Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Sranda jak pokaždé hra vychází osekané o zvířata a podobné drobnosti které se pak pak prodávají za slušné prachy a funguje to.
    Hrál jsem SIMS 2 a mohla by to být sranda kdyby to nebylo tak hloupé. Čas tam utíká nelogicky rychle, borec jde na WC 1 hodinu a pod...
    Pak nelze sledovat vývoj postav, protože to je hloupé a podobné nedodělky to ničí.

    - Nechápu zaměření pro děti apod. Hra dokáže tak vytočit, že podporuje agresivitu více než GTA. Tam se člověk nasměje ale tady... I když máte super PC tak s přídavkama se to načítá, hodinu, divně to laguje atd. Navíc díky pomalosti a rychlému času nejdou dobře stihnou základní věci a pak prostě prohráváte. Tedy nejde to vlastně dobře hrát.

    - Zajímavé je ,jak publikum které to kupuje je odolné. Hlouposti ve hře jím nevadí, to, že nejde nic stihnou také ne a ani lagy jím nevadí. Hodně záběru na netu od lidi ze hry se seká a je jím to u prde.... To je ideální segment trhu pro podobné vlastně špatné hry kde se platí za nové hadry atd.

    Pozn. Rád bych viděl podobnou hru které by byla propracovaná a nebyla tak komická. To by mohla být pak vážně sranda. Zde vlastně nejde ani pořádně zemřít krom stáři.
    • Erien
      Souhlasím, proč celý ten čas trochu nezpomalí nechápu. Jinak trojku mám i dost datadisků, ale lagy teda nemám i když sestavu mám dost silnou. Jinak ve trojce lze pak za body štěstí, koupit specialní auto, do kterého když se nastoupí všechny staty se dají na max. Díky tomu člověk nezabije celý den jídlem, spaním, mytím, nebo chcaním *1*
  • IGN: "EA has confirmed to IGN that the title will allow for "single-player and offline" play."
    Neuvěřitelné :)
    • to bude asi nějaká free to play verze ne :)
  • tak nevim todle je hra si myslim delana vylozene pro zeny. A proc ji za to odsuzovat není to nejaka hra ze který bych sel do kolen ale proste svoje publikum ma. Ja osobne si to nezahraju ale znam dost lidi co jo. Mimochodem me fascinujou lidi který třeba hrajou sims ale rikaj ze hraci nejsou. Je videt ze konkretne tudle hru bere dost lidi jinak.
  • firebug
    Četl jsem, že Sims vznikl z původního konceptu, kde bylo cílem jen stavět domy a dělat interiérový design. Z mého pohledu je škoda, že se to tak zvrhlo. Stavění baráků je to jediné, co mě v té hře bavilo (hrál jsem asi dvojku). Hra v níž by bylo cílem stavět domy podle rozličných požadavků a funkcí (i restaurace, kavárny, bazény...) by mé zaujetí uchvátila mnohem více, než pokračovaní the Sims...
  • Amylee.Anderson
    A já se těšim :)
    • GlaDOS
      Počkej, až to bude "online only" a nábytek se bude prodávat po kusech jako DLC *1*
      • Nabytek,obleceni a cokoliv se po kusech prodava uz od druheho dilu. Trochu jsi zaspal.
      • Která rána egyptská je tohle? *15*
  • Zayl
    "Časy, kdy značka The Sims byla pro EA příkladnou dojnou krávou už jsou sice pryč "

    To tu někdo přehlédl těch 15 expanzí a stuffpacků na trojku? A monetizaci CC skrz oficiální shop?
    • To že toho dělají 2 a půl prd*e neznamená že to vydělává jako dřív.
  • Sims 3 se stale prodavaji skvele. Neni to hit u primych prodejcu her, ale treba v elektro retezcich, Tescich apod se prodavaji porad nejvice ze vsech her.
    Vsadim se, ze i kdyz herni weby hru strhaji, bude to velky prodejni hit. Uz se tesim (na prodeje, ne na tu hru).
  • „Série The Sims žije z nadšení a kreativity milionů fanoušků po celém světě. Jejich neutuchající oddanost značce zapaluje kreativní oheň vývojářů, podněcuje je k neustálému vylepšování a inovacím jedné z nejúspěšnějších herních simulací vůbec, která celosvětově prodala přes 150 milionů kopií.“

    Čili přeloženo z reklamštiny: No, už jsme toho prodali docela dost a myslíme si, že Sims by potřebovali trochu přepudrovat, abychom je mohli ještě nějakou dobu šťavit. Zároveň si samozřejmě potřebujeme posvítit na piráty, takže pro velký úspěch u SimCity hodíme simulaci na server, ačkoli samozřejmě by to klidně mohlo běžet i na klientských mašinách. Samozřejmě s tím, že trochu zmenšíme simulační sandboxy, abysme to nějak utáhli. Pokusíme se taky trochu líp zmáknout launch, aby lidi moc nekafrali a neomílalo se to pořád v tisku, ale přinejhorším kdyby se to nepovedlo, tak jim zase zacpem chlebárny nějakou tou hrou zdarma, ono je to nakonec přejde.

    Tož tak. *2*
    • "takže pro velký úspěch u SimCity budeme říkat, že simulace běží na serverech, i když to tak není"

      fix'd it for ya
    • walltar
      Já bych to spíš viděl na:

      "Datadisky pro sims 3 už se neprodávají tak dobře, takže vydáme novou hru, abysme mohli vydávat všechny datadisky znova."

      Ale pokud by udělali konečně pořádné stavění domů, tak by mě ta hra i zajímala ... stavění amerického papíráku v pravoúhlé mřížce mě nikdy nenadchlo.
  • walltar
    A bude mít realistickou simulaci, která pujede na serverech maxisu?
    • 1+ *1*
  • misho8723
    No tak podľa mňa je Sims značka, ktorá je pre EA stále dojnou kravou.. však Sim3 sa predalo vyše 10 mil. kusov a datadisky vychádzajú aj 4 roky po vydaní hry.. tak asi dobre zarábajú na nej :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit