Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No mě se strašně líbil ME 1, ale s každým dílem co následoval hru osekali o určité prvky, aby se přiblížili "masám" neboli "shooterům" a nebo po našem "šutrům". Neříkám že se ME 3 nehrál dobře, ale už to pro mě není ten starý dobrý Mass Effect. Udělali to i s Dragon Age. Jednička bombastická hra, která mohla konečně nahradit (ne však překonat) Baldurs Gate, ale dvojka se zvrhla v klikfest, kde člověk kosí zástupy spawnujících se nepřátel (kteří ještě navíc padají z oblohy) a 90% hry se odehrává ve stejném městě. Na DA 2 i ME 3 mě strašně vadí ta koridorovost.
  • Veskoslav
    Ne po roce nám nabídli, že nám ty servry mohou "zakonzervovat" a jeli by zadarmo. Navíc EA na prodeji těch her vydělala tolik, že by mohla udělat miliardu těch servrů a ještě by byla v zisku.
  • Netesim, ale je mi to jedno, nepostihne me to. Origin i steam povazuji za zlo. Odmitam pristupovat na distribucni model na kterem se hrac stava zavislym. Jenze to zde zatim malo kdo chape.
  • Vidis, a ty placene servery ti nikdo nezrusil, ze? A o tom to je. Takze se smir s tim, ze neplacene servery se proste cesem rusi. Mimochodem, proc ty vlastni servery uz neprovozujes? Ze by z duvodu jako ea? Tedy velke naklady vzhledem k nizkemu zajmu? Mel bys mit pro EA tedy pochopeni, neprovozovali jste ho ani tak dlouho jako EA.
  • Už se těšíš až jednou takhle beze slova zruší Origin, protože přejdou na Origin 2 bez zpětné kompatibility? Nebo lépe, s placenou zpětnou kompatibilitou?

    Ano, provoz serverů je dobrovůle společnosti, která je může vypnout. Druhá věc jsou vztahy s veřejností. EA momentálně vytrvale pracuje na co největší vlastní diskreditaci.
  • Veskoslav
    Mám stejné pravidlo:) Jinak ME3 je jedna z mála her, u terých za poslední rok nelituji kopě (konec neřeším). Za ty peníze mi to nabílo to, co jsem čekal. Rád jsem viděl staré známe. To nevím. Vím, že na Originu psali,že to MP má, teď je dokonce i v akci, ale nezaujalo mě to.
  • Mě se ME3 nelíbil a proto nebudu kupovat originálku (zastávám pravidlo: "když se ti hra líbí, zaplať za ni"), takže nemůžu hodnotit kvalitu, ale z toho co jsem slyšel za moc nestojí.
    Jo a jinak u Saboteura přece MP není, nebo jo?
  • Veskoslav
    Platím si pravidelně wg (webgame.cz) už od 8. třídy ZŠ, každý rok. Přispěl jsem jim 10 000 na koupi nových servrů jako anonymní dárce. Spolu se spolužáky ze střední jsme jednu dobu měli i vlastní servry na CoD a CS s měsíčními náklady 5000 (nákupy strojů, obsluha, pronájem a správa servrů atd.) po dobu jednoho roku. Takže raději zalez nějak hodně hluboko.
  • Ty nejsi mentalne dospely ani omylem :-). Takze ti nebude vadit platit mesicni poplatky za online sluzby, ze ne, pane vydelavajici? A jestli jo, tak se nediv, ze nevyuzivane servery se neprovozuji donekonecna. Jsem rad, ze te muj blog bavi, ty jsi bohuzel k placi. Ale zrovna dnes sem napsal oslavnou odu na Nintendo handheldy: http://spokojeny.blogspot.com/2012/03/nintendo-handheldy.html Tak se muzes se pobavit a prestat otravovat :-).
  • Veskoslav
    A ME3. I když občas jim to spadne, občas se někdo prostě sekne a zmizí, aniž by to sám chtěl:)
  • Serou vsechny lidi na svete nebo jen cechy a spol? Jestli EA sere nekoho proto, ze vypla nepouzivany server, tak to ani neni tak problem v EA, ale v tom nasranym. Vsimni si, co se tu naslo nadavajicich, ale nikdo, koho by to primo postihlo.
  • Jasně EA, tyto tituly jsou jen 1%? EA vydala 10 her z toho polovina nemá mulťák a druhé polovině servery zruší. Jediná hra u které snad servery ještě chvilku přežijou je BF3.
  • Vidis a zase tu verejne lzes, ty jsi notoricky lhar, ale to je nemoc, mel by ses lecit :-). Mimo jine jsem si potvrdil, ze reagovat na tve nenavistne vypady je jen ztrata casu :-). Takze se zasmej sve zavisti a hlouposti a bud stastny :-).
  • Veskoslav
    Jasně hakne. Proboha Jejdásku, to už vážně docela přeháníš a víš, většina z nás je dospělých, vyděláváme, tudíž tvá poznámka o děckách je zcela mimo. Radši si sedni za svůj pc za 40 klacků a piš oslavné blogy na konzole, u toho se člověk pobaví, jak u Ódy na manžela od Paroubkové.
  • rancor1223
    Já chápu, že je to racionální, vypínat servery. Ale oni kontinuálně dělají věci kterými s*rou lidi. To není měsíc aby EA něco neprovedli! Kdyby alespoň Měsíc nebo dva dopředu řekli, budeme vypínat servery té a té hry tak by pár lidí řeklo sakra, ale víceméně by se to jen přešlo. Ale takhle "potají"?
  • A pak to nekdo hackne a budou spatni, ze se o to nestarali. Predstava ze provoz serveru nic nestoji je detinska. A kdyz se tech deti zeptas, kolik jsou ochotni pravidelne platit za provoz tech servru tak hadej co se dozvis.

    Kdyz je neco zadarmo, tak to lide chteji a zlobi se, kdyz ma nekdo takvou sluzbu zaplatit. Ale kdyby mel platit byt jen mizernou stovku rocne per server, tak by hned kazdy racionalizoval sve vlastni naklady a zjistil, ze o 95 % tech serveru nema zajem. A o tom to je.
  • Veskoslav
    A 4 mobily, deset aut a vilu. Ještě tu o Karkulce. A mimoto, když máš to pc za 40 háků. Co v tom máš? Ať se zasměji ještě více.
  • Veskoslav
    Moc složité pro ně.......EA se stala nenažranou firmou, co hodlá postupně pohřbít to, co si sama vybudovala X let předtím. Pověst a přístup k hráčům.
  • Mam 3 konzole, jeden tablet, 2 notebooky, jeden netbook a povaz, jedno herni PC za cca 40 kKc. Verejne tu lzes akorat ty a to o mne, protoze jsi dusevne nemocny a pronasledujes me :-). Takze cau, trapaku *5* .

    P.S. A zastavam se zdraveho rozumu, ale to ty bohuzel nedovedes posoudit.
  • zx_spektrum
    Vzhledem k tomu, že tyhle servery by už měly být tak odladěné, že je stačí spustit a nechat běžet, takže se na tom technická podpora stejně nenadře (= jejich argument je debilní). A pokud jde třeba jen o úspory, klidně můžou tyhle servery virtualizovat a sjednotit jich víc na jeden stroj, stejně to asi nehraje moc lidí... Tímhle způsobem by mohly běžet všechny starší servery a nemusí každou chvíli něco vypínat a sbírat negativní ohlasy...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit