Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no... tak po přečtení článku stále nejsem přesvědčen o Xboxu .. sorry, ale reklamní samolepka na hajzlech z toho lepší konzoli neudělá. A tím, že by pro můj xbox v ČR byl připraven server, který by v cloudu dával mému xboxu desetinásobný výpočetní výkon "ha ha ha".. vážně? :) Navíc ČR není pro Microsoft v první vlně launche + to, že hry budou omezené oblastmi (tudíž když to nekoupím tady tak nemůžu ani jinde) z toho dělá věc, která jde z praktického hlediska spíš víc mimo můj zájem.
  • "Spousta lidí si navíc pochvaluje, že Xbox One je více next-gen, poněvadž Ryse prý vypadá graficky lépe, než cokoliv na Playstation 4."

    Kdyby řekli že je víc next-gen, protože kinect je jedinečný hardware, který ostatní nemají, a konečně funguje (ať už je to pravda, nebo ne), tak bych to ještě bral. Tato argumentace však znamená, že Microsoftí strategie je na ekonomickém poli správná, protože je jedno jaké svinstvo uděláte, lidi vás budou stejně zbožňovat.

    A aby si někdo nemyslel, je to sice příklad na Microsoftu, ale vlastně to platí u většiny firem, včetně SONY. Jen je z toho člověku tak nějak smutno:\
    • Robotron3
      Z toho co jsem viděl, uplně nejvíc next-gen zatim vypadá Gran Turismo 6 na PS3 *15*
    • Black_Hand
      press Y to Ryse!
  • http://i.imgur.com/tvXzEGE.png
    • Teoreticky by si na PS4 mohli zahrát i tučňáci v Antarktidě *4*
    • to musi byt vzteku, kdyz bude chtit nejaky sejk multi miliardar ze Saudske Arabie kopupit do sveho palace detem xbox a zjisti ze mu nebude fungovat *1*
      • Věř , že v případě Saúdů Microsoft poleze po čtyřech a ještě se bude klanět ... už v hlasovnání na twiteru bylo vidět , že právě Arábie je mekkou konzolí .
  • Tady někdo miluuuuje svůj xbox. Ryse nejlepší grafika. Chacha. Někdo mi vysvětlete jak něco může být lepší s ddr3 oproti 5 a ještě si tři giga nechat užrat kinectem. Nechápu. Prostě ps4 to vyhrálo a spoustu xbox fanů to nezvládá. Xbox mám rád, ale tohle je směšný. Kupte si, bohužel jenom v USA, přes xbox pizzu nebo zájezd do uzbekistánu přátelé a nechte nás hrát si.
    • odbornik na pamate dosiel. a vobec ti nevadi ze to je iny typ pamate u sony? tj GDDR, nie DDR.
      • Dobrý .... Až na to , že PS $ pamět nedělí a ušetřili právě tím že osadili DDR místo slibovaných EDRAM ...
  • strčte si xbox d0prdele když bych měl rozmýšlet nad konzolí tak půjdu do 100krát lepší PS 4 kde mám jistotu že nebudu těm chamtivým zmrdům platit za online hraní podobě golden karty a podobných nesmyslů co si Microsoft vymýšlí jako bazarovky atd. Jen naprostý idIi0t si může pořídit Xbox po tom všem za co chtějí aby jste platiti xBOX budete muset aspon jednou za 24 hodin připojit na net aby jste mohli hrát už to je nesmysl šikanovací ( proč by měl někdo mě šikanovat tím že se musím připojit jednou denně na internet abych si mohl zahrát , přeci jsem si koupil konzoli za 10 tisíc plus hry za 2 tisíce a ještě tě budou buzEEEerovat připojením na net ? to si strčte doprdele ) doufám že PS 4 nic takového nesmyslného neplánuje a Microsoft at si strčí celou svojí konzoli d0prdele *16*
    • Tak to jsi borec nepujdes do konzole co je za 18 ale radsi pujdes do te co ze bez dvou za 20 *1* tos to vyhral radsi uz dospej a porid si PC *3*
    • Sis tak nasral do krku, az ti h0wna tecou po brade ...
  • Proc ma asi Ryse svelou grafiku. Možná protože je celá hra jeden obří onKeyDown skript. Dojdeš k nepříteli, X,Y,B, nepřítel mrtvej a to se opakuje stále dokola. *6*

    V zásadě je to CGI movie a protože real time výpočtů na kolize a podobný parády je tam minimum (pokud vůbec nějaký).
  • Ze 500 vypoctov za sekundu by nezvladal :) Tak dlho som sa uz nepobavil to zas laici nieco tresli. Ved relativne jednoduche flashove hry dnes robia viac vypoctov za sekundu nez 500 tisic a zvladaju to jaksi uplne v pohode :D
    • 500 tisic samozrejme ;)
  • Nic proti, ale zmíněnou funkci rozdělení obrazovky na dvě části (v textu tuším zprávy a výsledek sportu) už mají televize hezkých pár let. Myslím že se jmenují PIP a PUP.
    • a stejne to nikdo nikdy nepouziva *1*
      • Celkem bezne hraju na pulce obrazovky a na druhe koukam na telku, kdyz me ani jedno moc neba. :)
        • A proc se chovas jako ovce a nedelas misto toho neco, co te ba?
  • Muzu se vas zeptat kdo hraje fps na gamepadu zvedate ruce aby ste se branily? Chapu to u tech aut jo , nebo se podrbu na hlave a najednou se prepne tv cotje jezis.-
    Stacilo aby ten kinect nebyl prece nucenej takhle to miliony lidi akorat nasere a mohla byt nizsi cena . Ale nato mc rekne ze si kinect muzete/nemuzete vypnout , no ale prsote to koupite v celku naco.
    Jeste me zajima coje pohodlnejsi machat rukama na ovladani tv (ano par dni to muze byt zabava za naky 2-3tisice) nebo mit gamepad,dalkove ovladani ro ruky.
    Mozna xbox utoci na osamocene duchodce aby si pokecali s tv opravdu nevim.
    • Když jsme byli malí, tak jsme u Maria mávali ovladačem v zoufalé snaze o delší skok *2*

      No, ale taky nevím. Když jsem měl možnost si vyzkoušet jakousi střílečku na ps3 a v ní se dalo bušit pažbou při mávnutí ovladačem. Strašně mě to štvalo... A vůbec to ovládání gesty, když mě bude něco svědět na čele, bude kolem lítat komár....?*4*

      Mě tenhle xbox dostává. Celé to ovládání. Klasický ovladač a k tomu i tablet a telefon! To maj v Microsoftu místo končetin chapadla??
  • Ja si budu v klidu dal zapinat nightvision Nkem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit