Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vyčítat single player kampani v CoD, že je plná klišé a přehnaných skriptovaných sekvencí je jako vyčítat to samé atrakcím v Disneylandu. Jenže zatímco v tom druhým případě by i opravdu natvrdlým jedincům došlo, že je blbost to kritizovat za něco, čím to plánovaně je, u CoD to nedochází skoro nikomu. Stejně jako skoro nikomu nedochází, že CoD je multiplayer FPS, ke které je jako bonus přibalený poctivý letní blockbuster (se všemi jeho klady i zápory). Tedy že to není úžasný hluboký propracovaný single player zážitek, ke kterému dostáváme možnost hrát i po internetu ve více lidech, protože to takto vůbec není zamýšelno.
    • marek.h.cihar
      Tohle beru,ale ať za to nechtěj takový nekřesťanský prachy... Ať to hoděj na Steam za 10e s tím,že je to MP FPS s krátkou,nezáživnou kampaní a všichni budou ticho...
    • Tak já tedy nevím jak to tvůrci zamýšelny,ale pokud je hlavním tahákem multiplayer tak nevím proč pořád mluví o singleplayeru.Asi proto,že multiplayer bude víceméně úplně stejný jako minule a tudíž jediný důvod ke koupi nového dílu bude kampaň.Která bude nejspíš úplně debilní jako minule.Toť můj subjektivní názor.
      • Kolega Dworkin to sice naznačil trochu po svým, ale naťukl pointu. Faktem je, že CoD je věc, ke které hra pro jednoho hráče zkrátka patří a od E3 ukázek s Cod 4 se kampaň stala tradiční záležitostí propagace jednotlivých dílů. Záběr na multiplayer je jen logickým důsledkem toho, že singleplayer jakožto poctivý letní blockbuster (se všemi jeho klady i zápory) se pro více hráčů stává u téhle značky prodlužující součástí, která se pravda ve svým jádře opakuje, ale nevybočuje z tradičních CoD multiplayerů a kromě přidaných/vyndaných serepetiček postačuje. Navíc se do doby vydání prezentuje i multiplayer (v tomto případě info někdy kolem 14. sprna), takže prostor dostávají obě části.
    • já myslel, že jedinej povedenej MP měl MW1
      • A taky se hraje doted. Ale nejde o povedenost, jde o koncepci.
  • Tohle je profesionálně napsaný článek a vůbec z nej nesrší autorovo opovržení značkou COD...... Tleskám a jen tak dál....
  • vy ste ale chudacci, psi jsou v armade uplne bezni, nechapu proc si z toho delate srandu, cvicej i delfiny a jina zvirata. Navic call of duty aspon funguje, u nejake army se to rict neda.
    • ale asi není úplně běžné, aby takový armádní pes během 5 minut v tichosti instakillnul asi 20 po zuby ozbrojených vycvičených nepřátelských vojáků. na co by pak byly speciální jednotky, když by stačilo poslat do akce jednoho čokla *1*
      • A je snad běžné to, co hráč normálně v CoD dokáže? Mně na CoD vadí hlavně nesplněné sliby a nechutná předraženost.
      • a delfíni byli už v Red Alertu 2 ;)
        • a chobotnice!
          • a v red alert 3 i Mědvědi
            • Lynch:Ne Medvědi jezdili na Putinovi.
            • a jezdil na nich Putin?
    • takže příště delfíni s minama? A taky by tam mohli být pstruzi s laserama místo zubů jako v Austinu Powersovi...

      Jinak tu někdo nadhodil že vrcholem série je MW1. No já se dost slušně bavil i u MW2, i když příběh už absolutně neměl smysl a padající helikoptéry z nebes byly strašný.
  • Osobně mě zajímá co bude za "novinku" v příštím díle. Ochočený mimozemštaň na dálkové ovládání ?
    • v příštím díle se můžeme těšit na něco podobného https://www.google.cz/search?hl=cs&site=imghp&tbm=isch&source=hp&biw=1600&bih=809&q=raptor+with+rpg&oq=raptor+with+rpg&gs_l=img.3...1546.6998.0.7285.15.12.0.3.2.0.432.2150.4j4j2j1j1.12.0....0...1ac.1.23.img..6.9.967.50D8jgsAixw#facrc=_&imgdii=_&imgrc=1851-u9f5WqpAM%3A%3B6Io5YvCop7mH-M%3Bhttp%253A%252F%252Fpics.bbzzdd.com%252Fusers%252Fdougp%252Fraptor_rpg_shark_laser.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fls57tiger.freepgs.com%252Fjojo%252FphpBB3%252Fviewtopic.php%253Ff%253D2%2526t%253D5554%2526start%253D60%3B600%3B483 *1*
      • http://www.youtube.com/watch?v=C4yIxUOWrtw
        • "explosives: dlc required" *15*
  • a jako bonus ke collectors edition za 3000,- bude miska, sáček granulí a obojek proti klíšťatům?
  • Padající kostel? Chcete mi tvrdit, že někdo v USA ukázal padající kostel a nenašel se jediný republikán, který by "ve jménu božím" šel postřílet pár herních vývojářů? Zajímavé.
    • Jsem rád že v dnešní době má odvahu někdo něco takového ukázat já jsem ateista a jsem za takovou ukázku rád :)
      • V naší zemi, respektive ve slušné části Evropy je naštěstí snadné být ateista. Na většině území USA (výjimkou jsou velké metropole východního i západního pobřeží) obvykle veřejný projev ateismu znamená opovržení vlastní rodinou, vyloučení ze společnosti, šíkanu ve škole, od policie i na úřadech, často ztrátu práce, občas dokonce ohrožení života.
  • Bohajo, co to je??? Ten pes tam zabijí lidi na jedno kousnutí, jako by to byl 400 kilový liger *1* *1* *1* *1* .
    • možná má ocelové čelisti *15*
  • Předobjednávky Call of Duty: Ghosts nelámou rekordy jako předešlé díly. Activision to zdůvodnil tím, že hráči ještě nejsou rozhodnuti, jakou verzi si koupí. V úvahu totiž připadají next-gen konzole PS4 a Xbox One. *15* *15*. Já myslím, že hráči se po shlédnutí záběrů ze hry rozhodli a koupí raději něco mnohem hodnotnějšího.
  • Budete muset se psem nazbírat co nejvíce klobás v časovém limitu (vývojáři uvádějí cca 1500 klobás do 1. minuty) a za splnění úkolu dostanete DLC zdarma.
    • DLC zdarma u activisionu? *1*
  • Náhodou, kdyby příběh udělali trošku komornější, zaměřili by se více na hlavní protagonisty a nešlo by o záchranu světa (spíš záchrana sebe samého), tak by to šlo...
    • ...muzu se zeptat, co delas v diskuzi o Call of Duty?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit