Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://apps.facebook.com/herogift/?ftype=flyfish&uid=100000230579386
    pls klikněte mi na odkaz je to dobrá hra lae můžete kliknout ikdyž nebudete chtít hrát dost mi pomůžete prosím :) díky
  • neměli bejt na ps3 i český titule?mam takovej dojem že sem to někde viděl...
  • Bezne skodolibej nejsem,ale jim to preju,protoze z EA se nam pomalu stava druhy Activision.
    • a tady se nejak rychle zapomina na praktiky ea, je fakt, ze se na nejakou dobu uklidnili ale poslednich par let mr corporate tahne za vsechny provazy a pokud sledovana cisla nerostou tak jak si prejeme tak je zle
  • Tak a do nich za jejich pristup k zakaznikum (banovani na forech a ten posranej origin) si zaslouzi poradnej flastr.
  • já si koupil PS3 verzi a Battlefield 1943 tam mám :P :D
  • jindra.veliky
    no jestli jsou v Ea chytry tak tu starou kopii 1943 daj vsem hracum bf3 volne ke stazeni. stejne to uz nikdo nekoupi. vzdyt to vyslo jeste pred prvnim bad company ne?
    • Magoooor!!!
      • "pane vy jste mááág,vy jste máág,vy jste máág-góóóóór" *1*
  • Ještě by je měli zažalovat za Origin a samotný spouštění BF3 přes webovej prohlížeč. Mít kvůli jedný hře spuštěný tři wokna, to je trapnost nade vše...
    • Origin muzes vynechat. Crack na to je staci ho stahnout. Otazka je kdy ti za to zabanujou ucet.
      • Podle toho jak se to vyvíjí, tak zabanují vaší IP na ea.com
        • Aký zmysel by malo banovať IP? Veď plno hráčov má dynamickú IP, stačí sa odpojiť a znovu pripojiť a je hotovo.
          • Jo, tak takhle to nefunguje...
        • Kuafix hajzlove spywarovy :(
  • To já bych je spíš zažaloval za to jak pos**li NFS The RUN!!
    • JohnyTheZik
      Ta zmrvenost, ale neni praci EA :)
      • RakeW
        Jo, EA to jen zaplatila, posvětila a následně za to inkasuje...
  • Kdyby radši zažalovali 2K za sliby k Mafii II *10*
    • jindra.veliky
      ty sliby slibil Vavra kterej pak radsi idesel takze to by bylo neuspesny *10*
      • RakeW
        Á, další odborník na vývoj druhé Mafie...
    • presne tak. Mafiu II som mal predobjednanú a tešil sa na všetko čo mi takmer dva roky slubovali, ešte potom aj volaký amík v baretke slubovoal pár mesiacov pred vydaním. To čo som ale dostal nebolo nič z toho. Dodnes si spomínam jak sa budu po chodníkoch diať veci a ja sa budem môcť rozhodnuť či sa do toho zapletiem alebo nie... akurat na začiatku som tak opravil auto a to bolo všetko, A jak mi na skládke vraví chlapík že keď budem potrebovať aby som sa zastavil a ked sa zastavím len mi povie že teraz pre mna nemá žiaden kšeft.. no bomba. Rôzne konce a možnosti rozhodovať sa v príbehu ani nespomínam.
    • To by rovnou mohli zažalovat všechny za všechno a my hráči se můžeme jít klouzat.
  • dobre jim tak. posledni dobou je ea arogantni
    • Veze se na Activisionské vlně...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit