Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • např. Cossacks: European Wars, kde ale navíc myslím stále funguje i online multiplayer a to máme přes 10 let...prostě najdou se fandové starších her, tady hřeší na to, viz. např. Fifa, že si přece každej koupí novou verzi a nebude hrát 2 roky starou atd.

    ve chvíli, kdy hodlají hry dělat tímto způsobem, s MP na 2 roky, mělo by na krabicích být varování o této skutečnosti, případně by měli mít připraveny servery, na které můžou virtualizovat starší tituly tak, aby fungovaly výrazně delší dobu a vypnout opravdu pouze hry, které už nehraje nikdo(což pro ně není problém zjistit), pokud není zatížení velké, není problém virtualizovat několik MP serverů na jeden, čímž se sníží náklady, ale zároveň bude nadále možné ty hry v MP hrát, faktem totiž je, že kromě hlavních, masových MP titulů většina her po úvodním návalu skončí u toho, že je spolu hrajou různě kámoši když se jim chce, což by klidně mohli přes Hamachi, bez nutnosti serverů od autorů, jenže vzhledem k tomu, že LAN se nepodporuje, tak mají smůlu...
  • Veskoslav
    Ještě, že na toto nepřišel Microsoft, když vydával AoE II *1*
  • Veskoslav
    A Jindřišek, jako by tu nestačil Jejdásek.
  • nikdo tu žádnou z těch her nehraje, ale všeci držkujou, to je řepa *1*

    mě třeba nesere to, že vypnou ty servery, ale že sou to takový zmrdi, že ty hry udělají jedině s online podporou bez možnosti lan hraní, takže zatímco dnes klidně můžu hrát hry, který mají 10 let i víc, protože si prostě pustím Hamachi a hraju na lance, tak nové skvělé nadupané tituly po 2-3 letech vypnou a člověk si může nasrat, kdyby ho napadlo zahrát si třeba s kámošem někdy...jo, tomu říkám pokrok *5*

    mimochodem, nevšiml sem si, co se děje s takto vypnutýma hrama třeba v případě distribuce přes Steam? tam umažou z popisku multiplayer a tím to hasne?(nemyslím nutně třeba EA, ale od Ubi nebo kohokoliv jiného)

    Ten systém je prostě špatnej, pokud hra nabízí multiplayer, měla by být vždy přítomná LAN hra, třeba na krabicích pokud vím nikde není napsaný varování "multiplayer si zahrajete pouze 2 roky", zato je tam obvykle zmíněno, že hra má multiplayer
  • Pristi rok touhloe dobou vypnou SW:TOR, protoze budou chtit vydat dvojku :D
  • jindra.veliky
    *6*
  • rancor1223
    M2 to vůbec nes*re, jen mi trochu vadí jejich přístup. Dělají vše za zády zákazníků. Větším problémem ale je, že zákazníkům to sice vadí, ale hry si od nich kupují dál...
  • jindra.veliky
    takovy kraviny stejne nikdo oplakavat nebude *7*
  • Aha, tady mame to zadarmo, kteremu jsem se smal, jak presne jsem to odhadnul. A i druhy odhad byl trefa do cerneho, maly zajem o tyto servery. Ale kdyz vy z duvodu maleho zajmu a vysokych nakladu se nechcete starat o servery, je to ok, kdezto ea je proste spatna.

    Priznavam, chybi mi tam jeste tri nuly, ale tim hur pro tebe, opravdu si myslis, ze EA ma zisk v 5 000 000 000 000 korun a muze s prehledem tolik serveru provozovat? Takze porad plati, ze si neumis spocitat co je realne mozne a pak se zlobis, ze tve nemozne predstavy nikdo nerealizuje.
  • Veskoslav
    No jasně. Ty doma nemáš vůbec žádnou EA hru za ty léta, co je EA na trhu:-D
  • Mimochodem, originalni oznameni: http://www.ea.com/1/service-updates
  • Veskoslav
    Tak v ME1 máš X druhů zbrojí, X druhů zbraní (několik desítek od každého druhu), několik desítek modifikací zbraní, zbrojí a uni nástroje, nemáš termální zásobníky, povolání nemá omezení na zbraně, máš X druhů schopností, schopnost otevírání sejfů a elektroniky je vázána na na tvé schopnosti elektro a haking (u Adepta nutnost mít sebou Garruse či Tali), máš "vozítko", nemáš těžké zbraně a máš granáty (objevili se už ve dvojce v DLC, ale ty si je nemohl mít, až ve trojce bylu znovu dány do hry, ale mnohem lépe než v 1. díle)
  • Veskoslav
    Servry se vypli se dvou důvodů: Skupiny, které je užívali na cvičení se buď rozpadly a přešli do jinch, které mají své nebo ukončili herní kariéru. Za druhé i přesto, že servry by byly zadarmo, museli bychom se o ně "starat" a platit náem, kde server byl umístěn.
    No vidím, že ti miliarda*5000 dělá veliký problém, protože to číslo, co jsi napsal, je 5 miliard, nikoliv 5 000 miliard. Takže se nauč počítát prvně ty:-D Jelikož to číslo je 5 000 000 000 000. takže se tu laskavě neoháněj matematikou, když sám ji ani neovládášty lole:-D

    Evropska forma: milion(6nul), miliarda(9nul), trilion(12nul)
    Americka forma: million(6nul), billion(9nul), trillion(12nul
  • A id*ot se zastává id*otů...
  • Nechapu, proc treba vypnuli server na statistiky Mirrors Edge. Ta hra nema multak, takze tam jde jenom o nahravani casu a stahovani "duchu", to musi byt fakt hodne narocny...

    Na jejich obahjobu je treba rict, ze nejsou jedini, kdo vypina servery - v posledni dobe me trosku nastvali Codemasters, ze vypli Grid, co hralo jeste celkem dost lidi
  • Co je v ME1 a není v dalších dílech? Sám jsem se na to pokoušel přijít, ale na nic jsem nepřišel.
  • A s DA2 mas samozrejme naprostou pravdu, DA1 jsem si uzil, a za DA2 nejsem rovnez ochoten platit ani ve sleve.
  • Uz ME1 byl na povazenou a vedly se spory, jestli je to RPG nebo strilecka, ale jeste to slo a melo to i masovy uspech. ME2 je uz konzumni odpad, ktery mi za to nestoji ani ve sleve.
  • tyvole to MNĚLO multak ?
  • Tak vam ty servery mohly jet zadarmo (lol) a presto jste je zrusili? To jste teda jeste vetsi sv1ne nez EA, ze :-). Povidas miliardu serveru? Pri rocnim nakladu 5000 Kc, ktery jsi uvedl, by to delalo v nakladech 5 000 000 000 Kc/rok. Vazne ma EA takovy rocni zisk? Dokaz to. Ty jsi fakt dite, ktere si neumi spocitat jedna a jedna. A jen ukazujes svou ceskou zavistivou povahu, ktera se projevuje onim typickym brblanim - ten ma penez dost, ten si klidne muze dovolit hospodarit neekonomicky v muj prospech. I kdyby to byla pravda, EA tu nehospodari v tvuj prospech, ale v prospech svych majitelu. Az ti to jednou dojde, snad pochopis jak funguje svet a nebudes mit hloupa nerealna ocekavani a nebudes se detinsky certit, ze podle nich ten svet nefunguje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit