Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spades
    Tak tohle je spíš pro ty americké creepery, kteří celé dny sedí v mámině sklepě, sbíárají si miliony kartiček, figurek a oblečku z her, aby nezemřeli na absťák cestou autem/busem, ve škole když se ostatní baví, aby měli co dělat, a aby měli něco když dostanou zaracha na xbox...
  • Trol.diskuzni
    "aaaaa-cha-cha-cha-cha-chaaaaa"?
  • smejki
    jak vypadá citoslovce výbuchu smíchu? O_o
  • Yeah... Me too.
  • EA chce ze svých značek udělat “online světy”
    v překladu:
    EA zmrví co může, jen když budou další penízky (nebo spíše víc peněz, protože je to přece EA, takže můžeme počítat s měsíčními poplatky, at se říká cokoliv)

    Né vážně, tahleta MMO choroba je fakt nesnesitelná...
  • Neni na seznamu nejvyššího vedení EA taky jméno Miroslav Kalousek???
  • Zančku EA už nechci v životě vidět.Je to snad nejhorší společnost na světě.Nenávidím je! *1*
  • To je pro Společnost nepřijatelné *1* A možná i nepředstavitelné.
  • Adam_M
    EA...mám i osobní život.
  • To poslední patřilo k šullíkovy
  • Jo, to beru. Stejně jako není pracující jako pracující *5*
  • Nové heslo EA: "Gotta Catch Em All"
  • Třeba vysokoškoláci...3x6 hodin na přednáškách
  • No...nevim jaký představy má EA o životě takovýho normálního člověka, já se ráno probudim...a určitě nemám náladu hrát, když je čas tak spíše posexuju...cestou do práce většinou nejsem schopnej ničeho, během pauzy na oběd jsou určitě taky lepší aktivity než se utápět ve hře a k večeru už je to absolutně mimo, to si pomalu nevzpomenu, že nějaký hry existujou...ale možná jsem "výjmečnej" nebo nejsem cílová skupina,..vlastně hraju hry jen když nemám absolutně co dělat nebo se objeví fakt dobrej kousek
  • Neni student jako student a jsou studenti/skoly,kde ten student ma mene casu,nez spousty tech pracujicich *3* .
  • No za mě máš plus, mám to dost podobné, ale studentíci to asi nepochopí.
  • ja uz se z toho onlajn pom*dam... hledat trkvasi po netu a genericky bombeni to ne... ve finale svety jsou super napad... strilecka, strategie, adventura, rpg z jednoho sveta je krasna hudba budoucnosti
  • Rano som rad ked rozlepim oci, prebera ma az prva kava v robote.
    Cestujem autom.
    Cez obedovu prestavku som rad ked sa stihnem najest a precitat noviny od rana.
    Po sichte vecer casto tak vyflusnuty, ze akekolvek hranie neprichadza v uvahu.
    Hry pre deti a pubertakov ma nebavia.
    Hry na mobiloch,PSP,typu farmville/prehliadacove, kratkotrvajuce ma neberu.
    Vitajte v dospelosti/realite deti/a/alebo/financni manageri.
    Sorry za negativny post.
    *1*
  • EA chce všechny vaše peníze!
  • A kdy EA ukoni svoji existenci tam nepisou? Ani se mi to nechce cist

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit