Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *8* NEEE *16* proč *10* ... tak to je konec, takhle ... vždyť ty hry od EA už nemají žádnou vyzvu, nadchnou leda hráče do 15 let, všechno jen na oko kudla ať si smolijou ty sovje sy*le pro konzole. Nenapada mě jediná hra od EA co by mi dala pokouřit, všechno od nich hraju rovnou na veterana at to aspoň na chvili zabavi než to unudí. Nebo někoho z vás snad napadny smysluplná strategie nebo střílečka co má hlavu a patu ?
    • C&C ;)
  • Takze na dlouhy roky totalne zazdena sance, ze se dockame nejaky opravdu dobry SW gamesy ...
  • Walldstein
    Hmmm...už vím kdy a kde se bude odehrávat Betafield 5.....=(
  • http://www.youtube.com/watch?v=WWaLxFIVX1s !!!!!! Ne snad z toho bude něco zajimavého.
    • DarthSomething
      http://nooooooooooooooo.com/
  • Výborně.
    Předpokládám, že to souvisí s předchozím článkem o vývoji Sims4 s podtitulem
    The Sims 4: New Hope
    Originální 3 dílná filmová série začala taky 4. dílem.
    A pokud se toho chopí Bioware, bude mít Sims4 SW New Hope krásný variabilní závěr s třemi různými barvami mečů na konci. Hádáte správně - červeným, modrým a zeleným.
    A k ovládání na PC to bude vyžadovat chobotnici s konzolovým ovladačem v každém chapadle, jako každý kvalitní port z hlavní herní platformy na pirátská PC.
  • chcem jedi knight IV alebo proste remake jedi academy s frostbite 3 proste je mi to jedno jak to bude chcem jednoznacne neco na sposob jedi academy.. hra v ktorej je zakompovany najlepsi saber system aky som kedy videl este aj po 10tich rokoch. Nech to urobia v novom kabatiku ale ten system mečovania nech nechaju
  • Sice je logicke ze to ziskala EA, ale nadseny z toho nie som. Pokial nepokazia KOTOR3, ak teda bude, tak si to rad zahram, ale co sa tyka Battfront 3, tak u EA mam panicky strach hrat multiplayer hry, koli ich posadnutiu rusenim servrov.
  • Pilgrim66
    Awww, kdyby se jim chtelo udelat konecne ten neslavne slavny Battlefront III na Frostbite 3 tak bych se asi poslintal.
    • A prosim pekne co by si si natom poslintal ?
      Lensflery ? Zadne mody ? DLC par map kazdy tyden ? Nesmyslne hw pozadavky ? Jakoze znicitelne prostredi ktere tam vubec neni ? Blbe hitboxy ? Origin ?

      Mmit battlefront jako BF2/2142 tak to je jina. Tohle bude jen casual pleb fest tak jak BF3/4
      • Pilgrim66
        Jestli ti prostředí v BF 3 nepřipadá zničitelný tak sorry, ale buď jsi ho opravdu nehrál nebo jenom účelově lžeš. Pokud jsem si všiml, tak BF 3 nema DLC každý týden, ale 4 za rok a něco, který všechny dostaly dobrý hodnocení viz Games. Hitbox je věc konkrétní hry.
        • Zhovadily unlock system z BF 3 bych si rad odpustil klidne i s tim zmrsenym systemem znicitelneho prostredi. V konecnem vysledku je to stejne jenom o delani der do zdi
        • DLC maji par map, to je fakt a hitbox je vec zprasenyho enginu. Takze ucelove lzes akorat ty. *5*
      • Jen poukazuju že ve skutečnosti má frostbite stádium přibližně 1,3. Větší rozlišení textur neznamená nový engine.
  • Ty vole! *8* "Dobrodošli", ako hovoria Slovinci. (samozrejme v inom vyzname)

    Tak to uz snad mozem SW nacisto odpisat. Ja viem, nevyslo - nevidel som - nehral som, ale hry od EA nehram uz roky pretoze sa mi od nich otvara nozik v kapse. O ubercool Force Unleashed nemam zaujem. Ja cielovy hrac urcite nebudem. *9*
    • Edit: Chorvati? *4*
    • Jedine snad to Bioware, ked spravi KOTOR3. To by som bral, ale nesmu do toho zasahovat kravataci.
  • SixThe9th
    Ja radost mam, nenapadne me lepsi investice za soucasneho stavu. Snad jen Lawrence Holland by se mel pridat se svym tymem a privalit tri ackoveho X-Winga, jen co je pravda. Jsem zvedav s cim prijdou Visceralove, ze by prvni Star Wars survival horror ? :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit