Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DangerousDave
    a čo čakali ? vzali značku ktorá súčasnej generácii hráčov nič nehovorí a pretvorili ju do podoby ktorá zase nehovorí nič generácii ktorá Syndicate hrávala :)
    • Presni si vystihol moje slova. Ked chceli remake tak mali zobrat stary syndikat a urobit ho do novej grafiky, hratelnost na tu dobu bola vyikajuca a zahrat si to dnes v novej grafike tak krochkam blahom. ale nie treba urobit fps ach jaj.Ked uz to takto poriesili kde zmyzlo vylepsovanie formou kybernetickych implantatov. To ma velmi sklamalo ten strom dovednosti co tam dali ze hmmm. ale co uz radsej si zrejme zahrat stary syndikat a spominat na tie krasne casy.
    • Moc hezky řečeno, gratuluji.
    • remm
      fuha, lepsie sa to napisat ani nedalo :) klobuk dole
    • Přesně tak! Strašně by mě zajímalo, kterej kravaťák a podle jakýho blbýho marketingovýho průzkumu, nechal vyrobit takovejhle "Syndicate".
      Příští remake bude asi Golden Axe a bude to leteckej simulátor, protože podle jejich barevnýho grafu to přece musí bejt bomba.
  • Jestli tomuhle rikaj remake tak proc uz nenosi sveraci kazajku?
  • Syndicate neselhal.Jen je to další střílečka, kterých je tu jednoduše plno.V konkurenci Battlefieldu, CoD ( zaměřené hlavně na MP ), Rage a dalších to mohli čekat.
    • Umaroth
      Jsem rád, že jsi zmínil Rage, myslím is že v Sp střílečce se mu neco jen tak nevyrovná !
    • A hlavně to nebyl remake herní klasiky pod stejným názvem
  • Treba pro me nema vubec zadnou souvislost, jestli je Syndicate remake stary hry, nebo kdo vi co, ze me ta hra nezajima a nikdy si ji nekoupim. Mozna to neni vylozene spatna hra, ale me uplne odpuzuje to ztvarneni hry, ze to vypada skoro stejne jako Deus Ex Human Revolution, ktera se mi hodne libila. Tak si nechci kazit zazitek necim co vypada stejne, ale herne je urcite nekde jinde...
  • Už se těším na Hack-and-slash verzi baldurs gate ve stylu diabla.
    • Diabla 3, dufam *1*
  • smejki
    Snad nechtěj tvrdit, že Syndicate by remake...
  • selhalo to co ze syndicate provedli pacienti , to sou hesla že selhal syndicate ... *7*
    • Pokud myslíš, co se Syndicate provedli EA ("pacienti"), tak s tebou souhlasim, protože to fakticky není remake. Jestli tý hře ale něco provedli pacienti, to netušim.
  • Hairy_Ass
    Syndikate byl teda opravdu remake. Jediné, co měl s původním dílem společného byl název. *1*
    • Název prodává, spousta lidí se prostě nachytá. :/ :D
      • typický produkt EA
  • Nepoucitelny z*rdi. Jak v EA, co musej ykurvit vsechno na co šahnou, tak z*rdi co si ten jejich odpad pořád kupujou. Tady naštěstí všichni kradou, takže je to ok.
  • firebug
    Presne jak je psano v clanku, kdyz je blba hra, tak ji nazev nejake klasiky nezachrani. Staricky Syndicate jsem hraval, ale ohlednu-li se zpetne, tak ona to vlastne byla trilecka z izometrickeho pohledu. Kdyby nebyl novy Syndicate hloupou fps, ale nabidl by i neco malo strategickych prvku, urcite by to nebyl takovy prusvih. Mohli udelat takovy odlehceny SWAT s futuristickym vybavenim (volitelnym pred zacatkem mise) a s moznosti davat svym trem kolegum nejake prikazy a onen nazev by te hre sedel hned mnohem lepe... Navic by na trhu nezapadla a ja bych se konecne dockal hry, na kterou marne cekam od dob SWATu 4 a Raven Shieldu...
    • DangerousDave
      skús The Stetchkov Syndicate :)
      • firebug
        Diky za tip, ale jako fanousek zanru jsem to pochopitelne hral. A jaste taky Athena Sword :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit