Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miserius
    Internetem se siri zvesti od neznalych, ze na Xbox One se neplati multiplayer...Asi slyseli jen o Sony tak vsude nadavaj ze jen na Sony se plati multiplayer...ach ta neznalost
  • Proc ma asi Ryse svelou grafiku. Možná protože je celá hra jeden obří onKeyDown skript. Dojdeš k nepříteli, X,Y,B, nepřítel mrtvej a to se opakuje stále dokola. *6*

    V zásadě je to CGI movie a protože real time výpočtů na kolize a podobný parády je tam minimum (pokud vůbec nějaký).
  • ach jo...raději bych viděl "novou mašinku" z dílen nVidie, ATI, Intelu či AMD
    • z dílen ATI? a ty sou teda které ?:D (narážím na fakt, že značka ATI už neexistuje, AMD je odkoupili už poměrně dávno)
  • smejki
    No to je jednoduché, Miloši. Bez cloudu by Ryse a Forza 5 jely na Xboxu jen ve čtvrtinovém frameratu.
    • Robotron3
      Ale dyť nějaký výpočty v cloudu je čistá fantazie. To Microsoft zase něco brebtnul o cloudu, protože je to strašně trendy slovo a myslel tím něco jako, že se budou statistiky a savy nahrávat někam na server, páni redaktoři z toho udělali herní výpočty v cloudu, a pak se diví, že jim na to nikdo nereaguje a svého cloudu se nedočkávají *15*
      • smejki
        Ano. Můj počítač je milionkrát silnější, protože farma youtube serverů zpracovává za sekundu stovky hodin videozáznamů. *1*
  • cyberpunk21
    Tak to naozaj nechapem zaco x-box dostal ten plusovy bodik od vas ale urcite si ho nezasluzi....

    ak by som si chcel kupit next gen konzolu v tomto momente nevidim jediny dovod preco by som si mal kupit prave xbox wan...

    Vsetky najzaujimavejsie znacky ktore predstavili na E3 su bud multiplatformove (Division,Watch Dogs, MGS V, AC:VI, Destiny, Crew atd.) dokonca aj veci z exkluzivnej spoluprace MS a EA aj tak vacsina sportovych hier vyjde na PS4 a kedze na xbox si kupujete len licenciu na pouzivanie hry a na PS4 si kupujete samotne hry tak si myslim ze nieje nad cim premyslat.....a ked sa pozrieme na exklusive tituly Ryse...(ako sorry ale tuto quicktime eventami a scriptami prepchatu COD z obdobia rimskej rise snad nemyslia vazne)...a co este TitanFall? co je vlastne len preskinovane COD...

    ...na druhej strane mame exklusive hry na PS4 ktore vyzeraju naozaj super co do prevedenia tak hratelnosti..Killzone...je uz proste klasika a ludia ho bud zboznuju alebo nenavidia..FinalFantasy vyzera super (vyzera ze bude aj na x-ko ale seria ma povod na PS a predavat sa bude hlavne v japonsku) to iste Kingdom Hearts.....Diablo 3...kto by nebral...Knack...duchovny nastupca Crasha na PS4?..novy Infamous...vyzera byt dost navykova hra..The Order...zaujimava nova znacka..DriveClub dalsie zavody popri GT..

    Ked potom zoberieme do uvahy ze Xbox bude mat region lock a bude dostupny len v 21 krajinach sveta.....z coho tam nieje Slovensko, Cesko, Polsko (kde samotny CD PROJECT RED mali u MS svoju konferenciu na podiu..), Madarsko...
    Co proste k tomu este dodat?..........potreba byt pripojeny 24 hodin....musite pouzivat Kinect ktory moze niektorym ludom prekazat alebo ho proste pouzivat nechcu...aj na hranei offline hier potrebujete byt pripojeny online....vacsina exkluzivnych vymozenosti ako sledovanie TV nebude mozne v inych krajinach ako v USA.....a dalsich milion featur ktore novy x-box ponuka su proste otravne a zbytocne pre normalneho uzivatela..SKYPE? preboha ked hram hry..lezie mi to na nervy uz pri pc ze mi niekto zacne vyzvanat na skype...nie este ked clovek bude pozerat TV pocuvat hudbu alebo bude robit cokolvek ine.....nie naozaj dakujem tento skvost od MS si necham ujst po odstraneni startu z Win 8 som si myslel ze sa poucia a nebudu robit hovadiny a nebudu vymyslat neprakticke otravne blbosti...ktore na 10000% vacina uzivatelov zavrhne a hlavne causal uzivatelov na ktorych teraz mieria ako na cielovu skupinu.....naozaj si myslim ze ten co si kupi novy Xbox nemoze byt clovek so zdravym usudkom.......aby som este dodal niesom PS fanboy aj ked som vlastnil volakedy PS1 a myslim si ze pri minulej generacii to MS proste s X360 vyhral no tento novy set top box ci VHS prehravac ci co to vlastne je je neskutocny fail..
    • Najdoležitejšia časť pre nas je regionalne obmedzenie. Môžete špekulovať kolko chcete, ale Xbox One sa u nas predavať nebude, kym tu nezabezpečia tie overovacie a cloudove servery. Japonsko a Azia ich maju dostať koncom roka 2014. Či si niekedy spomenu aj na naš region je otazne. Dovtedy u nas XBONE nestpustime.
    • Trochu ti budu oponovat. Jestly Titanfall je jen přeskinovany cod tak potom co je Killzone? COD ve scifi prostředí a ač mě tyhle frenetický akce nebavěj už ten COD mě bavil víc než Killzone 3 což je pro mě nejpřehipovanější střílečka jakou znám. A skype jak sem pochopil bude náhrada voicechatu z xboxu 360 takže to smysl má.
      • cyberpunk21
        Killzone je hra ktora ma vlastny pribeh, engine, zasadenie, atmosferu a tvar....to ze tu hru ci uz ju mas alebo nemas rad alebo ta bavi ci nebavi ...robi nieco jedinecne a rozpoznatelne....ak si pozries TitanFall vsetko spravanie zbrani animacie postav system bodovania ktory ti boduje snad vsetko co spravis a podobne su uplne totozne s COD sak ked to robil ten isty clovek co stoji za MW seriou tak sa ani nieje comu cudovat ked pouzili ten isty engine....po tom co Black ops 2 bolo zaradene do buducnosti toto vlastne ako keby bolo Black ops 3...toto mi na tom vadi ze proste ta hra nema vlastnu tvar a je to len mix toho co pozname...ono to moze byt zabavne na urcity cas ale urcite to nieje ako to prezentovali nastupca COD aj ked v hratelnosti vlastne vylepsili samotny koncept COD..a ako vravis nieje to nic preco by si cloveku musel kupovat konzolu...
        • Cod má taky svůj příběh ale narozdíl od killzonu má jednu zásadní věc, barvy, přišlo my že kdybych si na tv zapnul černobílej filtr tak bych o nic nepřišel všechno tam je šediví až je hra úplně černobílá (předtím sem hrál uncharted a v pohodě takže chyba není na mé straně), cutsceny sou jak z nějakýho rapperskyho klipu, všichni namachrovaný až na půdu ale chovaj se jak debilové. A naprosto nefunkční cover systém nebudu rači ani řešit. Ta hra je přehypovaná blbost. Ale co, sonyboyum stači že je na krabičce logo sony tak to budou hrát a vychvalovat dozblbnuti, o tom jak sou jednodušího myšlení tu dokazujou v každý dyskuzi.
          • Blbost, zrovna skrz mp killzone 3 jsem prestal hrat multiplayer na pc.
        • stejnej engine? cod bezi na source engine? cod je linearni koridorova strilecka, titanfall je ciste mp deathmatch like rezba? kde tam vidis nejakou paralelu, krome pouzivani zbrani? asi nerozumim slovencine *6*
          • Cod i source engine maji stejne koreny. A cod je predevsim multiplayerova hra.
          • cyberpunk21
            Tak potom o to horsie ze niekto spravi Source Engine aby vyzeral dost podobne tomu COD....a Source Engine sa tiez pouziva na koridove strielacky takze neviem aku mas predstavu o tom ako rozsiahla ta hra bude...mozno to bude mat trosku viac otvorenejsi lvl design ako COD ale to je tak vsetko...s vykonom novych konzol by to clovek tak trochu ocakaval..
    • Na oboch konzolach kupujes len licenciu. Takisto aj na PC kupujes len licenciu. Kazdy SW je len licencia. Sony len povedalo, ze oni/ich konzola sa k tym licenciam budu chovat, akoby ti patrili. Ale ze sa tak budu chovat neznamena, ze to je pravda :)

      Ale inak suhlasim s tym, ze nie je ziaden dovod kupovat Xbox One namiesto PS4. Teda vlastne ja by som jeden mal - D4 (najlepsia hra aku MS predstavil na svojej konferencii). Ale pri troche stastia to aj tak po urcitom case vyjde aj na PC/PS4 (a aj keby nevyslo, zas len kvoli tomu si Xbox One fakt nebudem kupovat)...
    • Tak u mě taky vítězí PS4 na plné čáře, ale třeba ten +1 dostal MS za snahu :) A nebo aby se necítili blbě, že PS4 dostala +100 :)
  • Já se o tohle musím podělit prostě rozsekalo mě to... *1* *1*
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=ryB-hdtpQRw#t=683s
  • Muzu se zeptat, co je tak prevratneho na tom, ze Microsoft objevil funkci PIP, ktera existuje uz tak minimalne 20 let a zvlada ji kazda dnesni TV?
    • To nevíš, že microsoft je arogantní ? Už sama první prezentace Xboxu o HW povídali jako by tam měli novej druh čipu na bázy uměle inteligence... *7* Mě už Microsoft snad ničím překvapit nemůže...
  • Viktor_H
    BTW, z toho tlačení filosofie multitaskingu je mi taky na blití...
  • Viktor_H
    Pff, nejsem prostě zvědavej na to, že Microsoft mi svůj výrobek v podstatě jen půjčuje...
    • Hry si v podstatě taky jenom půjčuješ. Nevlastníš je, jen je máš licencované. Ale pro všechny běžné účely jsou prostě tvoje a nemusíš dál nic řešit.
      • Pokud si koupím klasické DVD s hrou, kupuji si licenci vázanou na toto DVD (které vlastním) a můžu s ním zacházet jako s hmotným majetkem*

        Lépe se to chápe při srovnání s knihou. Taky ji nesmím kopírovat** a její koupí nezískávám autorská práva na obsah, ale jinak s ní můžu nakládat jako s vlastním majetkem (prodat, půjčit...)

        Narozdíl od digitální distribuce, kde vlastně nic (hmotného) nevlastním a mám dost svázané ruce.

        * Krom kopírování, čímž bych porušil licenci a platné zákony
        ** Knihu můžu do jisté míry kopírovat - kvůli presumpci viny a „preventivní“ platbě autorských poplatků z prázdných médií a pod.
        • Knizku si muzes pro vlastni potrebu zkopirovat uplne celou. Na to jsou prave ty poplatky. Sireni je omezeno, ale to s poplatky nesouvisi.

          Dlouhodobe dochazi ke sblizovani vlastnickeho a licencniho rezimu u software. Tedy aspon v EU.
      • Sakra, kdyz za neco dam litr, tak si myslim, ze to je moje. Ty kecy, ze si to pujcuji, mi lezou krkem. Kdo tenhler blabol vymyslel.
        Hraji na pocitacich snad uz 20 let, zacinal jsem na ZX Spectrum, Amize a pak PC !

        ...A hry,co jsem si koupil,byli vzdy moje !!! Nikdo mi nikdy nerikal, ze si je pujcuji !!!
        • Takze kdyz budes davat najemne 5 litru mesicne, tak je ten byt tvuj? Ten software ti jednoduse nepatri, platis za moznost jeho pouzívani, ne za jeho vlastnictvi. Asi nemas predstavu, jake naklady jsou spojene s vytvorenim vetsiny software, koupit si jeho vlastnictvi je mimo tve moznosti.
      • Viktor_H
        Jenže hry nejsou železo... Uvědomuji si, že to není argument, ale jinak to říct nedovedu... Jako PCčkář mám prostě k té krabičce určitý vztah a chci, aby byla moje. A Sony mi to umožňuje. (Teď pomíjím to, že nevlastním software, o tom ale nemluvím, to mě netrápí... Ostatně stejné je to i s Woknama.)
  • Muzu se vas zeptat kdo hraje fps na gamepadu zvedate ruce aby ste se branily? Chapu to u tech aut jo , nebo se podrbu na hlave a najednou se prepne tv cotje jezis.-
    Stacilo aby ten kinect nebyl prece nucenej takhle to miliony lidi akorat nasere a mohla byt nizsi cena . Ale nato mc rekne ze si kinect muzete/nemuzete vypnout , no ale prsote to koupite v celku naco.
    Jeste me zajima coje pohodlnejsi machat rukama na ovladani tv (ano par dni to muze byt zabava za naky 2-3tisice) nebo mit gamepad,dalkove ovladani ro ruky.
    Mozna xbox utoci na osamocene duchodce aby si pokecali s tv opravdu nevim.
    • Když jsme byli malí, tak jsme u Maria mávali ovladačem v zoufalé snaze o delší skok *2*

      No, ale taky nevím. Když jsem měl možnost si vyzkoušet jakousi střílečku na ps3 a v ní se dalo bušit pažbou při mávnutí ovladačem. Strašně mě to štvalo... A vůbec to ovládání gesty, když mě bude něco svědět na čele, bude kolem lítat komár....?*4*

      Mě tenhle xbox dostává. Celé to ovládání. Klasický ovladač a k tomu i tablet a telefon! To maj v Microsoftu místo končetin chapadla??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit