Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cumpi3
    Ne díky, masturbujii a kinect by mě u toho špehoval...
    • obavam se ze na xboxlive se banovalo uz i pro min *4*
    • Tohle je asi jediný důvod, proč bych si to koupil *1* Když už, tak už!
    • Od té doby co mám Xbone ,zvládám se ženou po akci pomazlit a ještě stihám upload na net
    • Nevadí možno že za to budeš mať achievement :D :D :D
    • promitac
      To je pre niekoho mozno plus, rozne exibicionisticke sklony atd *15*
  • cyberpunk21
    Tak to naozaj nechapem zaco x-box dostal ten plusovy bodik od vas ale urcite si ho nezasluzi....

    ak by som si chcel kupit next gen konzolu v tomto momente nevidim jediny dovod preco by som si mal kupit prave xbox wan...

    Vsetky najzaujimavejsie znacky ktore predstavili na E3 su bud multiplatformove (Division,Watch Dogs, MGS V, AC:VI, Destiny, Crew atd.) dokonca aj veci z exkluzivnej spoluprace MS a EA aj tak vacsina sportovych hier vyjde na PS4 a kedze na xbox si kupujete len licenciu na pouzivanie hry a na PS4 si kupujete samotne hry tak si myslim ze nieje nad cim premyslat.....a ked sa pozrieme na exklusive tituly Ryse...(ako sorry ale tuto quicktime eventami a scriptami prepchatu COD z obdobia rimskej rise snad nemyslia vazne)...a co este TitanFall? co je vlastne len preskinovane COD...

    ...na druhej strane mame exklusive hry na PS4 ktore vyzeraju naozaj super co do prevedenia tak hratelnosti..Killzone...je uz proste klasika a ludia ho bud zboznuju alebo nenavidia..FinalFantasy vyzera super (vyzera ze bude aj na x-ko ale seria ma povod na PS a predavat sa bude hlavne v japonsku) to iste Kingdom Hearts.....Diablo 3...kto by nebral...Knack...duchovny nastupca Crasha na PS4?..novy Infamous...vyzera byt dost navykova hra..The Order...zaujimava nova znacka..DriveClub dalsie zavody popri GT..

    Ked potom zoberieme do uvahy ze Xbox bude mat region lock a bude dostupny len v 21 krajinach sveta.....z coho tam nieje Slovensko, Cesko, Polsko (kde samotny CD PROJECT RED mali u MS svoju konferenciu na podiu..), Madarsko...
    Co proste k tomu este dodat?..........potreba byt pripojeny 24 hodin....musite pouzivat Kinect ktory moze niektorym ludom prekazat alebo ho proste pouzivat nechcu...aj na hranei offline hier potrebujete byt pripojeny online....vacsina exkluzivnych vymozenosti ako sledovanie TV nebude mozne v inych krajinach ako v USA.....a dalsich milion featur ktore novy x-box ponuka su proste otravne a zbytocne pre normalneho uzivatela..SKYPE? preboha ked hram hry..lezie mi to na nervy uz pri pc ze mi niekto zacne vyzvanat na skype...nie este ked clovek bude pozerat TV pocuvat hudbu alebo bude robit cokolvek ine.....nie naozaj dakujem tento skvost od MS si necham ujst po odstraneni startu z Win 8 som si myslel ze sa poucia a nebudu robit hovadiny a nebudu vymyslat neprakticke otravne blbosti...ktore na 10000% vacina uzivatelov zavrhne a hlavne causal uzivatelov na ktorych teraz mieria ako na cielovu skupinu.....naozaj si myslim ze ten co si kupi novy Xbox nemoze byt clovek so zdravym usudkom.......aby som este dodal niesom PS fanboy aj ked som vlastnil volakedy PS1 a myslim si ze pri minulej generacii to MS proste s X360 vyhral no tento novy set top box ci VHS prehravac ci co to vlastne je je neskutocny fail..
    • Najdoležitejšia časť pre nas je regionalne obmedzenie. Môžete špekulovať kolko chcete, ale Xbox One sa u nas predavať nebude, kym tu nezabezpečia tie overovacie a cloudove servery. Japonsko a Azia ich maju dostať koncom roka 2014. Či si niekedy spomenu aj na naš region je otazne. Dovtedy u nas XBONE nestpustime.
    • Trochu ti budu oponovat. Jestly Titanfall je jen přeskinovany cod tak potom co je Killzone? COD ve scifi prostředí a ač mě tyhle frenetický akce nebavěj už ten COD mě bavil víc než Killzone 3 což je pro mě nejpřehipovanější střílečka jakou znám. A skype jak sem pochopil bude náhrada voicechatu z xboxu 360 takže to smysl má.
      • cyberpunk21
        Killzone je hra ktora ma vlastny pribeh, engine, zasadenie, atmosferu a tvar....to ze tu hru ci uz ju mas alebo nemas rad alebo ta bavi ci nebavi ...robi nieco jedinecne a rozpoznatelne....ak si pozries TitanFall vsetko spravanie zbrani animacie postav system bodovania ktory ti boduje snad vsetko co spravis a podobne su uplne totozne s COD sak ked to robil ten isty clovek co stoji za MW seriou tak sa ani nieje comu cudovat ked pouzili ten isty engine....po tom co Black ops 2 bolo zaradene do buducnosti toto vlastne ako keby bolo Black ops 3...toto mi na tom vadi ze proste ta hra nema vlastnu tvar a je to len mix toho co pozname...ono to moze byt zabavne na urcity cas ale urcite to nieje ako to prezentovali nastupca COD aj ked v hratelnosti vlastne vylepsili samotny koncept COD..a ako vravis nieje to nic preco by si cloveku musel kupovat konzolu...
        • Cod má taky svůj příběh ale narozdíl od killzonu má jednu zásadní věc, barvy, přišlo my že kdybych si na tv zapnul černobílej filtr tak bych o nic nepřišel všechno tam je šediví až je hra úplně černobílá (předtím sem hrál uncharted a v pohodě takže chyba není na mé straně), cutsceny sou jak z nějakýho rapperskyho klipu, všichni namachrovaný až na půdu ale chovaj se jak debilové. A naprosto nefunkční cover systém nebudu rači ani řešit. Ta hra je přehypovaná blbost. Ale co, sonyboyum stači že je na krabičce logo sony tak to budou hrát a vychvalovat dozblbnuti, o tom jak sou jednodušího myšlení tu dokazujou v každý dyskuzi.
          • Blbost, zrovna skrz mp killzone 3 jsem prestal hrat multiplayer na pc.
        • stejnej engine? cod bezi na source engine? cod je linearni koridorova strilecka, titanfall je ciste mp deathmatch like rezba? kde tam vidis nejakou paralelu, krome pouzivani zbrani? asi nerozumim slovencine *6*
          • Cod i source engine maji stejne koreny. A cod je predevsim multiplayerova hra.
          • cyberpunk21
            Tak potom o to horsie ze niekto spravi Source Engine aby vyzeral dost podobne tomu COD....a Source Engine sa tiez pouziva na koridove strielacky takze neviem aku mas predstavu o tom ako rozsiahla ta hra bude...mozno to bude mat trosku viac otvorenejsi lvl design ako COD ale to je tak vsetko...s vykonom novych konzol by to clovek tak trochu ocakaval..
    • Na oboch konzolach kupujes len licenciu. Takisto aj na PC kupujes len licenciu. Kazdy SW je len licencia. Sony len povedalo, ze oni/ich konzola sa k tym licenciam budu chovat, akoby ti patrili. Ale ze sa tak budu chovat neznamena, ze to je pravda :)

      Ale inak suhlasim s tym, ze nie je ziaden dovod kupovat Xbox One namiesto PS4. Teda vlastne ja by som jeden mal - D4 (najlepsia hra aku MS predstavil na svojej konferencii). Ale pri troche stastia to aj tak po urcitom case vyjde aj na PC/PS4 (a aj keby nevyslo, zas len kvoli tomu si Xbox One fakt nebudem kupovat)...
    • Tak u mě taky vítězí PS4 na plné čáře, ale třeba ten +1 dostal MS za snahu :) A nebo aby se necítili blbě, že PS4 dostala +100 :)
  • Robotron3
    No, cloud pro herní výpočty je výbornej. Takovou hru si koupíte, hrajete a jednoho pěkného dne, až vyprší podpora a rozhodnou servery zastavit, si už nezahrajete. Geniální :)
    • Protože si člověk nekupuje hru ale platí si službu a to je právě na pytel
      • Robotron3
        Moje polička je plná her krabiček zleva doprava a odshora dolu. Žádná služba mi tam nesmí... *2*
  • nevim jak vy, ale ja nechci all-in-one multimedialni zazrak, ale konzoli na hry *4*
  • Happy_Hippo
    Tak nejak nechapem, za co si ten Microsoft akoze ziskal to + ? Za PR kecy o Klaudu ale ked sa ho clovek spyta, v com realne vyuzivaju ohlasene hry cloaud tak nedostane odpoved? ...

    Co ak sucastne poziada o ten vzdialeny straaasne narocny NASA vypocet tak milion konzol? Roztavy to servery? Spadne hra? Zhorsi sa hra? ... To ma byt akoze ten benefit? Nehovoriac o tom, ze tuto blbost bude mat aj Sony ktora ale nevyzaduje neustale on-line pripojenie...tak potom o com?

    Alebo si MS ziskal plus tym, ze povedal, ze chceme Kinect a ani o tom nevieme?....

    Jedine co ma zaujalo je vraj to, ze Ryse vyzera graficky lepsie nez vsetko od Sony dohromady... Ale ani to sa mi nejak z videi nezda.

    Najvacsi vtip MS bol ze "Xbox was build by gamers, for gamers" ... na tom som sa fakt dobre zasmial. TV a DRM snad uplne na vsetko chce rozhodne kazdy hrac....
  • Happy_Hippo
    Inak haluz a naozaj dobre odstrasujuci priklad toho kam to Microsoft az dotiahol s tou ich super DRM politikou je dobre vidiet na tomto:

    Co ak teraz dostane hrac od MS ban za nejaku blbost?

    Tym mu defakto odpalia konzolu na dialku, kedze si nespusti uz ani len SP hry... To naozaj nemam pocit, ze by som za 500 eur dostal konzolu s ktoru si mozem robit co chcem, ale ze si za 500eur od vsemocneho Microsoftu konzolu POZICIAM a som odkazany na to, co sa mi uraci DOVOLIT ooo sam velky MS... N A-S-R-A T!!!!!! *16* *16* *16*
    • To by se mohlo stát jen na Slovensku...Já hraju na Xboxu už několik let online a v životě žádnej Ban ani nic podobného jsem nedostal, takže takové kecy mě fakt vytáčí do běla.
  • Paul_cz
    těm kecům o cloudu může věřit jen naivní idiot, sorry
    • A HTML5 to podporuje?

      Soráč, tenhle buzzword už nefčí. Teď je v módě cloud.
  • Já se o tohle musím podělit prostě rozsekalo mě to... *1* *1*
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=ryB-hdtpQRw#t=683s
  • filias
    Lukáš B. má pravdu. X1 je opravdu více next gen. Region lock co to půjde, allways online a šmírovací kinnect do každé domácnosti.
    Možná už jsem moc starý, ale tohle next gen si klidně odpustím.
    • Otázka. A webkamery na noteboocích teda nevadí? Tam vám kdo zase zaručí, že se někdo na vás nedívá?
    • Ja nejak nechapu co je next-gen na tom, ze to umi prehravat televizi, kabelovku, online uloziste a prehravat BD disky? Pulku toho umi uz PS3 a vsechno toto umi kazda dnesni televize v kombinaci s tim oldgen PS3. :)
      • Robotron3
        Pro casual hráče je next-gen omáčka okolo. Pro skutečný hráče jednoduše výkonnější hardware.
        • Ano tak to je!!!! Pro casual hráče je next-gen PS4/Xboxone, pro skutečného hráče PC *3*
          • Robotron3
            Bohužel kvuli exkluzivitám na konzole uplně ty nejvíc hardcore hráči jsou nuceni mít vedle pc i tu konzoli *3*
            • Hard Core je takový hráč , který kvůli oblíbenému hernímu žánru či herní značce nehledí na platformy , technické parametry ani původ svého objekt u zájmu. To jestli má konzoli , nebo emulátor pak záleží jen na finanční situaci. Obecně je to nejvdečnější zákazník ...
            • Robotron3
              Podle mě by měl mít přehled o dobrých hrách napříč platformami a nebýt omezen jen na jednu. Ale to je jen muj názor, nikomu ho nenutim.
            • Takže HC hráč musí zahrát jeden titul na PS co dnes vyšel, jinak není HC hráč?
            • Robotron3
              Já osobně bych si asi těžko mohl říkat hardcore hráč, kdybych měl jen PC a nezahrál bych si takovej skvost jako The Last of us *3*
            • Takže být HC hráč znamená koupit nintendo a hrát na něm golf, protože to je nej hra na nintendo? (ano, je to pouze ironický příklad, golf na nintendu a jeho kvality nesnižuju)
            • Nevím o žádné hře co by mi na PC chyběla naopak mám seznam vynikajících her které nemám a asi nikdy mít nebudu čas hrát. Z konzolí mi vůbec nic nechybí naopak na konzoli bych postrádal celé žánry které tam vůbec nejsou. Sportovní hry mne vůbec neberou a stříleček těch je na PC takové množství že jen SP si zahrát by na všechny potřeboval člověk devět životů dnes si musí fest vybírat co si zahreje všechno hrát nejde
            • Robotron3
              Ne, znamená to hrát to nejlepší, co se objeví na těch platformách.
            • Opravdu HC hráč znamená hrát naprosto všechno co vyjde na všechny platformy? To je zajímavá novinka.
  • kps
    MS tak strašně vychvaluje svůj nový Xbox One s Windows 8.1 ,.. a přitom na E3 dema celou dobu jeli na PC od HP s grafikou od nVidie a ke všemu na Windows 7 *8* *1*
    • *1* *1* *1* dobrá zpráva, hry z Xboxu budou možná lépe běžet na Nvidia grafikách než na samotném Xboxu :) MS epic Fail http://pctuning.tyden.cz/component/content/article/1-aktualni-zpravy/27193-trapas-roku-dema-xbox-one-na-e3-pohanela-geforce-gtx
    • Ano, taky chodíme na pctuning ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit