Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Celá TES série je mi k smíchu. Jak taková fraška série může mít tolik uřvaných fanoušků, co si dokonce zaplatí i mmorpg, které je horší než F2P tituly, je mi záhadou
    • wenceslaus
      Které?
    • Krescz
      watch out we have a COD child over here *11*
    • Cocra
      Dal jsem ti plus, ale jen proto, ze jsi zrejme velmi osamely a urcite ti to udela radost ;-)
      • Díky za + a díky za duševní rozbor chytráčku.
        • Rectal status: anally annihilated
        • Aléé muciky muciky mucQ ty můj chlupáčku :-*
    • Souhlasím se vším, co jsi řekl. TES je hrůza.
  • Ahoj. Prosím muzes sdílet toto a tím tě i zvu : https://www.facebook.com/events/616015841822005/?fref=ts
  • precetl jsem si recenzi a rekl bych ze pan Drda ma lvl 10 a poprve se podival do Cyrodiilu a jen lehce pricichnul k problemum o kterych tu pise. ostatne clovek co si kupuje soulgemy urcite nebyl v nejakem open dungeonu a nevi jak jednoduse jdou ziskat zadarmo,clovek komu chybi aukce kdyz muze joinout trade guildy hracu a to az 5(osobne jsem ve dvou,1000 lidi) a mit stejnou aukci jako ve vsech jinych hrach aprakticky muze byt i vetsi a rozhodne neni v zadnezadne pvp guilde kdyz tu pise o zmatenem pvp systemu.. samozrejme kdyz nevi o co jde

    panu Drdovi bych pral aby toho odehral vic nez zacne kritizovat neco o cem vi h**** ale na druho stranu chapu ze se tim asi zivi tak tech recenzi holt musi udelat hodne za ten mesic a nema na to cas,blby je ze to lidi ctou a hlavne mu to zerou..
    • Vegen
      Gratuluji k sestrojení stroje času, protože recenze nebyla ještě vydána :-)
      • Gratuluju k vypichnuti naprosto nepodstatne blbosti. *3*
        • Vegen
          Jestli považuješ za detail, že srovnává pocity člověka ze začátků hraní MMO s recenzí, tak to je dost velký rozdíl :-) Tady na to lidi reagují jako na finální verdikt, když to je pouze jistá fáze poznávání tohoto MMORPG :-)
    • To joinovani guild pro aukci se mi zrovna libi. Prinasi to tem guildam i takovy systemovy prvek, ktery v normalnich aukcich, ktere jsou opravdu jedinym hnacim motorem hraci, neni. Kdyz du prodat obraz do christies, taky predpokladam ze tam budou lidi co se kolem te aukce pohybuji. Kdyz do sothebies tak zase ocekavam jine lidi. Podle me to prispiva autenticnosti.
  • jindra.veliky
    za par mesicu to bude f2p
    • Captain Obvious zasahuje!
    • Jen se moc netěš Jindřišku.
    • to je jisté, záleží na tom, jestli má šanci se uchytit aspoň jako f2p, když je to casualní mmorpg, které rezignovalo na klasické hardcore raidy a taktiky. Chápu, že TES je casual série pro nejmenší, ale mmorpg většinou hraji lidi, co po večerech se slezou z práce k raidům a progresují.4
  • reakce na hru jsou pomerne rozporuplny, podle mne by bylo fér od tvurcu dat free trial. trial pomuže hráčum se rozhodnout a spousta z nich by jim pak platila, jestli by se jim to líbilo
    • Spousta hracu zdesene utekla po beta vikendech, a trial by jim nic vic nenabidnul. Podivej, kdyby to bylo f2p, tak bych si to mozna jako jednu z mnoha zahral, a mozna bych i nejaky to kilco utratil. Ale rozhodne nehodlam za toto zacalovat 15kil jeste nez zacnu ... a potom kazdej mesic dalsi ... jen za to, ze se sem tam podivam, ze je to porad stejne mizerna hra. Nehodlam proste platit mesicne za zcela prumernou - spis podrumernou hru, kdyz hry naprosto srovnatelnych kvalit jsou f2p ... to je asi tak na stejny urovni, jako kdybych si moh vybrat cojavim skodovku zadarmo vs pazouta za prachy.
      • Hra nestoji ''15kil''. Ja vim ze se vam porad hodi tu ukazovat cenu te nejdrazi edice,ktera je urcena pro fandy,ne bezne hrace,ale uz je to trapne. Hra se da sehnat za 900Kc.
    • Free trial byva vzdy az tak pul roku po vydani. Proc by ho davali na zacatku,kdy jsou servery preplnene i bez free hracu?
    • úplna sračkaa to je, doporučuji raději SWTOR, tam, když si jednou zaplatíš předplatné, tak můžeš hrát zadarmo naprosto v pohodě, navíc docela kvalitní PVE a zaběhnutá hra,,, tohle je ostuda. Jinak, kdo touží po zábavném combatu, tak raději půjde do Tery Rising, která má taky dobře nastavený F2P a ten, kdo touží po skvělém herním světe, tak ten půjde do Age of Conan. A ten, kdo to myslí s mmorpg vážně a chce kvalitně raidovat tak půjde do wowka. Tahle hra nevím pro koho je.
      • vratil jsem se do Age of Conan po 2 letech..zadna zmena-stejne bugy,chyby,nedostatek hracu,group finder neexistuje..proste zadny progress za 5 let *16*
        • A myslis ze toto bude jiny? Bude to presne stejny.
        • Tak group findery, dungeon findery- to je taková causalní novota, pamatuji ještě na TBC, kde se všude muselo jezdit, pak přišlo WotLK a df a plno lidí nadávalo- teď to kopírují skoro všichni a ani se nedivím, je to přejemné, že nemusíš nikam chodit apod. ale i tak to bez df mělo něco do sebe. Age of Conan jak říkáš, ten potencíal nejlepšího mmorpg světa je stále nevyužit, což je škoda...
  • Asi by mi spíš stačil jen nějaký mod, díky kterému by hráč mohl ve Skyrimu, Oblivionu, Morrowindu prostě potkat další živé hráče...
    • hmmm no na tenhle mod se nevybralo ani 2000 USD, coz autori chteli... prijde mi to neuveritelný, ale stalo se to. Nevim jak to s tim modem dopadlo, nejspis je este na netu rozdelaný torzo... tzn bylo to ve fázi, kdy už s kámošem pobíháte ve dvou po světe Skyrimu a resila se synchronizace mezi dvema PC.. ale nebylo to na KS myslim, asi spatnej marketing proste. Každopádně velká škoda...
      tady je ten mod: http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/3592/?
    • Na to ti seru, ja se tesim na skywind.
  • Holt je zku rve na doba no. Kazdej hlupak a radoby znalec se muze diky mediim,internetu vysvihnout na hvezdu a spousta vorezprutu mu to basti. V Lord of the Rings online je pokud vim jen jedna pvp zona a stoji tam proti sobe hraci. Cast hracu hraje za tu "zlou" stranu a pouze pro tuto zonu se logne do "Monster Play" a ve hre se objevi jako orc, spider, uruk, warg.

    http://lotro-wiki.com/index.php/Monster_Play_Classes

    Tim chci rict, ze Drda pise totalni kraviny a jestli chcete opravdu vedet jak to je, tak urcite ne ctenim jeho clanku, protoze on sam to nevi. Mozna by mel prestat nechat veci narazet do jeho tlusteho tela a spis pouzivat mozek a realne neco poznat nez to bude komentovat jako nekdo kdo "bohuzel" ma moznost ovlivnit cast herni komunity.


    Moje matka by mohla psat na stejny urovni jako on z toho co vidi na monitoru kdyz mi prinese k pc zradlo.
    • v ettens ty hrady maji obsazeny NPC a boji proti nim se casem urcite nevyhnes. Je to jak pises , ale zaroven ma Drda pravdu v tom, ze u pevnosti bojujes i proti npc a casto dokonce jen proti npc..nemate si co vycitat:)
    • vidíš nemusíš to číst, ja články na games nečtu a ušetrim spoustu času. vše podstatne se dozvim od diskuteru
  • Já bych rád četl nějakou recenzi nebo hodnocení od člověka, který tomu rozumí, chápe to a dokáže to vysětlit....a to těm, kteří píší velké články o tom, jak tomu nerozumí ;)
  • Typické.
    "Toto není jako ve WOW, já jsem zvyklá na to jak je to ve WOW, takže je to špatně a spravte to."
    Aukce by TESO spíš degradovala, guild store bohatě stačí, jen potřebuje uživatelsky přátelštější rozhraní (nebo stačí nainstalovat jeden z několika modů pro tento případ).
    Grafika neurazí, narozdíl od ostatních dětských "wow/asia stylů" většiny konkurenčních produktů.
    Vývoj postavy je v MMO bezkonurenční, možnost udělat si postavu doslova namíru bez nějakých vnucovaných archetypů je super.
    Příběhové linie jsou na daleko vyšší úrovni než u jiných MMO, svět je rozlehlý (žádné běhání tunely mezi skalami ala SW(OW) TOR , questy nápadité, jejich plnění se naprosto zásadně projevuje na tom, jak se kolem vás (a k vám) dále celý svět chová. Hru si dost užije i člověk, co mu jde zejména o klasickou TES single player zábavu, nyní s možností COOPu.
    Přes na první pohled bezchybná start se objevily zásadní bugy, které se s většími či menšími chybami daří odstraňovat.
    Za všechny jeden nejšťavnatější: 60bank slotů (sdílených mezi všemi vašimi ALTy) lze rozšiřovat nákupem u bankéře, cena geometricky roste a je opravdu poměrně vysoká. Pokud se vám pak přihodí, že chybička v databázi způsobí reset těchto slotů zpět na 60, spojených se ztrátou veškerých v bance uložených peněz + části věcí, můžete mít problém vydělat i na opravy. Zbývá vám napsat "ticket" na podporu a čekat (v mém případě už 22 dnu na kompenzaci za první reset a 14 a 12 dnů na druhý a třetí bank reset, zatím neúspěšně, ale mají jich opravdu hodně.) Naštěstí nové nepřibávají protože příčina bugu už byla odstraněna patchem. Součástí bugu je, že se vám v mailu naklonuje bonus content. Prima? Ani ne, jeho hodnota je v zásad symbolická, je bindlý a to, že máte 4 kraby a 4 snubní prsteny co na 2 prsty nenarvete je vám k prdu. I když .. můžete se s tím užít spoustu zábavy, stejně jako já. Přes to, že jsem na klonované věci díky bank bugu upozornil v ticketu, obdržel jsem tento pátek "permaban" v rámci boje s cheatery, jež exploitovali přes guildbanku klonování věcí. A autoban bot můj 4násobný bonus content vyhodnotil jako exploit - takže ban účtu - včetně správy účtu i fóra. Naštěstí se po "pouhých" 20 hodinách několikanásobného bombardování ticket systému i personal message moderátorům fora podařilo účet odbanovat.
    Omluvný mail přišel ještě s půldenním zpožděním. Tedy "omluvný". Pokud vyjádření typu "váš ticket byl prověřen, váš účet byl odbanován bez jakýchkoli disciplinárních následků pro váš účet. Děkuji supporte, nějaká kompenzace by nebyla?
    Ne herní systémy, aukce, ani PVP nebo endcontent je kritickým problémem. Největším problémem je tragický customer support a neprofesionalita v komunikaci s hráči. Chybí zde jakýkoli tracking vašich ticketů. Někdy dostanete mail, že váš ticket byl zaregistrován za 5 minut, jindy za 2 dny, jindy vůbec. Na stejný ticket dostanete od 3 různých lidí z CS naprosto protichůdné odpovědi. Ticket je označen jako "vyřešen" už tím, že vám odpoví, že o bugu ví a že na něm pracují. Můžete si nechat od customer supportu zavolat (v angličtině/němčině/francouštině) - a přes to, že uvedete čas včetně časového pásma, zazvoní vám kluci ušaťí ve 2 ráno, protože si to neumí přepočítat do svého EEEemerického pásma. No a dále nepotěší to, že občas si užijete "rollback o 15 minut po pádu při zonování" Každopádně po 4 týdnech hraní je to bezkonkurenčně nejzábavnější MMO za posledních 10 let, i když méně styčných bodů s WOW by mu jistě ještě prospělo. Snad Betsh nebude ustupovat plačícím wowkařům a ostatním dětem na "moc těžké bossy", na to že "je nutí dělat questy, protože grindováním potvor se powerleveluje pomalu" atd..
    • Cocra
      Proto vzdy sobecky cekam, nez se mmo poradne rozbehne. Najde se dost lidi, co to otestuji a odladi za me a ja si nemusim kazit zazitek technickymi problemy.
    • Šmarja to je celý nějako složitý, jdu si zahrát Skyrim:D Jinak zajímavej koment.
  • Jen k těm burzám. Ve hře je tzv. Guild Store který funguje jako aukce. Člověk se může přidat až k 5 guildám najednou. Takže jsem se přidal k jedné obchodní guildě a mám aukci velkou jak blázen. Trochu to tam v tom článku možná mohl také rozepsat.
    Důvod proč tam nejsou aukce je také podlě mě proto aby si hráči vyráběli vlastní zbroj. Díky tomu taky neuvěřitelně vzrostla užitná hodnota vyrobených předmětů a je o ně celkem rvačka.
    • Nutnost byt v guilde kvuli aukci povazuji za nejvetsi hloupost poslednich let. Plus fakt,ze v guildovnim chatu kazdy vidi vas login misto jmena-to uz je jen ''tresnicka na dortu'' (osobne zverejnovani loginu vubec nechapu)
      Jak prijemne je,kdyz neco shanite a musite kvuli tomu prolezat az 5 ruznych aukci,to si snad kazdy dokaze predstavit. Plus fakt,ze v aukci neexistuje vyhledavani podle jmena z toho dela jednu z nejhorsich aukci u MMORPG her vubec. Tedy samozrejme podle me.
      Jsou i lide,kteri by nemenili.
      • Banka/guildstore/maily jsou společné pro login - pokud prodá Charakter Pepa něco ve guildstore může si to z mailu vyzvednout charakter Franta. Takže je to řešení technického rázu. Upravit to ale aby se hráči zobrazoval jako alias pro login jméno charakteru
        každopádně z mého pohledu je tohle totální prkotina a mnohem důležitější je opravit zásadní bugy.
        Včera jsem náhodou narazil na exploit, jak udělat komplet výzkum všech traitů ne za půl roku ale pod 10 minut. Nahlášeno na support a očekávám další vlnu banů "turbocraftů" :-)
      • Ke guildě se můžete přidat ale nemusíte pronést ani slovo. To samé v té obchodní guildě jak tam jsem. S tím loginem souhlasím. Ale zatím celkem pozitivně regují na řev z hráčských řad, takže stím asi něco udělají.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit