Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po tom co udělali s ME3 u mě EA skončilo...Všechno je to jen kvůli nim.
  • Aha, takže kupování triček, batohů, značkového hardware, karetních a deskových her, knih, komiksů a další serepetiček okolo ze mě udělá hardcore hráče? Podle mě spíš dementa.
  • grrr
  • Slendrian
    Pitchoviny, najprv nech prestanu odsierat hry a ich konce.
  • Cha cha, che che, chi chi - asi jsi neviděl Šíleně smutnou princeznu, tam je přednáška.
    Když tak http://www.youtube.com/watch?v=S1jW8fhJeKU 39:26 *1*
  • EA do pekla se hrabe
  • Cypri
    souhlas a +
  • Cypri
    Ždímání značky - zabití značky...
  • GlaDOS
    Prosím ne...
  • Forever alone
  • Shaker
    to muze nekdo zkusit, jim ten fejsbuk zapalim...
  • Jo, taky mě překvapilo, když jsem si koupil Dodge Charger a po první projíždce jsem zjistil, že to má motor ze sekačky.
  • No ... nezní to zas tak zlověstně, ale čichám z toho velkou chujovinu..... :) (s EA sem skončil dříve takže mě to zas tak netankuje, až na hry od Bioware, Dead space a BF )
  • Proc se omlouvat? :D
  • Pokud by to znamenalo, že za jednu cenu (u hlavní platfromy, tedy zpravidla PC/PS3/C360) dostanu všechny verze hry v jednou balíku, nejsem proti ;). To by ale muselo jít o hry CD Projektu a ne EA.
  • Nevim chlapci, asi jste experti na Americkou mentalitu...osobně zastávám nzor, že todle tvrdí lidé kteří viděli američana tak v letnim blockbusteru...lehce vnímavý člověk totiž postřehne, že většina tědle "creeperů" pochází z Asie...viz sebevraždy nebo aukce meče +1500121 strange v online hře XO za reálný tisíce...
  • To opravdu dopadne tak že budem muset být všichni online a na FB ??? Sakra jdu si zahrat arkaniod *5*
  • Hádám SW:TOR byl prototyp? *1*
  • *15* No u mě je to většinou: "Prsssskkkk!!!" protože vždycky když se objeví něco k zasmání, tak něco piju...
    *2*
  • Trol.diskuzni
    No, to máš vlastně asi pravdu... Amíci jsou sorta sama pro sebe.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit