Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dvakrát nebo třikrá jsem se do Sims pokoušel tak nějak "zahrát", ale vždycky jsem došel k jedinýmu závěru... není to nic pro mě a nechápu, co na tom lidi baví... nehledě na ty kvadriliony datadisků, co k tomu vychází... to se vážně najde někdo, kdo do toho takhle vehementně vráží prachy, jen, aby byla jeho virtuální rodinka spokojená? je tu nějakej simmaniak, co by mi vysvětlil, čím je ta hra vlastně tak hrozně super? to říkám bez nadsázky, fakt by mě to zajímalo
    • Osobně mám rád dvojku. Bavila mě a datadisky jsem kupoval ve slevách ;) u trojky sem byl zhnusen. Abych ti odpověděl na tvou otázku tak u dvojky to pro mě byla ta možnost si postravit dům a vypracovat si celou genarici Símů až do doby kdy měly super mega vilu ,kterou sem si přestavil. U trojky...nevím. U té jsem tak dlouho nevydržel. Ani ji po pravdě nekoupil. Čekal jsem ,že třeba většinu datadisků ze dvojky dají přímo do zakladní hry. Bohužel ne a místo toho aby vyšli věci jako podnikání tak vyšla sra*ky jako třeba Showtime,Katy Perry.... prostě tahaj prachy z naivních 10 letých holčíček ;)
    • Primárně v Simsech stavím domy a navrhuji interiéry. Často jdu do extrémních detailů, v čemž mi vypomáhají různě z webu stahané objekty. Samotná simulace života mě po chvíli omrzí. Za rodinku mě nikdy nebavilo hrát, spíše za jednotlivce, ale nikdy příliš dlouho.
      • vidíš, navrhování, to by mě třeba ani ve snu nenapadlo... asi jsem to vždycky bral ze špatnýho konce, jako simulaci života, rodiny... je teda fakt, že jsem si vždycky stavěl radši města než domy, ale kdybych to vzal z tohohle konce, možná, že by mě to aspoň trochu chytlo... každopádně i tak by to asi byla zábava jen na chvíli, přece jen, duši designéra interiérů by ve mě museli kutat asi hodně dlouho *1* ale věřím, že na tom se dá vyblbnout královsky, pokud to člověka baví
        • Já si tam ze zvědavosti udělali nevěstinec s Bordelmámou, ale ta hra na to úplně postavena nebyla :).
    • Třeba moje žena si tam jen designuje domy :) Samotná simulace života ji neba :)
      • Mozna kdyby vydrzela hrat dele nez 15 minut,tak by poznala ze Sims je asi takova simulace zivota jako kazde RPG nebo strilecka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit