Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemam nic proti re-makeum kdyz jsou povedene a maji i vlastni myslenku... ja uz chci Age of Decadence (pokud mozno s cestinou) tech textu je tam tuna onehda jsem zkousel Inquisitora po 20 hodinach jsem stale na zacatku a uz se v tech textech pomalu ztracim :) tomu se rika vyzva - ohledne Syndicate: prvni dil jsem nestihl a u re-meaku jsem tusil ze to dopadne spatne pokud ma dneska nejaka strilecka uspet musi zaujmout a to hned ve vice fazich (prikladem budiz XCOM ci Dishonored) jinak se snadno stane ze hra zapadne mezi nevyrazne
  • Masa-san
    Oni budu recyklovat, dokud nepřijdou na trh nové konzole.
    Už tu o tom byl i článek.
    • A až přijdou nové konzole (samozřejmě zpětně nekompatibilní) vydají remake ve vyšším rozlišení *1*
      • Jasně, bude to trueHD remake, HD remaku, původní hry,
        • Masa-san
          To ano, ale byli by hloupí, kdyby si neuvedli na trh nějakou novou značku, do nekonečna se to samé bez proložení recyklovat nedá a na druhou stranu recyklovat mohou později kdykoliv a to jak nové, tak i staré značky. Z čeho logicky plyne, že vydělají více, když zavedou nové značky na nový nenasycený trh a ty pak budou recyklovat později společně s tím co zbylo z těch starých značek z minulých(nynějších) verzí konzolí.
    • To mi nezni moc jako duvod. To by prave mohli recyklovat o to vic :)
      • Masa-san
        Jde o to, že se jim zdá trh obsazený zavedenými silnými značkami, na nových konzolích se pojede opět od nuly, takže bude větší šance vydělat peníze na nové značce, než nyní.. Na recyklaci bude času dost i potom. Nezdá se to, ale pokud jde o generaci zisku, dokáží tyhle korporace plánovat i více než o jeden krok dopředu. *3*

        Článek tu na tiscali
        http://games.tiscali.cz/tema/ea-dela-az-pet-novych-znacek-pro-next-gen-59703
  • Hairy_Ass
    Syndikate byl teda opravdu remake. Jediné, co měl s původním dílem společného byl název. *1*
    • Název prodává, spousta lidí se prostě nachytá. :/ :D
      • typický produkt EA
  • yuri.sidius
    Nic proti remakům, ale to čemu se někdy říká remake nemá většinou s originálem nic společného, jen ten název a je to většinou katastrofa. Proč prostě neudělají ten remake stejnej jako originál jen s moderní grafikou. Fungovalo to jednou mohlo by to fungovat zas. No vlastně jeden problém by tu být mohl, většina těch starších her vyžadovala i trochu přemýšlení a to už jaksi dneska není v módě XD
    • Premysleni u puvodni Syndicate? To snad ani ne, vzdyt to byla skoro akcni hra, i kdyz jakoby mela rozhrani strategie. Ale uz je to tak davno, ze si to treba spatne pamatuju :)
  • Už se těším na Hack-and-slash verzi baldurs gate ve stylu diabla.
    • Diabla 3, dufam *1*
  • Treba pro me nema vubec zadnou souvislost, jestli je Syndicate remake stary hry, nebo kdo vi co, ze me ta hra nezajima a nikdy si ji nekoupim. Mozna to neni vylozene spatna hra, ale me uplne odpuzuje to ztvarneni hry, ze to vypada skoro stejne jako Deus Ex Human Revolution, ktera se mi hodne libila. Tak si nechci kazit zazitek necim co vypada stejne, ale herne je urcite nekde jinde...
  • MickTheMage
    EA radsej nech necha tie znacky napokoji. Z EA uz nic dobre vzist nemoze. Skepsa, pesimizmus a otrava EA biznis hlupostou. Co sa pokusia obnovit, to zo zasady musia pokazit.
  • No kdyby ty remaky byly kvalitní tak s tím nemám problém, ale proč Syndicate musela být FPS a nebo proč je NFS Most wanted 2 bez tuningu to nechápu, to jsou přesně ty body které těm titulům škodí už před vydáním. Když remake tak to má být v základu (neříkám že se to nemůže nějak herně upravit) podoné předchůdcům.
  • Syndicate neselhal.Jen je to další střílečka, kterých je tu jednoduše plno.V konkurenci Battlefieldu, CoD ( zaměřené hlavně na MP ), Rage a dalších to mohli čekat.
    • Umaroth
      Jsem rád, že jsi zmínil Rage, myslím is že v Sp střílečce se mu neco jen tak nevyrovná !
    • A hlavně to nebyl remake herní klasiky pod stejným názvem
  • to my už se bojíme EA a čehokoliv, co zchroustne....copak za dobrou hru vlastně udělali naposled? ME je snad jediná vyjímka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit