Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lidicky tak jsou tam naky raidy na tom end cont. bo ne nebo to jsou nake tezsi dungy , bo jak. Chcem zahrat nake mmo ktere nneni f2p. Vim akorat ,ze po dosazeni max. lvl jdou delat dalsi Q na naky veteran rank a zbejva pvp . Nejde me o pribeh a podobe blbosti rad farmim atd casu mam more , znate to hej. WoW sem prestal nedavno hrat a hledam nahradu . Co mam delat. Ako to jeot tezky. Svet je zlej a cem se ponorit do naky sra.ky. Snad nekdo chape ako to chape myslim jo?.
    Fakt jo tahle recenze bo coto vubnev je stoji za veleke houbyx ako se rika ze .Fakt za tuhle recenzi nebo ja nevim cotoje postreh s nakych hodin beere v potaz..Jako rad poclocham, pana Drudu jeho charatker se da odhadnout,opravdu ale to nmeni dulezite. Prosim opovedte na prvni cast otazky vo jeto sloh nevim.Ja se omlouvam ako spatne pisu sem mel 2 mesice koma po autonehode a nejde me gramatika a tak chapete joa? ja opravdu sem smutny ako se muj zivot konci a proto bych chtel nake dobre mmo kam prevetelim moji dusi ,moji snahu nbejt top player... a za neco stat , ja vim ale blazni ako ja to pochopi.Asi tento post smazete ale prosim redkace games opovezte na prvni cast opravdu meto zajima bo naky slusny clovek.
    Vite ja cem nake mmo kde neco budu znamenat jo , ja vim zeto zni debuilne ale toje muj svet . Ja osobne stojim ¨za vleke ho.no a hkleam nake mmo s budnoucnosti ako je terba wow ale tam sem udelal par osobnich chyb a opravdu se meto dotklo. A celkem me ve wowo par veci na.ralo ako resi. pro vsechny atd , clovek si opak poradne neiuzije insta kill na ,low gear a td co bylo vp osklednim patchi , ano snazi se to vybalancovat ale kdesi opak, ma uzit clovek zabavu kdyz u toho sedi treba 12h denne co z toho ma ked ma vetsina res staty a dalsi blo.sti . Prioto cem pomoct ako tije s Eso.- Jo tak prosim jeste jednou o pomost lidi. Tato komunita bo ako to mam nazvat n games je suoper Jsou tu uzasny lide ktery pisou svecne prispevky pak tu setu slovek pobavi nad tzv,. tolama a hadkama . to k games uz patri. Mam rad tuhle sttrankui denne sem chodim fight club je super ten novej social klub taky jen posledni dil me zklamal kde pani hz games neznaj mogo jrpg a na otazku best jrpg odpovi verejne v dnesni dobe zname hry , cekal sem nake ud , hry co moc na zapde nejsou ale je videt ze lidi z games to asdi moc nesledujou a hrajou ty svoje indie hry. No nnei to nic spatneho ale psite priznam ze nemam prehlked. *9* *9*
    • Krescz
      s*r na hry.....začni chlastat jako já *1*
    • nikdo nestoji za h. to se ti jen nekdo snazi nakecat a podle toho prispevku bych doporucoval nehrát ale soustredit se na realny zivot.
  • Kdyby to udělali tim způsobem na jakym běží třeba Guild Wars 2 (tzn. koupit jenom hru, hrát zadarmo a platit jenom za blbinky) tak by ta hra podle mě vydržela hodně dlouho. Takhle tomu moc nevěřim.
  • No nevim ja se nebudu hadat o end-game nebo kazdej si pod tim predstavi neco jineho...
    Co mne vsak zarazilo na popisu PvP je to ze nevim co delat... Opisu moji skusenost
    Portnul jsem se do pvp zony sam jako kul v plote a nemel sajn co delat..
    Ale hele vono je tam zone chat... A uz tam schanej lidi k te ci one pevnosti ci bodu na mape a strucnej popis co se deje... Attack / defend... group hunt..
    Na poprve mi trvalo mi asi 15 minut nez jsem neco nasel zorientoval se ale je to MMO 15 minut beru celkem jeste fer ...
    Dobeh jsem do pevnosti co sme meli branit asi 25-30 enemi proti 10 celkem sme dostavali nafrak ale drzeli sme dost dlouho nez dobeholo asi 50 lidi a karta se obratila..
    Hned jak to bylo vyrizeno v nasi pevnosti pohli sme se smerem k pevnosti nepritele.. Branena byla temi 25-30 lidma.. Dostavali nafrak... Pak se ale vyrojilo dalsich 50 jejich vojaku... a pak jsem prestal pocitat cas protoze sme tam svedli boj asi 1.5 hodiny o jeden jediny most pres reku.. Ani jedna strana nemela dostatecnou palebni silu smest nepritele..
    Cili sam jak prst, uplne po prve v pvp , bez podpory party nebo guily (ano nebyl jsem ani v parte) jsem splnil pvp questy, nastradal par tisic APecek, rozdal nejde kolem 12k dmg healnul jsem 130k dmg (jo jsem healer), par krat zemerl ale to nejdulezitejsi mel celkem tucnou fun...
    Znat a hlavne nebat se komunikovat anglicky v MMO pomaha...
    Cist zone chat taky pomaha... A koukat na mapu taky pomaha
  • pamatujete tenhle článek?
    http://games.tiscali.cz/preview/elder-scrolls-online-sazi-na-klasiku-prvni-info-a-obrazky-59317

    ksakru, nemužu uverit tomu že uz to jsou dva roky, jak ten čas letí. nicmene ja to odepsal uz po tomto článku
    • Jestli jsi dal na tento článek, tak je mi tě líto. Pokud se budeš těšit ně další hru a recenze pujde v tomto duchu, tak si nic již nezahraješ :)
      Od autora bych čekal trošku něco jiného, ale z jeho recenze to vypadá že udělal 10 lvl, šel do pvp a nevěděl o ničem, jen tak proběhl pve okolí a šel to sepsat... My, co se věnujeme PvP, tak nad tímto jen kroutíme hlavou - za prvé, hned po prvním příchodu máš menší serii Q, které ti vysvětlí o co kráčí a pak stačí sledovat mapu a ikony, kde se co děje.
      Já v TESO hodnotím Cyrodiil jako jedno z nějvětších plus,
  • Kdy už bude někdo recenzovat něco co hrál?Aukce tam je .Člověk může být najednou v 5ti trade gildách o 500 členech-tj 2500 lidí prodává a kupuje.Právě ta neschopnost a lennost hráčů si něco zjistit pak kazí dojem.
    • MrSanta
      Herdek, co se pořád staráte o recenzi? Tohle recenze není. Jsem zvyklej, že se tu diskuze u každé recenze zvrhne v hádku o to pos*aný čísílko a obviňování autora z fanboyství/haterství, braní úplatků, zpochybňování jeho inteligence atd. Ale zavádět tyhle debaty i u obyčejných dojmů... *7*
  • Keyz
    Mohli zamakat na prodlevě. Protože hrát to z pohledu první osoby a mít prodlevu během boje vypadá neskutečně blbě.
    • Tam neni prodleva, jak rikali v podcastu. Je je u tech schopnosti a uderu jedno, jak clovek miri, staci kdyz to posle aspon nejak zhruba a cil to stejne zasahne. kdyz se prepnes do 3rd person, tak to poznas, sipy tam klidne litaj i za rok. to, že ve fps hraci nekam miri, je ve skutecnosti jenom iluze.
  • co k tomu dodat. Hype srajda,která mě ničím novým nepřekvapila a ani nezaujala. *11*
    • Děkujeme za tvůj názor, kdo další ?
    • Hlavně se s námi poděl o svůj důležitý názor a věcný příspěvek.
  • Prý tam není endgame... tvl to je vrchol...
    • Keyz
      Vrchol je řešit endgame rychle po vydání. Co to je za hru, když tam rychle nahrabeš level a pak čumíš?

      Kdyby to nebylo postaveno na level systému ale na skillech bylo to lepší. Hra by ale musela být také obtížná, aby člověk měl pořád co dělat. V ultimě, bylo hodně smrtí a ztrát všeho. Dlouho hráč řešil, jak se někam vydat apod. Pak se to hrálo dlouho.

      Taky tomu nahrává, systém bez PVP. Kde máš pouze nějaké označené lokace. Nikdo se nebojí vyjít ven z města a není nutnost se formovat s hráči.
      • Pár týdnu po vydání a na end game už jsou běžně i lidi, co rozhodně nepatří k power gamerům. Smutné.

        End game je: trapné pvp zerg vs zerg bez jediného smyslu naprosto totožný s WvWvW z GW2, akorát že v GW2 je to údajně odladěnější.

        Upřímně, slýchávám názory, že bez open pvp se předem odsoudili k nezdaru a já myslím, že na tom něco bude.
        • Pvp hracu je mene nez PVE. Takze zase takovy nezdar to byt nemuze.
          A ''bezni lide'' zcela jiste nejsou na max lvl. Powerlevelerum trvalo dotahnout max lvl za 3+ dny realneho casu. Tzn ze i ted,21 dnu po vydani, by ''normalni hraci''museli hrat prumerne 3.5 hodiny denne. V idelanim pripade.
          Na forech jsou vzdy videt hlavne ti co spechaji,ale fora jsou vzdy okupovana minoritou.
          • coz nic nemeni na tom, ze hra je nedodelana a nema endgame
            • Která hra měla okamžitě po vydání hned engame a ještě k tomu nejlépe odladěný?
            • MMORPG nikdy neni dodelane
        • Hrál jsem WvWvW v GW2 a i v TESO - v GW2 je to svižnější, protože máš daleko menší pvp zónu (a ještě k tomu rozdělenou na 4 mapy). Toť asi vše. Principy campů jsou stejné, jen důležitost tvrzí je tu na jiné úrovni a hlavně - o něco se tu hraje. Máš tu žebříčky apod. Ne jen nicneříkající číslo o tom, že tento server je zaměřený na WvW a ty další dva ne.

          A zerg vs zerg bude ve všech hrách na podobném systému. Proto jsou WvW (PvP) guildy, které se zergu vyhýbají obloukem a udělají více práce než neorganizované zergy.
    • To jo, prodavat mmo bez endgame vrchol je. *3*
  • "Absence klasického aukčního domu, kde lze prodat a nakoupit, je pro mě nekomfortní a nepříjemná."
    - Tak přesně kvůli takovým (a dalším tomuto podobným) názorům dnes vycházejí samá MMORPG pro casual hráče, kteří ve hře chtějí kompas ukazující kdeco, aukční dům, hromady nápověd ať úkol pochopí i osmileté děcko, prostě berličky pro hráče na každém rohu. Pomlátit hordu potvor, prodat (nejlépe okamžitě na místě za pomoci aukčního domu) loot a hurá grindovat další hordu potvor. Škoda, že kvůli podobným lidem už vycházejí prakticky jen samé hry "pro děcka", novou hard onlajnovku typu Ultima nebo starší verze Lineage dnes už prakticky nevidno :(
    • Aukce,globalni obchod nebo neco podobneho je v MMORPG hrach temer odjakziva. Nevim jestli si na autorovi lecis sve mindraky nebo co,ale je to trapne. A zrovna Lineage byla(je) grindovacka nejvetsiho zrna. Takze si na grind stezujes a pak uvadis LIneage jako hru pro ''dospele''"? Vtipne.
      Ne pockej,vlastne je to spise smutne.
      • walltar
        Tak globální aukce nebyla v MMO odjakživa ... a mě se třeba víc líbí, když tam není.

        Problém je spíš že je potřeba mít ve hře nějaký systém prodeje. Jedním z nich je aukce, druhý je třeba možnost otevřít si nějaký ve městě, nebo stánek a zaměstnat vendora. ESO nějak nemá nic z toho ... jen guild shop, který je člověku v menší guildě k ničemu. Tam se stejně vše řeší s guild crafterem přes TS.

        Myslím, že ale něco v budoucnosti udělají. Spamovat věci v chatu a nebo guildy zaměřené jen na obchod nejsou optimální řešení.
        • No vzdyt netvrdim ze odjakziva. A ani se nebavim jen o klasicke aukci. Satci cist pozorneji. *2* Ale jinak s tebou souhlasim.
          Uz jsem to tu jednou psal-me se libil system v Anarchy Online. Globalni vyhledavani a soukrome obchudky. Pro me idelani reseni.
  • tak místní hate snad pomalu konči... ta hra je dobrá, ale ty prachy jim zato nedám, to si raci budu zdarma drtit ten divnej SWTOR, kde na 30lvl nemam ve friendlistu ani jednu osobu... to sem este nikdy nikde nezazil a celá ta komunita tam je fakt stylová, pokud to budu chtít nazvat nějak pozitivnějc...

    Jinak este k TESO, zajímá mě jak se ta hra bude vyvíjet, urcite ji hodlám sledovat. Az se trochu proberou s cenovým modelem (nemusí bejt hned F2p, stačí třeba jako GW2 platba jen za hru, nebo treba jen mesicni poplatky a stažení zdarma, ale oboje dohromady?) tak to rád zase zkusim.

    Jinak hrát to ted, hned po releasu, neni podle mýho žádná výhra. Chápu ze se tam lidi hrnou, ale je to zabugovaný a stále se to ladí. Já tipuju tak 3 - 6 mesicu po releasu, ze to zacne bejt teprv takový, jaký má bejt... snad.
    • Konecne normalni nazor, se kterym bych i jako fanboy TESO souhlasil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit