Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Všichni tušíme, co nás čeká." A stejne jako dalsi podobne usmevne, ardakove a skriptovane tituly nas to nikdo nenuti kupovat, potazmo se o to vubec zajimat. *6*
    • arkadove *8*
      • Ardakové tituly jsou ještě pod arkádovými. To je takový spodinový typ arkádových her typu COD apod. každým rokem vycházejících přeskinovaných kravin *1* *1* *1*
  • daju to aj do MP a uz vidim tie nicky... komisar Rex, Majlo, Lucky, Lesie, Maxipes Fík... *15*
  • Každej správnej drsnej pes by ale měl mít na vodítku jednovho velkýho naštvanýho černýho rappera.
  • Pete.palis
    ježiš to je ptákovina...už jen rozmetání místnosti psem, jak kdyby se napil hopsinkový šťávy..
  • Návrat k WW2 je to co, by téhle sérii pomohlo. Jen tam se může to neustále opakování toho samého ztratit. Ve World at War bylo dtuhoválečné sílenství dotažené téměř k dokonalosti. Pak to ale šlo s mdoerní sérii jen kvalittativně dolů. Hry o válkách budoucnosti zkrátka nemají to kouzlo, postrádají napětí a momenty, které by člověk pamatoval.
  • Ani jsem nedočetl nadpis a už jsem dostal záchvat smíchu, prý E3 2013 dojmy: V Call of Duty: Ghosts hrajete.

    Tk jsem se už dlouho nezasmál.
    • *Tak jsem se už dlouho nezasmál.
  • prudislav
    stealth?? :-D kde?
  • Ten pes je zvířecí varianta terminátora nebo co?
    • To je pes od Kapitána Price *1*
  • haf haf vrr haf haf!!!
  • kdyby se namísto bum bum bum akce hra nesla více v duchu mise z Pripyati v MW, tak bych byl nanejvýš rád. kurva, jsem naivní, když očekávám, že tam něco takovýho bude?!
    • Máš recht, taky bych si nechal líbit. I když první MW dal misí v Pripjaťi, ať už atmosférou nebo zpracováním tu laťku tak vysoko, že jeho reinkarnace je asi už nemožná. Přestože v rámci značky odstartoval řadu jednoho nebo dvou stealth scénářů, které v následujících dílech nemohly prostě chybět, a to včetně v CoD titulech od Treyarchu, už to nebyl takový herní úder, jako v případě CoD 4. V Ghosts lze vzhledem k tématu nějaké profesionální odbojové skupiny snad sice očekávat víc plíživých operací než v předchozích dílech, ale jestli se jim podaří zážitkem navázat na zpracování Pripjaťe, o tom už osobně pochybuju. Budou to sice na oko efektní a zajímavý scénáře, ale jak je u posledních dílů zvykem, dost rychle se zvrhávají v klasický akční momenty a taky je u nich dost zřetelná celková koncepční monotónnost. Ale, třeba překvapí, i když stále bez původního týmu IW nelze očekávat zázraky jako spíše slušně upravený recyklát.
    • MW byl poslední kvalitní titul (scénář, akce, myšlenka, novinka na trhu).. všechno dokonalý...
      Tím Call of Duty skončilo a začala temná doba, doba nových enginů, které vidíme rok co rok... a stále se nás budou přesvědčovat o opaku, že ne! Nejedná se posledních 6let o ten a stejný engine :))
      Čert to vem, na grafiku jim pravej hráč prdí, ale kdyby ty hry alespoň něco byly..
      Víte proč Call of Duty kampaně měly vždy max 8hodinovou hrací dobu? Protože nikoho by to nebavilo hrát víc jak těch 8hodin :)

      Zrovna tento problém mám s Bio:Infinite, kde jsem se dostal do 9hodin hrací doby a už to nikdy nezapnu (oba Bioshocky dohrány - jednička 2x)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit