Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neviete ako spravit ME2 ? Veznite ME1 pridajte tam zopar map a trochu pribehu, pretrepat, hotovo. za 6 mesiacov musi byt hotove aj 2x pre taky megagorporat.
  • Mě osobně se první díl moc nelíbil, pouze grafický styl hry byl poměrně zajímavý. Ale jinak škoda mluvit. A vůbec, dělat hru, kde je hlavní náplň skákání, z pohledu první osoby, je už z principu kravina...
    • DangerousDave
      vďaka bohu, že sa hráčom tvojho typu Mirror's Edge nepáči... O to viac si vážim silnú komunitu ľudí ktorá okolo tejto hry vznikla.
      • Však jasné, nemůže se mi líbit všechno. A ačkoliv mám o této hře silné pochybnosti, nic proti fanouškům nemám...
    • Hej? A preto mala hra taký úspech? Skús použiť mozog, kým z tej huby niečo vysereš *7*
      • Argumentace úspěchem u mainstreamové většiny je v době úspěchu CoD a podobných blbostí těžce mimo. Klasický fanboy, hromada urážek a 0% smysluplných argumentů...
        • Spíš ty budeš dost mimo *11*
  • pěkná to žena *14*
  • Jednička je jedna z nejlepších her všech dob. A ano, není pro každého. Lukáš grygar: na ten žebřík se dostaneš úplně bez problému, myslím, že ti jde o scénu v podzemních garážích v docích :)
  • Mr.Lolendo
    Mirror’s Edge je jedna z nejoriginálnějších her co vyšly po roce 2008. Dneska jsou to samé kopie Codka nebo špatné kopie Gears of War. Ve většině FPS her si pořád nevidíme nohy/tělo. To už měl dávno FEAR a to ještě se simulací pohybu hlavy. Jediná originalita se teď najde u indie hrách. Nikde jinde. Brink a FEAR3 jsou příkladnými ukázkami totálně zprasené hry na PC (či konverze PC) Jestli tedy má ME2 dopadnout stejně tak radši ať se na to vykašlou. ME není a nikdy nebylo pro všechny ( mainstream). Jak napsal Kowalski už i ta jednička tím trochu zaváněla.
    • Jenže vývojáři touží potom zálibit se mainstreamu, páč z tý vidiny peněz jim vlhnou jejich vývojářský kund!čky
      • walltar
        Hej tak když si vemu jaké pohlaví převažuje v téhle branži tak si dovolím hádat, že tady problém nebude. *1*
      • pan Oskar je skutečný poeta! *7*
      • Kund!čky, nekund!čky, skvěle řečeno!
    • Menttor
      a
      • T H I S !!
    • Přesně tak! Je to odpad! Není co hrát!
  • N7N7
    Otázkou je kdy, kdo a za kolik. *15*
  • Hehe, ale zajímalo by mě, co tam hodlají jako zjednodušovat, protože už jednička byla tak na tři tlačítka.

    /Ne, že bych neříkal, že se mi hra nelíbila, naopak, mám ji hodně rád./
  • Jedničku jsem zahrál poprvé teprve dva měsíce zpátky. Paráda, doporučuju všem.
  • Jedna z nezajímavějších her za poslední roky, teda beru to po designové stránce a celkovému pojetí, příběh nechme stranou. Takže snad to klapne a pokračování opravdu bude. A taky doufám, že se opět ukáže v hlavní roli Faith, pěkná ženská s normálníma proporcema a ne ty nafouknutý Lary Croftovic z jiných her :-)
  • nevim, v jakem regionu autor clanku na Steamu nakupuje, ale ME byl vzdy za 2,49 € nejmene. Opakuji, za 2 a pul, nikoli za 1 ecko. To jen tak pro uplnost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit