Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky
    Ja jim drzim palce ale to je tim ze nejsem fanboy takze muj nazor je spatnej. *4* Zatim nejlepsi je na originu ze mu netrva pul minuty nez se spusti.
    • že ti trvá než se spustí to je ale chyba u tebe ,já to mám během par vteřinek
    • Veskoslav
      Steam 5 sekund na start, Origin to samé.
      • jindra.veliky
        mozna tak jestli je to jedinej program v PC.
        • Veskoslav
          To, že máš zaprasené pc nesmysly, to není problém Steamu.
          • jindra.veliky
            Nemam. To je kruta pravda. Nejlepsi je kdyz kliknu na ikonku steamu a nic se nedeje. Tak znova...a znova...a jeste jednou. Tak tedy ctrl+alt+del --> procesy ukoncit Steam (kterej nikde spustenej neni) a pak znovu spustit.
            • No zaujimave ze ja taky problem nemam vobec. Hladaj chybu inde..
    • Však až ho vylepšej, tak se bude startovat treba i déle *3*
    • fandit == fanboy *2*
  • Novy hry krabicky, stary hry gog. Nic vic nepotrebuju, nic vic nechci :)
  • Já osobně mám origin radši už teď. Steam je na hovno, hry na něm předražený a při instalaci si člověk ani nemůže vybrat umístění.
    • Že si ty neumíš instalaci vybrat, je jen tvůj problém. Zbytek je je pokus o flamewar. Líbit se ti samozřejmě může cokoliv, nikdo ti to nebere *4*
    • Tak to vybrání umístění je sice škoda, ale udělat se to na Steamu samozřejmě dá, když člověk není línej.
      • Nebo blbej.
    • Ještě jsem se u Steamu nesetkal s hrou u které bych si nemohl vybrat místo umístění a s tím předražením ? ... Origin má Battlefield dražší než u nás v kameném obchodě tak nevím :D
    • Veskoslav
      I na trolling a vyvolání flame slabé:)Nebo by jsi se měl vrátit na ZŠ, když nepoznáš vyšší a nižší cenu:)


      P.S: Dead Space I+II 9,99 Euro Steam, Dead Space II Origin za 9,99 Euro. Bf3 Origin 49,99 Euro, JRC v Tesco Ostrava 899 Kč. A změmu umístění lze změnit, ale na to musíš šášulo použít mozek:)


      Spokojený Jidrřišku?
      • jindra.veliky
        Na steamu uz plati jeden dolar = jednou euro = jedna koruna? *1*

        hlavne ze tam mas (editováno v 13:58) *15*
  • Ještě kdyby tak chtění stačilo. Jsem zvědav jak doženou 10let vývoje a zkušeností. A navíc jak chtěj udělat něco lépe tím, že to chtěj za každou cenu. Když ve Valve probíhá vývoj trochu jinou, nenásilnou cestou. Tomu se konkurovat nedá.
    • Co je nenasilnyho na tom, ze si musite nainstalovat Steam, abyste mohli hrat Half-life 2?

      Origin dela uplne to samy co tenkrat delal Steam. A kdo si mysli, ze Steam byl bez problemu... v prvnim tydnu provozu, Steam mazal instalaci Counter Strika 1.6 a tahat 500mb pred 9 lety nebylo nejsnazsi.
      • Já psal že vývoj probíhá nenásilnou cestou. Ne šíření produktu. Ale je to pochopitelné, Valve napsalo Steam je jako DRM ale jako platformu s určitou API, a jejich hry prostě tu API potřebují, tudíž je vyžadován. Ale rozumím jak to může připadat a omezovat. O tom tu diskutovat nechci. Jen je to něco, čeho Origin IMHO nedosáhne.
      • Jenže to bylo kdysi dávno, kdy žádná podobná služba neexistovala. Dneska je úplně jiná úroveň sw i hw, takže jsou logicky požadavky vyšší. Nebudu přece někoho omlouvat jen proto, že někdo byl 10 let zpátky ve stejné situaci. Když ta současná firma má dokonce i lepší finanční zdroje než měli tenkrát a lepší přístup k pracovním silám atd. Prostě jabka hrušky.
        • Sice pises, ze pred 10 lety bylo jina uroven SW a jine pozadavky, ale to, ze ti to samo smaze data neni omluvitelny ani pred 10 nebo 15 lety.

          Ja se nikoho nesnazim omlouvat, jen rikam, ze Steam, stejne jako Origin, byly v pocatecnich fazich oba na h*vn*.
          • však já ti rozumím, jen dnes už to je o tom, že jsou základní úskalí probádána a není to jako tehdá. Prostě když se ohlédnu zpátky, tak to sice omluvitelné není, ale dnes už by měla nová služba startovat propracovaná od začátku, ne řešit základní nedostatky.
  • Tady se banda lidí směje... Ale na steam se taky první dva tři roky taky jenom nadávalo, a jak to dopadlo.
    • Jo a k "Já jsem si tu debilitu nainstaloval jen proto, abych mohl hrát BF3" - ono před osmi lety si zase "lidi tu debilitu instalovali" kvůli Half Life 2. A jak se to nakonec protlačilo...
      • Dobře, ale nemusí se vytahovat s číslem, které je tak vysoké jen díky tomu, že je nutné si to stáhnout abych mohl hrát. To mě štve. Neříkám, že když Steam začínal tak jsme s ním problém neměl. Naopak byl větší, protože jsme celá rodina jeli na 56 kb/s modemu. Zkrátka mi vadil víc ten jeho výrok.
  • Prv nech si spravia poriadky v tom "supporte"
    • Veskoslav
      Oni nějaký mají? Myslíš to, že když jsem jim napsal, že mi ME 3 nejede, protože Origin se odmítá spustit, tak mi napsali, že mám udělat reinsal Origin a když to nepomůže, tak reinstal hry a když ani to ne, že budou na problému pracovat. Origin nejel nakonec týden.
      • Ze sis nestahl crack....
      • jindra.veliky
        a co bys chtel? Preinstalovat to by ti poradil uplne kazdy
  • smejki
    tak mi brnkněte, až bude. zatim čau *3*
    • Veskoslav
      Ty si jako myslíš že v roce 2148 budeš mít stejné číslo? Naivko:)
  • Já jsem si tu debilitu nainstaloval jen proto, abych mohl hrát BF3 ... a někdo to vyzdvihuje, jako bych si to stáhnul protože jsem chtěl. To mě dost vadí pánové a dámy. *10*
  • Veskoslav
    Umírám smíchy. Obzvlášt s tou nabídkou her, že?:-D A cenou raději nezmiňovat. Navíc furt jedu na Beta Origin......A jediný důvod, proč mám Origin je Bf3 a ME 3 a povinost ho mít. Kdyby nebyla povinost, tak Origin má tak 1/10 současných uživatelů, protože absolutně nic nenabízí.
    • SnakePlisken
      A nedá se takto argumentovat i v případě Steamu? Já si Steam instaloval kvůli CSku 1.6. Další lidí kvůli Half-Life 2 a další lidi kvůli jiné hře.
      • Veskoslav
        Tak jak jinak by jsi chtěl hrát CS než přes Steam?
        • Version 1.0: November 1, 2000
          Version 1.1: March 13, 2001
          Version 1.3: September 12, 2001
          Version 1.4: April 24, 2002
          Version 1.5: June 12, 2002

          Vsechno CS a vsechno jelo bez steamu.
          • Veskoslav
            No jo, ale masovka přišla až s 1.6:) Do té doby jsme to smažili spíše přes LAN:-D
            • 1.6 byla diky steamu dobre monitorovana co se tyce poctu hracu, ale z myho okoli muzu rict, ze velky boom byl pri prechodu na verzi 1.5. Podle me mensi propojenost 1.5 se svetem vytvarela dojem, ze to hraje podstate mene lidi.

              Navic, ligova scena 1.5 >> 1.6 :D
    • Steam zacal tak ze bol nuteny k HL2, keby nebol tak ho dnes nema nikto.
      • Veskoslav
        Já jsem HL2 hrál bez Steamu:)
        • Proč potom na ME3 potřebuješ Origin? *3*
          • Veskoslav
            Protože hraji MP a bez toho to nejede? A protože mám online uložené pozice v Cloudu na Originu?:)
    • presne tak - muj pripad, nechapu jak se muzou chlubit s 11 mil. uzivateli, kdyz zrejme drtiva vecina byla donucena si org poridit kvuli me3 a bf3. Ale je pravda, ze sem si tam predevcirem koupil mirror edge a dead space 2 celkem za 10 ecek.
      • Veskoslav
        Já kupoval Dead Space 1+2 za 9,99 na Steamu tak 2 měsíce zpátky.
  • Od té doby, co EA spustilo Origin, jdou jejich hry kvalitou dolů strměji než obvykle. Tak pokud budou v nastolené tendenci pokračovat, přeji jim hodně štěstí v ještě masivnějším protlačování a násilném získáváni uživatelů. Všimli jste si, že uvádí počet stažení a ne aktivních uživatelů - tzn. online+kupujících *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit