Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Článek není příliš povedený. Autor je nejspíše nováček, tak ať se neučí od začátku špatně.

    Porovnáváš tu MMO ve dvou fázích - na začátku a po nějaké době. Měl by si tak napsat pár příkladů, jak to bylo na začátku a následně popsat, jak se to změnilo (podle tebe k dobrému). Z článku jsem pochopil a to jen díky tomu, že hru jsem též hrál, že přidali krádeže skrze nový justice systém. Nepchopil jsem ale, jestli přidali očekávanou zlodějskou či zabijáckou guildu a pokud ne, kdy to udělají a jestli to bude v ceně hry. Vůbec jsem z článku nepochopil, co změnili v ekonomice resp. v obchodu. Pak jsem pochytil cosi o ingame obchodě a že tam není pay to win.

    Kdybych já chtěl pozitivně něco napsat o TESO, určitě bych zmínil grafické vylepšení hry. Ty jsi naznačil lepší animace - to bych ale zdůraznil a upozornil na více plynulejší boj a absenci větších lagů, které byly neštěstím TESO na začátku.

    TESO měla na začátku strašně moc neduhů. Jak moc se řešily? Vylepšil se loot? Už se dá potápět? Šlape dobře pvp? Přidali arény? Jsou tam konečně celoserverové aukce, nebo pořád ten pitomý a nefunkční systém guildovního obchodování? Kde je slibovaný housing? Jak funguje champion systém? Posouvá hratelnost někam výrazněji, nebo je to jen v podstatě další veteran systém (což byla přihlouplost nejvyššího stupně)? Vylepšili skilly tak, aby tam už nebyly zbytečné buildy?

    Článek by chtěl výrazné úpravy...
    • Diky za to, zes to napsal za me, specielne ta celoserverova aukce by me dost zajimala. Crafting me v tehle hre hodne bavil, ale neco prodat a zjistit jakou to ma aktualni cenu na trhu, to byl porod. Doted si vybavuju, jak jsem zuril u systemu guildovnich aukci, ktere ani mezi sebou nebyly propojeny. Vi nekdo, jestli tam ta aukce teda uz je?
    • Zase kdo chce přesnější info, tak mrkne na některý ze serverů zabývající se mmo hrami. Na tu délku a na průměrnou úroveň lidí, kteří si to přečtou, mi to přijde ok.
      Já bych nechal a spíš bych dodal 10 - 15 minutové video s podrobnějšími informacemi pro ty s vážnějším zájmem o hru.
      • Článek obsahuje dost textu, ale je málo konkrétní. Článek by mi neměl říct všechno - na to tu jsou jiné weby, jak si správně napsal, ale měl by mě motivovat chtít si zjistit více informací. To se ale nestalo.

        Video je příliš náročné. To bych nedělal a tam bych právě spíše šahal po youtube nebo fanouškovských stránkách.
        • Tak hlavne se jedna o placeny PR clanek a ne o nezavisly nazor.
  • Zdar, hrajete to ještě? já jen že je to docela plný a živý, i po těch letech :)
  • Pokud máte rádi haldy ukecaných pasáží, tak je to to pravé pro vás. Jinak je to ale docela bezduchá zábava. Je jedno co máte na sobě, tupě klikáte na nepřátele a ti padají k zemi. Po grafické stránce je to vcelku pěkná hra, ale to je tak asi vše. Herní prostředí není špatné, ale také není nijak oslňující. Docela mi uniká proč je to MMO, s okolními hráči není zapotřebí žádná interakce, prostě kolem vás běhá někdo kdo vám je tak nějak ukradený :) Docela lituji těch peněz za nákup hry.Ani jako sklaní fanoušek Elder Scrolls nemohu říct že by hra za něco stála. Daleko více zábavy poskytne GW2 nebo WoW (I když už to není co to bývalo - před prvním datadiskem to bala správná HC MMORPG)
  • Ta cenzura mazuca prispevky bez urazok je uz na urovni eurogameru kde chodi uz len par ludi...kazdopadne to na ps4 skusim..ako f2play to moze byt fasa na par minut denne
    • Jack1947
      Tos ještě neměl týdenní ban! co by sis počal. inak jak v aus skáčou klokani? *3*
  • Tak dík no... ted si to musim jit koupit...
  • Ne. A nikdy ne!! TES je singleplayerovka a delat z ni MMO je vysmech, poruseni lore a zrada. NIKDY!
    • Dělat z ní MMO obecně není výsměch, ale udělat z ní *TOHLE* MMO rozhodně výsměch je.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit