Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tvl tady už nekomu poradne hráblo, takže když je moje oblíbená značka oblečení hugo boss tak bych si asi mel dát na čelo značku a platit zvláštní dan abych náhodou nekoho neovlyvnil...
  • závist co
  • Alex81
    Ne, ale mnozí tvrdí, že TB, AJ a další jsou tu jediní nezávislí, nejsou.
  • Objektivna kritika je "vsetko" to ostatne, na com nebude svietit logo sponzora. Na jednejs trane mas pravdu, budes vidiet, ze je to zaplatena reklama. No na druhej strane, decka su oblbnute z youtuberov a veria im viac, nez svojim rodicom. V skratke, youtuber povie, je to skvela hra, kazy by ju mal vlastnit a decka to proste zozeru a kupia uz len z principu. Na tom v podstate stale neni nic spatne. To spatne ovsem nastane az v priapde, ze takato podpora predaja bude mat dopad na kvalitu hier, na aku su starsi hraci zvyknuty a bude sa produkovat este vacsi hnoj, ako sa produkuje uz dnes. Cest vynnimkam!

    Pozri, mne je o v zasade fuk, len konstatujem, ze tento smer sa mi vobec, ale vobec nepaci a vidim v tom viac zla, nez dobra.
  • zdeeneek
    A herní weby (nemyslím jen games, ale i ostatní) jsou nezávíslé? Kupují si hry na recenze za svoje peníze nebo je dostávají zadarmo?
  • Tilwaen
    Není to ve finále spíš dobře pro konzumenta, že uvidí na první pohled, co je zaplacená reklama a co ne? A co je to, prosím, ta objektivní kritika?
  • To je nesmysl, není to o naší republice. Někteří "slavní" čeští youtubeři napodobují ty zahraniční (anglicky mluvící) a právě proto se chovají tak d*bilně. Chtějí mít taky miliony jak oni. Je to úplně stejný odp*d bez ohledu na národ A je jasný, že těch kvalitnějších tvůrců najdeš v zahraničí více než v ČR... snad není potřeba říkat, kolik lidi mluví česky a kolik anglicky...
  • Toto je zaciatok definitivneho konca objektivnej kritiky v hernom biznise a kazdemu inteligentnemu jedincovi musi byt jasne, preco maju velky vydavatelia taky zaujem o youtuberov.

    A teraz ma ospravedlnte ma, idem sa vyvracat z toho, kam sa to vsetko okolo hier pomaly posuva...
  • Alex81
    To je nějaký divný, oni jsou přeci ta nová, poctivá, nezávislá a nezkažená krev, ne jako ti podplacení pisálci.
  • Myslím, že je rozdíl mezi Youtuberem a "youtuberem". Hlavně v našich končinách jsou ty snahy neskutečně hluboko za hranicí nevkusu (a mnoho sprostých slov, který tu nemůžu napsat) a nedivím se, že lidé je nesnáší (ale u nás je to tak se vším hudba, film, tv...). Ale existujou opravdu kvalitní tvůrci co dodávají super obsah a proti nim nemůžeš přece nic říct.
  • A co teprve, až člověk uvidí samotný zjev takového typického českého "jůtůbra"
  • Jen slyším nebo čtu označení "youtuber" a dělá se mi fyzicky špatně.
  • Proč ne, nevidím v tom problém

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit