Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak to vypadá s raidy? Něco aspoň z poloviny zajímavého jako ICC, BT- spokojil bych se i něco jako DF, DF z SWTOR.. Tak jak na tom jsou raidy a PvE
    • Hra vysla pred 14 dny. Kolik lidi asi bude mit zkusenosti s end game obsahem?
      • 50 ve SWTOR jsem vyexpil za týden a byl jsem ready na raidy, takže tohle jsou kecy...
        • Ja se bavim o normalnich hracich,ne o par ''powerlevelerech'' nebo nerdech.
        • nolifer
      • Docela dost , mnozstov magorov vdaka bugom a harvestu fast Respawnoveho bossa je uz VR 10
        • jenze to jsou lidi co ty exp nabrali pres chyby a grind.. ty asi moc endgame nezajima.. kdyz je nezajima ani story ;)
  • ve vetsine "funkcnich" free to play her tento "free to play" model normalne funguje,at uz je to z mmo treba GW2,nebo z moba dota/lol,za penize nejde koupit zadna skutecna vyhoda proti neplaticim hracum - ostatne doby,kdy jste si za real cash kupovaly v mmo ty nejlepsi zbrane jsou uz par let pryc,takze nejak nechapu,na co autor narazi(snad ne browserovy klikacky)
    TESO je jeden velkej fail,at uz je to nefunkcni pvp,ktery v tomhle meritku proste nefunguje(viz treba WvWvW v GW2) nebo 5 skillu na liste schopnosti...jestli TESO bude zit a prosperovat,bude to jen diky console peasants,ktery na tech svejch super duper krabickach zadny jiny mmo nemaji,takze proste hrajou,co jim predhodej...
    • Veskoslav
      GW2 není zástupce F2P MMO her.....Stále si musíš koupit základní hru, což defacto vylučuje F2P model.
      • GW2 je B2P model
    • To co je pro tebe fail,muze byt pro druhe svezi vitr. Radeji nez urazeni lidi se venuj svemu rodnemu jazyku,at se to alespon trochu da cist. Tenhle styl-jeden velky odstavec slov bez zacatku a konce, to je opravdu des.
    • Vzdycky když vyjde nejake nove mmo tak se říká ze to je fail, at je to co chce. A kupodivu většina z nich funguje dodnes a nejaky lidi ho vždycky leta hrajou. Nejak nevim co by vlastne lidi chteli, princip mmo je vicemene dany a nejake velke zmeny udelat nejdou, vždycky to bude v tom velkem zakladu to same jen se meni detaily. levelovat, ukoly, nafarmit věci, end game, komunita..jestli někdo od nejakeho mmo ceka něco jiného tak to samozrejme fail je. A bugy v mmo budou vždy a vždycky něco poradne nefunguje..na to by si lidi za ty leta uz taky mohli zvyknout.)
      • "Levelovat, ukoly, nafarmit věci, end game, komunita..."

        Důvod, proč nenávidím a nedokážu pochopit žánr MMORPG, přehledně v jedné větě.
        • walltar
          Proto já hrál EvE Online ... Tam se ani nelevelovalo, ani se tam nefarmili věci, ani tam nebyl endgame a lidi, které jsem potkal ve hře mě buď sundali, nebo pomohli.

          Ale i normální MMO jsou dobré ... stačí hrát pro zábavu a ne pro level. Nemusíš farmit věci, do endgamu se můžeš dostat třeba až za dva měsíce a komunitu si vždy najdeš jakou chceš ...
        • Vypust ''end game'' a mas popis normalniho RPG titulu. Netrp predsudky.
          • Rozdiel je asi v tom, že v RPG, ktoré sa páčia napr. mne sú levely a itemy prostriedkom k tomu, aby som mohol plniť úlohy resp. sa v hre niekam posunúť po príbehovej stránke. Vo všetkých MMO, ktoré som zatiaľ skúsil to bolo opačne, úlohy boli prostriedkom k získaniu itemov, cieľom bolo dosiahnuť level. To mne moc nesedí. Inak nič proti MMO, interakcia s hráčmi je super vec.
            • Tak hrajes spatne MMORPG. Secret World,Eve Online,ESO a koneckonci treba i SWTOR-u vsech techto her jsou questy/pribeh tak zajimavy,ze te vyse tveho lvl nemusi zajimat stejne jako v jlasickych MMORPG. Nebo tam lvl vubec nemaji(EVE, Secret World...)
            • Vidis to je presne ten pohled ktery z teto hry mam, itemy tu mam jen jako moznost se dal posunout, i se starsimi itemy tu vydrzis nejakou dobu, jen zjistujes, ze uz to drhne a potrebujes lepsi a tak si je vyrobis nebo ti proste padaji a neni problem.
              ESO bych rekl, ze se snazi jit cestou vypraveni prebehu, ktery hledas u singlovky v tom pripade bys mohl hledat jednu hlavni vitku a tim jsou mesicni poplatky. Ja sel za touto hrou v prve rade proto, ze me zaujala diky vypraveni pribehu a ten tam je. *1*
          • Kinet1c
            nie len end game co by mal vypustit aj napr. farmenie itemov by musel
            to sa deje v jednom typu RPG a to su aRPG ci H&S RPG, Diablo, TQ, Sacred a pod.
            • Ále stejne tak to muzes vypustit v MMORPG. Co te nuti farmit itemy a hrat nudny grind zvany end game? Muzes si vybrat,nemas u hlavy pistoli. Hracu co grind nesnasi a ignoruji ho je hodne.
              A ano,existuji i vylozene grindovaci MMORPG,ale mas na vyber dost titulu. Zrovna ESO je pratelska pro vsechny skupiny hracu
  • Nefunguje odkaz *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit