Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doufam ze se zlepsi pocit z NFS payback. EA to prehani. Jestli tomu tak bude dal tak R.I.P. Fifa, Nhl, Battlefield... *6*
  • Na prachách vám but zaleží, nebo ne. Pokud mikrotransakce budou plošně regulovány a začnou USA, UK.. moc času vám nezbývá, COD to ví..je čas těžit. Chyba EA, válka pouze začala.
  • už jsem jako nejhorší firmu v ČR pro letošek jmenoval Tiscali, ale tak přìště
  • tak uz se do toho vlozili i politici (belgie/hawai) a treba to zacne bejt zajimavy. akorat se bojim prislovi "kdyz se kaci les, tak litaji trisky" a aby to neodnesly i hry co si to nezaslouzi.
    https://www.youtube.com/watch?v=h03EY02y2WE
    (ale mejte na pameti ze YongYea je takovej umirnenejsi AngryJoe co se herni novinariny tyce. rad kritizuje za kazdou cenu)
  • Jack1947
    Zrovna SW:battlefront2 bych si i pořídil ta hra je v pohodě, prostě dát si pár zápasů a zase hup na něco jiného ale tímhle mě znechutily, Beztak tam budou a budou tam i lepší zbraně a nezajimá nikoho že ty nejlepší půjdou grindnout nebo díky achivementu po 150 hodinách... *11* *12* sprostota tohleto.
  • Je to výborná zpráva, jen houšť a větší kapky. Hlas lidu dokáže hodně. Jen je potřeba mít trochu soudnost; nominovat EA jako nejhorší firmu v USA ve světě, kde jiné americké firmy zabíjejí indiány, vypouští sajrajt do oceánů atd. apod., je trochu dost na palici.
    • Dobré ráno šípková růženko.
      • Jasně cywe, teďka druhej den se s tebou ještě někdo bude bavit. *4*
    • A kam jinam by to vypousteli v oceánu se to rozpustí
    • jo, a taky bijou černochy
    • Proto by to mělo dostávat každej rok víc firem - a EA bejt mezi nima.
  • Ted pujdou akcie zase nahoru je dobre že jsem koupil celej balík akcií kdyz cena klesala. Tahle spolecnost má budoucnost jen škoda že ty spatne recenze tady biznisu moc nepomahaji. Pritom jsou to v pohode hry ♡
  • Jack1947
    Hmm "dočasně" to nebude moc dlouho trvat - a už jim ten fail nikdo neodpáře no fuj *11*
  • Je pravda, že současné online/multiplayer recykláty původně kvalitních herních titulů jako SW Battelfornt nebo Call of Duty začínají spíše připomínat herní automaty zaseklé někde v podchodech špinavých uliček v 80. letech, prostě vhoď minci a hraj, vhoď další minci a hraj znovu to samé, u druhého automatu to samé jen s tím rozdílem, že automat ma místo modré barvy červenou. Tak nějak by se dělal popsat stávající herní "tvorba".

    Jsem rád, že ne všechna studia jdou stejným směrem, ale dřív nebo později, se většina nechá koupit někým větším a kvalita jde do kytek a ne vždycky lidi kvalitu ocení.

    Jsem zvědavý jak dopadne Kingdome Come, která kope svým business modelem a přístupem k herní komunitě EA do rozkroku.
  • Coffin.Corner
    Úvodní odstavec plný metafor se Václavovi fakt povedl *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit