Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • madPav3L
    Tak dohráno za kleriky, dle Steamu 68h, dle savu 46h, reálně tak 60h, level 46. Super hra, po dohrání mám chuť to dát ještě jednou. Parádní úkoly a svět, tolik rozhodování a zvratů.
  • Zatím mě to baví. Jsem na začátku a trochu to na mě dýchá lokacema z Rise of Tomb Raider
    (sibiřský základny) Hudební doprovod fajn, ale některý okamžiky, nevim proč, ve mě evokujou Fallout a ještě to umocňuje doprovodná, melancholická melodie s klavirem........ fakt jak z Falloutu.

    Myslim, že post-apo prostředí a hitech fičury měly Piraně nechat konkurenci......moc mi tenhle krok stranou nevoní a když chci post-apo, můžu sáhnout právě po tom Falloutovi. Od prvního dílu jsem holt naučenej na jiný prostředí a pořád skrytě vyhlížim, kdy přijde Lester s Gornem a vytáhnou mě z toho hi-tech snu zpátky někam blíž k Khorinisu.

    Na žádný bugy jsem zatím nenarazil, hraju to už 2. večer - odehráno asi 5 hodin. Hrdinuv pohyb, skákaní a slidování po skalách je teda ale fakt úsměvný :-D Netvrdim, že musím zase hledat Innosovo oko, ale škoda, že to neni v "klasickym" středověkym fantasy prostředí, které mi bylo ke "Gothic" hrám subjektivně bližší.

    Z nostalgie 8/10 - za to, že mě hra vtáhla a hraju jí už druhej večer (a cítím, že budu i 3,4 atd. :-) což je obrovskej úspěch - ve 30 mě chytne jedna hra za dva roky
    • Jsi ještě jura, mně už je 45 a nechytl mě ani Elex...
    • jenze fallout uz moc rpg nepripomina
    • Chidlink
      Hra je velmi rozsáhlá, myslím že těch večerů bude hodně *3*
      Taky od Zaklínače 3 mě žádná hra takle nechytla *12*
      • homeles8
        Mě třeba Zaklínač 3 vůbec nechyt *16* U mě to byl Doom, předtim GTA V a Wolfeinstein a ze žánru mě chyt naposled Skyrim. (Když nepočítám Pillars of Eternity) Když mě omrzel Skyrim, furt jsem hledal podobnou hru,těšil jsem se na Fallout, těšil jsem se na Zaklínače, ale tý pravý hry jsem se dočkal až teď :-) Konečně zase dobrá hra. Za 7 let vyšlo pro mě dobrých jen 6 her.. *13* Ale po Elexu budu hrát druhýho Wolfeinsteina a pak se uvidí.... Snad Kingdom Come a pak Far Cry 5, to se mi zatim líbí a nikdy jsem žádný Far Cry nehrál, takže u mě nebude efekt ''po čtvrtý to samý'' Jinak v RPG jsem byl smířenej s tím, že budu muset čekat léta na novej TES, ale po 6 letech vyšel Elex, což je pro mě paráda. A budu ho hrát 3x za všechny 3 frakce. Takže s mojí frekvencí hraní v postatě hra na několik měsíců zase. No, zažral jsem se do toho hodně *14*
      • S tím Zaklínačem se ještě chlub stupido... Zaklínač hra pro děti...
        • Nahodou jednicka Zaklinac vypadala hezky a mela super atmosferu, kdyz se slo na potvoru.Pamatuji jsem jak jsem cihal a studoval lektvary. I kdyz to bylo silny koridor. Ty dalsi dily uz od orientace na souboj Zaklinac x potvora presly na open world pribehove RPG.
  • Off topic- Nevíte prosím kde sehnat Returning na GII ve finalni podobě a ne-německy ? Dík
    • owny
      U tohodle módu je spíš problém ne-rusky.
    • gog.com?
  • Pařani prosím kde u Kleriku najdu :trenér kleriku:
    • madPav3L
      Od teleportu doprava, budova co je na obrázku a člověk co je na konci chodby, hlavní sugestor.
      https://imgur.com/mCIAr4b
      • Dekuji za informaci ale on se semnou vůbec nekomunikuje .Jen řekne něco o víře a konec
        • A si prijaty u kleriku :D
          • Když tam semnou nikdo nemluví tak né .
  • RADA SPOILER: Caues, potreboval bych poradit. Stale jsem se nerozhodl jestli hrat za Bersekery nebo Clericy. Obe frakce jsou skvele. K prirode mam trochu blize, nicmene bych rad vyuzival strelne zbrane-plamenomet, laserove pusky apod. Vite nekdo, jestli je mozne jako Bersekr vyuzivat nejake strelne zbrane krome luku? Zvolil jste nekdo Bersekry a v cem spociva jejich sila?
    Ptam se protoze asi nebudu mit silu hrat znovu za druhou frakci, hra vypada rozsahle.
    • Chidlink
      Vybral bych si kleriky, ty jejich zbroje jsou parádní *3*
    • som u bersekerov uz paladin, vyuzivat strelne zbrane mozes, ale to skor zalezi od schopnosti ktore si vyskillujes, ked sa stanes berseker tak budes moct pouzivat kuzla, miesto municie budes spotrebovavat manu, je to paradna hra a vsimol som si ze nejaky "ubermensch" Link si dnes nedal tabletku tak tu vyvadza
    • Berserkovia su úplny cvoci. Vrátiť sa do stredoveku z modernej doby a zakázať techniku? Kde by si sa to teraz pýal, keby si sa pridal k Bersekerom?

      Ja sa pridávam určite ku Klerikom a tebe radím kašlať na pocity s prírodou a hrať podla štýlu, ktorý ta proste baví.
    • jdi hrát Zeldu, proč hraješ průměrnou hru? Jsi snad průměrný člověk? Proč ztrácíš čas s průměrnými hrami...
      • To, ze je hra prumerna jsem rikal na zacatku hrani,nebyly tam vubec nepratele a vse vypadalo jine nez je ted.
  • Co je horší Elex nebo Witcher 3???

    http://www.cgmagonline.com/2016/03/16/opinion-witcher-3-game-year/

    Dle mého Zaklínač 3, Elex nikdo nebude hodnoti GOTY, protože za ním nestál 2 roky hype...
    • Už je to tady. Z3 a brekot, že má víc GOTY, než cokoliv od Sony.

      lul...
    • Witcher 3 je 3D adventura pro male deti a pubertaky, kteri se potrebuji v pc hre divat na eroticke sceny a rikat tomu pribeh.

      Elex je hra pro dospele hrace-tzn hrace, kteri si chteji dospele hrat, maji radi vyzvy a nebavi je koukat na otravne animace a byt vedeni hrou za rucicku.
      • witcher 3 je akcna adventura v pripade ze si das najnizsiu obtiaznost, mysleli aj tych co teraz nariekaju
        • Ja Witchera moc daleko nedohral prave kvuli obtiznosti, bylo to na me dost tezke, ale hlavne me stvalo to salodlouhe povidani a animace. V Elex se moc nepovida, a kdyz uz tak to stoji za to.
        • witcher je od druhé kapitoly adventura na vsechny obtiznosti...
          • Witcher je desítková hra a Elex osmičková nejlepšì je ale zahrát obojí *4*
            • tak to toho moc neznáš chlapče *1*
            • Znám jen dvě hry z poslední doby, které můžou být desítkove a to první Dark Souls a Bloodborne. Vše ostatní se na tyhle hry dívá s obrovským odstupem, to jsou hry, které prezentují 10/10.
      • Jo, přesně tohle jsem potřeboval, trošku rozproudit emoce. Jen aby bylo jasno Elex se mi libí, ale zdejší fanboys jsou k smíchu, tak je potřebuju trošku provětrat...

        Jo, Zaklínač je pro patnacitelé honiče...
        • jo jo, to se ti povida kdys uz mas dvacet ty stara pako... erotika patri k zivotu ne vsichni si ji spojuji s brusenim pera, hele uroven tvych prispevku na tych 15 let sedi
        • Error 408, invalid argument
  • Je strašně trapné pro PC a PB, že Switch s naprosto trapným HW totálně zdrtili Elex co se týče grafiky, animací, fyziky, A.I. Těch 23 paskalů z garáže by to mělo odpískat...
    • Je strašně trapné pro Switch, když Switch ke hraní Nintendo her nepotřebuješ, protože ho PC umí emulovat. Samozřejmě v lepší grafice a fps...

      lul...
      • je strašně trapné, že musíš krást hru a emulovat ji na PC. Trapné

        lul....
        • Je strašně trapné, že mi tady cpeš něco, co není pravda, hodně zoufalý. Emulace je samořejmě legální, stačí si koupit hru. Tím se vracíme k tomu, co sem napsal předtím.

          lul...
          fail...
          přestaň brečet, že PC > Switch...
  • Chudáci přijít s tímhle po Zeldě, která redefinovala otevřený svět...
    • jamar28
      A jak ho redefinovala?
      • Redefinovala ho v rámci série. První Zelda s open worldem. Na Nintendu revoluce.
        • Je to drsný, vedle Zeldy tohle vypadá jako 1/10 hra, takže těch 60% celosvětově není zas tak špatné ve výsledku, co říkáš?
          • Zelda je openworld pasvkil, koridorovky jsou lepsi.
          • https://www.destructoid.com/breaking-down-why-breath-of-the-wild-is-highly-overrated-452329.phtml

            http://nichegamer.com/reviews/the-legend-of-zelda-breath-of-the-wild-review/

            https://thisgengaming.com/tag/the-legend-of-zelda-breath-of-the-wild-overrated/

            lul...
            • Jo... a tvoje argumenty, jak BotW redefinoval opew world? Furt nic...

              failboy co to ani nehrál...
              lul...
            • Ty další dva odkazy?

              lul magůrek...
              try-hard...
            • tvl ty postuješ recenze a ještě tvrdí, že to nejsou recenze.

              https://thisgengaming.com/tag/the-legend-of-zelda-breath-of-the-wild-overrated/

              lul ty jsi magůrek *15*
            • To nejsou recenze, ale články o tom, jak je Zelda overrated, což pěkně dokazuje, že je, jinak by o tom nepsali na seriózních herních webech.

              Líbí se mi, jak se oháníš nějakou vybranou recenzí a přitom si sám dal jeden odkaz na YT video, absolutně neschopný vlastními slovy reagovat na post jamara.

              lul...
            • tvl 108 recenzí a 97%, vybrat clickbait recenze a články umi každý...

              https://www.psx-sense.nl/297642/review-elex/
              https://www.gamespot.com/reviews/elex-review/1900-6416791/
      • https://www.youtube.com/watch?v=38uiMs9zZJc
  • Recenze je taková, jaký bych si přál Elex vidět... Ale Elex je na rozdíl od ní takový:

    How should I explore the world?
    https://guides.gamepressure.com/elex/guide.asp?ID=41992
    • Lukyz
      "This chapter explains in what order you should visit the cities and how to explore world of Magalan"

      Tak tohle je to nejhorší co může někdo udělat. Co je to za objevování světa, když se řídíte podle návodu nebo pravidel? Objevování je právě o tom, že nevíte co se skrývá za další rohem *7*
  • Chidlink
    S recenzí nemohu souhlasit. Autor hře vytýká nudné cestování, to je nesmysl, svět je krásný a zaplněný. Všude se dá něco najít a je zde spousta zajímavých míst k průzkumu. Právě to mě na Elex bavilo nejvíce, pokud tohle autora nebaví, tak může jít recenzovat nějakou lineární střílečku. Tady dostávají hry hodnocení podle velikosti studia a jeho popularity ? Hra je na 8/10 minimálně, tahle recenze je směšná. Nevím jestli autor recenze hru vůbec hrál, co jsem tak četl vůbec se nezmiňuje o mechanikách hry ani o systému itemů, prostě vůbec o ničem. *10*
    • tohle je masakr...
    • Lukass
      Me prijde ze recenze je napsana tak po 10 hodinach hrani.
      • Souhlas, ja jsem si po 10ti hodinach myslel to same co autor, po delsim hrani se hra zacina vice libit,ma proste pomalejsi a tezky zacatek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit