
  • tak to teda nejsi cool! ty outsidere
  • Tak toto a Destiny si rozhodně nenechám ujít , nevíte jestli to bude lunch titul ?
  • Každého vývojáře zombie her bych pověsil.
  • Vidím, že ty (a nielen ty) si dosť zombie positiv, ale porovnávať zombíkov v rohlíkmi mi príde dosť ujeté.
  • Ja mám rohlíky třeba rád.
  • Až jich bude opravdu hodně, trh promluví a přestanou se dělat. Kdyby jich měli lidi plný zuby, tak si je nekupujou. Podle mě má ještě tenhle žánr co nabídnout a možnosti se někam posunout. Ale tak 100 lidí, 100 chutí.
  • nebudu hru soudit hru podle videa.video je ale děsivá pitomina
  • Woodkid - Run Boy Run
    stačí do googlu zadat část textu, kterej slyšíš
  • a pak ze kdo se tu pasoval do role debila *7*
  • Lidi už se vzpamatujte proboha. A to se netýká jen téhle diskuze. Chápu, že to je v povaze našeho národa, všecko předem odsuzovat, ale začíná to být opravdu hodně trapné. Pro mě se takový člověk už předem pasuje do role debila, ať je jinak jakýkoliv. Co se týče hry, trailer vypadá pěkně ( Neví někdo název skladby? Děkuju ). Dead island mě bavil jen chvíli, ale parkour by to mohl okořenit................. A vy co na všecko nadáváte, doufám, že až svět zachvátí zombie epidemie, vy se proměníte jako první a normální lidi vás budou moct beztrestně třískat baseballkama po rypáku *3*
  • Myslíš jako že je zombie motiv poslední dobou lacinej jako rohlíky ? v tom případě souhlasim *4*
  • Zombie her není nikdy dost ;)
  • michaliuz18
    urcite dalsia zabugovana nudna stereotypna hra ako dead island ktory uz nikdy nechcem hrat..na take hry nejsom a ani v coope nie , a zombici ma nebavia v inych hrach okrem adventury walking dead kde maju este svoje caro a pravu atmošku ...
    uvidim ale este co z tejto novej hry bude mozno nieco lepsie, ale od tvorcov dead island pochybujem
    to je ako kalypso, starodavne spracovane hry ako dark ci first templar ..o-ni-čom

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit