Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No co říct, kravaťáci mají smysl pro humor. Každopádně i když je tu ten moderní trend zjednodušování(a vlastně na něj všichni nadávají), tak by bylo lepší, kdyby se všichni škarohlídi koukali po těch hrách, které podle všeho nabízí, či budou nabízet zábavu na úrovni. Přece jen už EA není dávno monopol a letos vyjde tolik kousků, že se mi to na 100% nevejde do rozpočtu. Takže ani nemám důvod k nadávání.
  • Super. Mass effect 3 bude moci ovládat a hrát úplně každý. Už jsem se bál, že k ovládání Mass budu potřebovat víc než jedno tlačítko na klávesnici. Konečně si hru bude moci vychutnat i můj 3 letý synovec, který sice neumí pořádně mluvit, ale mačkání jednoho tlačítka už zvládne. Díky skryptům se postava bude pohybovat sama, tudíž odpadne jakékoliv ovládání pomocí páček u konzlole a kláves na klávesnici u PC verze. Opět zjednodušení pro masy(dětí od 3 let a důchodce po 80 roce života) Nechápu, proč se ještě vyvíjejí hry, které se dají nějakým způsobem ovládat. Není lepší udělat spíš takový interaktivní film, kdy by si "hráč" 2-3x za hodinu kliknul a dál civěl na samovolně se odvíjející děj? No nic, jdu si nainstalovat Baldurs gate 2 a ochutnat pořádnou porci zábavy starých dobrých her, které už podle všeho nebudou nikdy překonány co se do kvality a zábavnosti týče.
    • Mopped
      Nelži, staré hry přeci nikdo nehraje. Neposloucháš FC?
    • AMEN brother:D:D:D
  • Zayl
    ...hybrid mezi RPG a FPS. Což není zrovna to, co by si skalní fanové jedničky přáli...

    Copak jednička nebyl hybrid mezi TPS a RPG? Jde o to že jednička měla v sobě napěchovaný dostatek RPG, takže i když to TPS nebylo zrovna špičkové, hezky se to doplňovalo.

    Dvojka ořezala RPG část ale s TPS částí nic neudělala, bylo to furt docela meh.

    Podle toho co jsem doteď přečetl to vypadá že ve trojce bude víc RPG prvků, tzn návrat k původnímu stavu.
    • Mozna vic RPG prvku,ale na takove urovni,aby to s trochou nadsazky pochopila i moje babicka.
      Uz jen cekam,kdy napisou,ze tahle hra pujde hrat na facebooku.
  • Môžeme sa za to poďakovať tej majoritnej časti publika, ktorá vždy so slzami v očiach
    tu ospevuje dokonalosť každého nového Call of Duty. Títo takzvaní "hráči" svojou ochotou
    akceptovať akukoľvek hlúposť privedú hry do rovnakého pekla v akom sa už nachádzajú
    filmy. (Ano zabiť 100 rusov alebo korejcov za 2 minúty je naozaj skvelá zábava a naozaj
    verná simulácia skutočnej vojny! Ano, ja nechcem dlhé hry! Ano ja nechcem pri hre rozmýšľať! Ano mačkanie smerových tlačidiel a jedného tlačitka pre streľbu je to, čo my
    skutoční hrači potrebujeme!) Pravdupovediac, správy podobného typu vo mne v zbudzujú
    zmiešané pocity. Ešte šťastie , že mám toľko nedohraných starších hier!
  • Tohle "zpristupnovani co nejsirsimu publiku" je nejvetsi zlo.Uz ted ma clovek problem narazit na hru,ktera predstavuje nejakou vyzvu a potrebovala vic jak 5 tlacitek,a s timhle pristupem uz pujdou hry opravdu hrat s prstem v nose.
    Tak jak EA patrila mezi nejhorsi herni vydavatele(z pohledu hrace) v letech predchozich a postupne se propracovala k jednem z tech lepsich velkych vydavatelu,tak mi prijde,ze se zase vraceji tam kde byli pred par lety.Prachy prachy a zadny zajem o zakazniky.
  • Cosi
    Mě osobně přijde že je druhý díl Mass Effect o třídu výše než jednička. V tomhle směru se jim zjednodušení povedlo. Ale musí tu být hranice aby z toho nebyla nudná obtížnost normal jako u Dragon Age 2.
    • Tvrdi ze to bude tezsi nez ME2 :-P
  • hitokage
    Hura! Uz jsem se bal, ze mi padne prach na svetelnou pistoli...
    • Irisis
      Na vyšší obtížnost, kdy vylejzat z krytu je skutečně vražedné jsem se slzou v oku vzpomínal na prohrané pětikoruny u timecrisis :)
  • A je to tady. Jenom doufám, že tam nezahrnou funkci automatického dohrání hry.
    • Ja jen cekam,kdy hry dojdou do stadia jako u automatovych her,kdy kamera se pohybovala po predem pripravene trase a hrac jen miril a mackal tlacitko pro strelbu.
      • Irisis
        Mířil by autoaim...hráč by si užíval pouze stylových quick time eventů.
  • Jméno autora novinky je příznačné. Já jsem po ní taký "Smutný". :( Zejména proto, že EA se holedbali po vydání druhého dílu, že trojka bude zase víc RPG avypadá to, že na tenhle slib dočista zapomněli.
    • Me se to docela libilo. Libi se mi, kdyz hra meni v kazdem dile hratelnost. Aspon se od zacatku hry nebudu nudit.
  • MrSanta
    Redakce: Mass Effect je hybrid RPG a TPS, řekl bych.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit