Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Naopak, Bioware několikrát říkali, že by rádi udělali něco na způsob KOTORu ale tentokrát z doby mezi Epizodou 5 a 6 (Impérium vrací úder a Návrat Jediho).
  • fizola
    Ja by som to az tak tragicky nebral, pribeh vcelku odsipa, hra je viac zamerana na guildy a mensie skupiny nez na nahodnych spoluhracov. Je totiz ovela lepsie ist na pribehove misie s ludmi ktory maju rovnaky nazor na rohodnutia, temnu a svetlu stranu atd. nez s trollmi, ktory naschval vsetko kazia.
    A tiez dost zalezi ci hras ako f2p alebo platiaci. F2p musi naozaj vsetky questy po ceste splnit aby mal dost xp a to uz trocha zdrzuje.
  • lepšie ako ziadna
  • Pochybuju ze bude nakej kotor, spis dalsi datadisky do swtor kdyz tedkon tenhle posledni datadisk podle dejove linky vyhrali sithove.
  • Kotor 3 asi tezko bude kdyz Star Wars the Old Republic je Kotor 3.
  • Tak pokial by DICE zadali makat na Battlefront 3 na Frostbite 3, vobec by som sa nestazoval.
  • fizola
    Mne Neverwinter po prvom spusteni pripominal hratelnostne TERU, čo nie je zlé. Hlavne ma prekvapilo ako malo bugov tam je na to ze ide o betu. Len je problem že zvladať dve MMO je nad moje ( a myslim ze vacsiny) sily. A čo sa SWToR týka, páči sa mi asi preto, že som dlho hral WoW, ale s posledným datadiskom som hladal nahradu, toto bolo najpodobnejšie a uplne novy svet na objavovanie, tak som šiel do toho.
  • A to je sakra dobře.
  • Ferdis2
    A Obsidianu zostali oči pre plač... *9*
  • Star Wars Republic Commando 2!!!
  • Ano a BF4 vypadá stejně jak BF3 s pár drobnostmi navíc, tak co tu bliješ?
  • To mi vůbec nedošlo, achjo.. Proč EA a jejich Origin? :(
  • dyt na Frostbite 3 si mihl videt zatim pouze BF4, tak co tu blijes?
  • Shania
    SWOTOR je prave super priklad spatneho managementu a bezhlave snahy zmenit MMO zanr spatnym smerem.

    Hra neni spatna, je pouze prumerna, je to kockopes mezi SP a MMO hrou a v dusledku toho nefunguje dobre ani jedna cast. Presto je to nejlepsi SW hra za posledni roky, takze se o budoucnost SW her u EA moc nebojim.
  • tomocz
    Ano hra je to DOBRÁ, nikoli VÝBORNÁ :) Samozřejmě příběhově a rozhovory to nemá v MMO světě konkurenci, ale jinak mi to přišlo jen jako další klon wowka s jinýma texturama a pár změnama v systému. Momentálně například zkouším Neverwinter a ten mě baví daleko víc (ač jsem spíše fanoušek SW než Dungeons and Dragons světa)
  • Malleth
    Super by bylo samozřejmě pořádný RPG, ale žádnej emo-koridor od Bioware.
    Nejradši bych ale nový Dark Forces/Jedi Knight. Dokázal bych si představit že by to výborně udělali Arkane, což je hodně nepravděpodobný a teď už v podstatě nemožný.
  • Tak a Steam hraci se rozlucte s novymi dily SW..
  • a do háje, Ekltronic Arts... tak to nám ani síla nepomůže
  • A teď všichni jednohlasně "KOTOR 3!, KOTOR 3!, KOTOR 3!" *14* *14* *14*
  • V článku se píše která studia se toho chopí - DICE, Visceral a BioWare... stačí číst

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit