Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Sakra, to je až moc velkorysé. Škoda, že něco podobného neudělali v 2K, když byly takové problémy u české verze Mafie 2.
    • Vitekb
      V čem je to velkorysé? Všechno jsou to jejich vlastní hry, takže je to nestojí ani korunu.
      • Radioaktivni_surikata
        Tomu se říká ušlej zisk, je to velkorysý. Ne nezjištný, svůj zájem tím určitě sledujou, ale vůči hráčům je to super gesto.
      • No rozhodně na tom tratí...Škodovka taky nerozdává nový Octávky protože to jsou jejich auta
        • ... a je to tu. Prirovnani virtualniho zbozi, ktere se jiz zaplatilo a vydelalo, k necemu, kde kazdy novy kus stoji penize.
        • walltar
          Tak u škodovky, narozdíl od digitálně distribuované hry je nějaký fyzický materiál, který má nějakou cenu ... jediné co tady tratí jsou teoretické prodeje.
          • Dobre, takze nejake studio co zastřešuje filmy (nevyznam se v jejich terminologii) nerozdava jejich filmy na potkani, kdyz se ti jinej nelibil nebo jsi ho tyden promeskal
            • walltar
              Jenom aby sme byli přesní ... já nepopírám, tu "velkorysost" ... taky nám nemuseli dát nic ( pokud vím tak od blizzu sem za super launch Diabla 3 nic nedostal) jenomk sem podotýkal, že srovnání hry a fyzického zboží moc dobře nefunguje.

              Určitě je to lepší omluva, než pár planých slov a úsměvy PR pracovníků.
    • Mafie 2 mela jeden hlavni problem a to byla vykuchana hra, aby 14 dni po vydani mohli prodavat DLC ta nemusele byt online kvuli DMR jak vylhany simcity
      • Mart9
        mluvím o problémech při vydání české verze, ne o nedostatcích hry!
  • Veskoslav
    Hezké gesto.....Ale to je tak všechno. Nic to nezmění na faktu, že EA nezvládla spuštění hry a kastastrofálně nefungovala hra, ale i veřejně lhali o tom, že SomCity nelze jet online a data se tahají z jejich servrů. A jak to vidím, tak spousta lidí jim za to ještě tleská. Hlavně že se dostane něco zadarmo, že? A kvalita služeb okolo už je jim putna. Jen aby pak nebrečeli, že vypli servry jako v případě Fifa 2011 například.....Osobně jsem uvažoval o koupi SimCity, protože co si budu nalhávat, strašně rád stavím něco, co je "moje" a je jedno, jestli se jedná o budku pro ptáčky, co mám za oknem nebo město v SimCity. Ale start této hry mě naprosto odradil. Počkám tak půl roku a pak třeba ve výprodeji zakoupím. Do té doby mám skvělé Sim City 4 Deluxe.
    • No já být tebou, tak kupuju co nejdřív. Aby ti pak nevypli servery.
    • Rhulad
      Tady se někdo rád poslouchá že?
      • Já Veskoslava podezřívám, že vlastní Hermioniny přesýpací hodiny. Jinak není možný, aby všechno hrál a ještě komentoval každej článek na games.
  • škoda že nedali the sims 3
  • Do prkenný vohrady, fungujou ty tlačítka v mobilní verzi nebo co? -.-
    • Mě tu na Tabletu v Opeře (která se ale tváří jako desktop) běžne nefunguje správné přiřazení reakce a hodí se prostě jako další příspěvek.
      • Na Androidu s Dolphine HD je to bez problemu.
      • To je tim, ze dmnt kterej ten web delal neumi udelat web ... a cely jeh to js zprasenina ... sak se podivej na main, bez js ani nezjistis, kolik postu je u clanku. Slusne udelanej web musi naprosto vpohode fungovat bez sriptovani, to muze maximalne davat nejakou funcionalitu "na pohodu", ale totez musi jit i bez toho. Je to skorem stejna zhuverilost, jako kdyz mas misto webu flash ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit