Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • EA je ostudou herního průmyslu. Není značka, kterou by totálně nepodělal. Od dragon age přes dead space po fallout, málem bych zapomněl mass effect a knights of old republic .......
    Chápu, že si casual hráči jejich titul koupí, ale jen jejich přístup ke komunitě, jednání jejich zástupců a v podstatě jejich naprosto NOBRAIN hry by měli studio přivést ke krachu, ale je mi jasný, že si tady každý druhý pořídí FIFU, protože jsou tam o 2 cool animace navíc oproti minulému ročníku.
    Čest hráčům kteří sabotují studia jako EA, která zdevastovala víc než skvělé značky a skvělé herní tituly. Když může vydělat singleplayer hra jako witcher miliony a EA to nedokáže se Star Wars značkou "klasickým" způsobem, což je nyní Klasická hra + Sesson pass ( cca 100$ ) měla by zůstat u té Fify a neničit herní světy.
    • Fallout?
      • A žere malí děti.
      • No pokud se Vám líbil Fallout 4 tak prosím,já jako poslední dobrý Fallout považuji New Vegas který nebyl od nich.
        Fallout 4 je flusanec do tváře fanoušků falloutu a rpg žánru celkově.
        • Morraw
          No to je všechno hezké, ale Fallout 3/4 dělala Bethesda a ne EA.
          • Máte pravdu, ani jsem si to upřímně neuvědomil jen jsem psal zničené značky, které mě napadly. Bethesda ještě nezničila vše to je pravda ........ Ale věřím, že pokud bude nasledovat trend posledního Wolfa je na dobré cestě.
            • To jsem úplně neřekl, ale může za zničení spousty kvalitních studií ........ Proces je stejný - koupí úspěšnou firmu, která vyvinula úspěšný titul a kompletně zničí značku a ještě před kompletní destrukcí povyhazuje vývojáře, kteří protestují proti jejich přístupu. Takže místo kvalitních titulů máš vyhypovaný dojný krávy bez příběhu, bez obsahu, bez kvalitních či originálních mechanik, které jsou prodávány přes korporátní dě*ky na twichy a na publikacích jako IGN GAMESPOT METACRITIC GAMES etc.
              Jinak za zničení většiny těch titulů krom falloutu může opravdu EA. Pokud se podíváte na pozadí je to tak. Proč si myslíte, že CD project red odmítl pohádkovou nabídku od EA ? Díky bohu za takové firmy víc podobných .......
            • tak to je dobrej fail, za všechny špatný hry může ea...
          • Přesně tak, píšete o EA a to nemá s Falloutem nic společnýho pokud vim.
  • A hra se prej prodvává strašně dobře *1* *1* *1* TheGGG asi nakoupil málo verzí...mrzí tě že nemáš mikrotransakce? :(
  • Pamatujete starý Doom, Unreal Tournament, Counter Strike 1.6, Counterstrike Source, Quake, Half Life Deathmatch atd atd...
    Tam žádný progres nebyl, nikdo si nic nekupoval a stejně jsme tam nechali stovky hodin. A proč? Protože to byla do pyči zábava!

    Ani nevíte jak moc rád bych si zase zahrál nějakou moderní hru, ve které by se mi nepříčítaly zkušenosti a nenaplňoval žádný proužek postupu na další úroveň. Prostě jen: "tolik jsi jich zabil/tolikrát si umřel" a hotovo.
    Opravdu nepotřebuju mít barevné zbraně a těšit se až si koupím modrou kšiltofku...
    • https://www.epicgames.com/unrealtournament/

      nemáš zač ;-)
    • Tak pozor ty skiny nejsou nějaké zlo.
      Pokud vás to nezajímá, tak si vesele hrajte dál...
      ,,,a kdo chce, ten do toho může navalit své peníze (lepší aby děcka utráceli za nějaké virtuální skiny než prachy cpát třeba do cigaget)

      Kupovat skiny a kupovat levely a výbavu, jsou 2 dost odlišné věci.
    • za mě je to po dlouhé době Overwatch. na skinech mi nikde nikdy nezáleželo a OW je prostě zábava hrát.
      • Jack1947
        Pod tohle se podepíšu, parádní hra a dokážu tam strávit hodiny...
  • Osobně už PvP hry, kde je systém progrese, který není jen kosmetický, už prakticky nehraju. A je jedno jestli je to za peníze, nebo za dobu hraní. Takové PvP je prostě o hovně.
  • Krescz
    Když se vám nelíbí politika EA (komu ano :D) tak proč si kupujete nebo dokonce předobědnáváte její produkty? Akorát podporujete tohle svinstvo. Nechápu jak přemýšlíte :D Co si myslíte, že se stane příště?
    Chápu, že jsou hráči, kteří tohle neřeší, prostě si koupí hru a hrají ji dokud je baví, nejsou to hc hráči atd a když se jim něco nelíbí tak přestanou hrát a pošlou je dopr*ele...ale ti zase nevytvářejí uplakané meme, nechodí na forka, neprotestují a nevyvíjí tlak na EA.

    Není nic jednoduššího než si počkat pár týdnů po vydání hry na recenze nebo feedback od hráčů (které to nes*re).
  • v renenzi na Payback nekdo vytahnul replay. Nedalo mi to, zabrousil jsem na jejich facebook a obcas az cumim, co se clovek v komentarich nedozvi

    ¨jisty clovek tvrdi, ze lide, kteri nechteji mikrotransakce v BF jsou neschopni a ubreceni. Co to s tim ma co spolecneho? Toto: Všechno, lidi co si to nechtěli kupovat a radši si to vyfarmili nebreceli. Pak jsou tu lidi kteří si to prostě koupi a nemluví o tom jak o armagedonu. No a pak jsou tu lidi co musí brečet kvůli všemu protože nemají všechno hned, to není jen kauza bf2.

    Dalši zázrak přímo perlí: fans ze SW BF2 udělali meme, který se teď v poslední době tak šířil internetem, že si lidi myslí, že je to TRUE, ale ono není? Momentálně je ta hra skvělá a osobně by mi ani ta verze před tím nevadila.
    ten samý má jisto, že mikrotransakce v bf nebudou: Takže o to nemáš zájem, když odebrali mikrotransakce a snížili cenu hrdinů? Smutný příběh, že zrovna kvůli tomu jsi změnil názor. Ostatní to vidí trochu jinak a jsou naopak rádi, že to EA takhle upravili.
    nebo: Jsi jen další ovce, co to nikdy nehrála a myslí si, jak jsou bedny jediná cesta k lootu. Paně bože, ten loot se dá získat i HRANÍM. Navíc si už loot boxy ani nemůže koupit, když tuhle možnost před vydáním odstranili. Takže si tady zase nedělej srandu z věcí, o kterých nic nevíš a jen jsi je někde slyšel. Pak je hned musíš šířit dál, i když je to už jen hoax
    Nic jako pay to win tam není. Jen jsou lidi líný v dnešní době něčemu věnovat čas když to chtějí i když jde o hru.
    atd atd atd atd...
    nemuzeme si divit, jak to vypada na herni scene...retardi delaji hry pro retardy...a retardi to haji *11*
    • todle celé bych shrnul asi jako sto lidí, sto chutí no ne? :)
    • Krescz
      souhlasím....když nemáš na tu hru čas nebo peníze nebo se ti nelíbí jak funguje tak ji nekupuj!
  • Na herní politiku EA se musí jedině se vztyčeným prostředníčkem, ne nadarmo je tato pseudo-firma v USA vyhlašována jako nejhorší. Škoda jen, že tito babralové mají koupená práva na SW ... věčná škoda
    • Star Wars už jsou maximálně podojená značka jako LotR. Tohle už nikoho normálního nezajímá.
  • Je fajn, ze to nakonec vypli, ale i v prvním Battlefrontu, stejně tak v Battlefieldech se lepší zbraně odemykaly hraním a lepší hráči se k nim dostali prostě dříve.
    • Viděl jsem video, kde jeden nehrál vůbec měl jen smrti a druhý se pohyboval mezi 1-3. místem v tabulce, a přesto dostali stejný počet "bodů" za které nakupovali věci pro postup. Bylo to tuším ještě v betě, ale i tak nešlo o to kdo je lepší, ale kdo stráví více času hraním či si zaplatí. Na tom jde vidět, jak je celý ten koncept této hry založen na následných platbách po nákupu hry. *12*
    • já mám rád hry, kde mají hráči stejné šance a vše přístupné od začátku, tyto unlocky jsou ďáblův vynález
      • No jo, ale tak máš všechno hned od začátku, není se na co těšit a brzy to omrzí. Tak je tam vidět nějaký posun.
        • tyhle ¨posuny¨ se do mp zacali pridavat az z ekonomickych duvodu, aby se na to nabalili i mene soutezivi hraci, pro ne je to takova emulace singlovy kampane, jen tam misto ai celi zivym lidem

          jinak mp by mel bejt ferovej, to byla prapuvodni podstata, ono te to omrzi i s temi ¨posuny¨, jen o neco dele, pokud te nebavi soutezit s ostatnima

          me z toho teda vyplyva, ze pro takovy lidi (ty mene soutezivy) to nema cenu tak jako tak, ale nejspis si tim musi sami projit, nez na to prijdou, ze je to jen takova past na lidi, pro ktery mp neni to pravy orechovy
          • Naprostý souhlas, CS je ale zrovna případ, kde to není dovedené do extrému jako v dalších airstrike lootbox hrách. V CS mají ještě všichni podobné šanci a rozhoduje jediná věc, která by v MP rozhodovat měla - skill.
        • přesně, proto se taky Counter Strike nikdy nemůže uchyti.. oh wait! :D
          • Counter Strike je ale projekt z inej doby. Sucasny Counter Strike (CS-GO) sa skutocne uchytil az potom ako do neho pridali experience za kazdu vyhratu hru a hlavne skiny a loot boxy. Vid grafy, CS-GO v ramci pol roka od uvedenia skinov do hry islo z par desiatok tisic na takmer pol miliona unique players. Takze blby priklad. Ten clovek nad tebou ma pravdu, teraz to uz bez nejakeho progressu nejde.
            • já ale nepíšu o skinech, ale o tom, že mám rád kdyť mají všichni v mp stejnou šanci od začátku, kosmetické úpravy s tím nesouvisí, chce to číst. navíc popularita CS je dlouhodobá záležitost už 10 let. spíš jde o to, že lidi maj rádi pocit převahy nad ostatníma tim že si udělaj náskok i když jsou třeba horší hráči, ale připadaj si pak jako borci, protože s lepšim gearem kosej nováčky, o takové hry opravdu nestojim
          • CS je zrovna dost unikátní případ. To vidíš dnes a denně že spousta lidí potřebuje vézt k cíli za ručičku jinak je to omrzí a hráčská základna opadne. Spousta lidí už dnes nedokáže hrát hru jen protože má skvělou hratelnost, vidím to a dnes a denně. Aneb jaký si to vychováš takový to máš.
    • A o tom to je. S tym som nikdy nemal problem ked bol niekto lepsi ze mal lepsie veci skor. Podstate bolo aby sa k tomu dostal aj slabsi hrac. Ja som mal z toho potom o to vacsiu radost ked som ziskal.
  • Pozdě
    • ... ale přece.

      Myslím, že dost lidí, kteří ještě nekoupili a nehodlali nakoupit, to nakonec zkusí. Osobně si myslím, že to není problém jen téhle hry a posledních NFS. Problém je globálnější v tom, jakým směrem se ubírá současný model hraní videoher obecně.

      Každopádně hráči, kteří už hry nějakou dekádu hrají spokojení nebudou a jejich záliba se bude pomalu ve hraní vytrácet. Noví hráči tenhle trend hraní budou brát jako fakt současné doby a hrát budou. A ti budou pro vývojáře důležití.
      • Hracum, ktery hraji nejakou dekadu, jsou nejaky lootboxy apd. uplne burt. Chtej si zastrilet ve svete star wars, zahrat si kampan apd. a tyhle "problemy" vubec neresej, resp. smaznou je jednou vetou.
        • Souhlas..s rodinou už na to buření her 6hodin denně není čas :) K PC sednout leda, když dítě spí a žena je ve sprše :-D
          • Na hodku no, ale zase ted s Evil Within 2 jsem se hecnul, par dni spal jen 4 hodky a stalo to za to, deti pak neco druhej den neco chteli, bohuzel jsem nebyl stavu rozkodovat co, no uz to neni co to bylo za mlada no...
      • Nezkusi, protoze vsude nezapomenou zduraznit to slovo temporary, tedy docasne. Spis mi to pripada, jako oblbovak na lidi. Hele, je to pryc, kupujte a po Vanocich, az to utichnr, bum a je to zpet

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit