Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Stejně se budou muset podvolit tlaku mainstrýmu jinak by neuspěli tak jak si představují... i když no třeba ne třeba ne. *7*
  • Nechám se překvapit. Firefly musí odčinit dvojku a hlavně trojku. Ať se to především dobře hraje. Grafika není špatná, ale víc se mi líbí 2D, které je u strategií mnohdy účelnější a přehlednější. Jednička i Crusader měly velký smysl pro detail jednotlivých budov a kouzelně ukazovala práci osadníků, uvidíme :)
    • RangerCZ
      Zapomněl jsi hlavně úplný "skvost" série Legends
      • Už jsem nechtěl Firefly tak poškodit :)
  • RangerCZ
    Mě by se líbilo tvorba vlastní postavy.
    Doufám, že udělají i EXTREME verzi :D
  • XXHUGOXX
    Obrázok 5 ! Epic !
    • V podstatě všechny jsou. Doufám že tam takováto úprava kamera bude. Veliké oddálení a uhly.
  • niceguyfromrussia.ru
    vyzerá to horšie ako AoE 3... a to je už čo povedať ked to je 9 ročná hra
    • Teplá doba, teplé názory, teplí hráči *7*
      • niceguyfromrussia.ru
        nevyzerá to nijak super na dnešnú dobu ? ehmm teplé ? prepáč že nie som hipster "všetko musí byť 2d v pixelart grafike..." len konštatujem že nič moc, radšej si zahrám staré strongholdy ako toto... ked už to má byť nové nech už to nejak na dnešnú dobu aj vyzerá, nie len archaická 3d grafika, fuj
    • XXHUGOXX
      Presne tak ! Ensemble studios robilo najlepšie stratégie ! Age of mythology milujem ešte dnes. Aká škoda, že sa rozpadli. *9*
  • "Watch your back knight, watch your back."
    • A abych přispěl i něčím plodným...

      Příjde mi to jako pouhá předělávka originální hry (což je dobře), do (bohužel) naprosto hnusného 3D enginu. I několik let staré CaC3 vypadá lépe.
      • Pro mě nejhezčí strategie ve 3d je AoE 3
        • Souhlas, i když za mě je top SC2 *3*
          (btw, takovej World in Conflict měl nádhernou grafiku a naprosto špičkově udělaný kouřový efekty)
        • Inquisitor
          Taky bych řekl, že je to jedna z mála, který se povedl přechod na 3D.
          • To ano, bohužel ta hratelnost nedosáhla na AoE 2. Už se těším až tu značku zase opráší, jen aby to nezku.vili

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit