Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak hra se mikonecne zacina libit. Uz jsem trochu silnejsi,krome kladiva jsem pouzil i VELMI ucinne ja nevim jestli kouzla ci co to je - neco jako znameni v zaklinaci. A hlavne jsem bojoval s lidskym protivnikem a naucil se kryt. Stejne tak se umel kryt on no a vznikla z toho pekna Gothicovska bitka,takze hra u me stoupa na kvailte.
  • Ahoj,koupil jsem,nainstaloval, a zacal hrat ELEX. Bohuzel se me neukladaji pozice, nahravaci trojuhelnik je neustale aktivni, a v menu nemam zvyraznene polozky ulozit-nahrat. jedna se o PC verzi. Poradite mi? Dekuji Daniel Borek
    • Na tenhle problém jsem nenarazil, ale stačila minuta googlení a našlo mi to toto:
      Goto C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\ELEX\data\ini
      Open mount_packed.xml with notepad++ or similar program.
      Change PhysicalPath="$(savedgames)/ELEX/SaveGames"
      to PhysicalPath="$(localappdata)/ELEX/SaveGames"
  • Lukass
    Jenom bych mel dotaz, da se nejak tezit elex z tech zil, pripadne dalsi suroviny? Nejak sem nato jeste neprisrel
    • jo musis najit sbijecku :D Myslim, ze jsem ji nasel hned na zacatku u berserku v ty jamne kam hazej zakazanou technologii za jednim autem.
    • Dá se těžit, když máš u sebe sbíječku, ale nic moc z toho není. Cca 20 elexitů myslím (je na to skill/perk mining), ale je to zbytečný
      • Lukass
        Ok, dik
  • Jack1947
    Když ani pamětníci, nehodnotí old school rpg ( s tím že old school je hlavně silně zastaralá grafika) nějak výrazně dobře je někde safra chyba *12*
    • ktory pamatnici? skor by som to rozdelil na dva tabory, asi si moc reakcii nepochytil, vsimol som si ze kazdu tiscali revenziu mas za modlu a objektivitou zrovna neovplyvas, co sa tyka grafiky je dobra stazovat sa na nu je zvlastne, hra je omnoho krajsia ako vo vyplutom fallout 4, ale kto chce psa bit palicu si najde, na tejto hre pracovalo 25 ludi a samozrejme za na "marketing" im nezostalo tak sa do nich vsetci obuvaju
  • Osobně si počkám na poslední update, případně definitivní verzi a komunitní mody, stejně jako čekám u Original Sin 2. Na oboje se moc těšim, ale betatestovat oficiální releasy už mě nebaví.

    Každopádně mi přijde dost mimo, že Elex dostává stejný známky jako Andromeda, která si imo zaslouží 40% přinejlepším a to jsem hrál trial finálního patche, kterej údajně spoustu věcí opravil.
  • Horizont.. *7*
    • udalosti?
  • Doporučuji gamepad. Né že by se to na K+M nedalo hrát ale ty mechaniky jsou dělaný na gamepad.
    Hned se ztratí pocit neohrabaného ovládání, o jetpacku nemluvě.
    Jinak oproti gameplayi používám o dost víc jetpack a taky comba se ve fajtu hodí (on je fakt v tom gameplayi nezná? :) ).
    Jinak ta grafika mě osobne nevadí - mě to dopočítá představivost, ale je pravda že objekty jsou umisťovány nějakým ne příliš povedeným scriptem a trpí tedy jakousi různorodou zabořeností do terénu klasicky je to vidět třeba u stromů na svahu.
  • Za me 9/10, nejspis to neni ten pravy salek kavy pro dnesni kidy, ale ja, odkojen na gothicem 1,2, nejsem zklaman. Ten styl a atmosferu her od piranha bytes mam proste rad.
  • Manikúra, oni mi nedali hned od začátku Energo zbroj a plazmový tank. Mamiiii oni, chcu aby som chodil pěší!!!!

    Tak usmrkanu recenzi som už dávno necet.
    • Ja prakticky s recenzi souhlasim, je otazka, jestli byla psana po dohrani hry, nebo nekde uprostred. Ja jsem tak ve tretine a mam skoro stejny nazor jako autor, ale je fakt, ze jak se stavam silnejsim a mohu resit vice questu/vyhravat vice bitek, hra se milibi vice a vice.
  • Jsem velkej fanda všech Gothiců (1-3) i Risenů. Elex jsem zkusil, ale po 5 minutách jsem toho nechal, nějak mě to nechytlo. Možná zkusím časem, cca po roce až se hra pořádně odladí a seženu jí někde za 300-400kč.

    Jinak taky jste si všimli, že doba Denuva je asi za náma? :D
    • TheGGG
      a není to škoda peněz, to koupit a pak to přestat hrát po pěti minutách?
      • Kazdy, kdo si precte tento post a nezaplati mi me okradl. *3*
      • zaty
        Ty, který spekuluješ a vyděláváš těžkou vatu na Steam refundech, položíš takovou otázku?
      • Vies dobre ako si to "kupil"
      • skor je to skoda prestat hrat po piatich minutach
    • Mně se za pět minut nepodařilo ani najít toho prvního týpka. Pokud si to koupíš, tak tomu snad dáš aspoň tu půl hoďku, když už nic ne?
    • Ako ta to malo chytit ked si pri tom stravil lrn 5 min? Prva hodina je dost rozporuplna ale potom sa to rozbehne, neboj
      • Hele ale ten začátek je strašně otravnej. Nějakej týpek mě shodil ze skály, pak přišel borec s lukem, odvedl mě do prvního campu a vysvětlil mi, že jsou tři frakce (jen čekám, jestli jedna hulí konopí). Následně přišel chlap v brnění se založenýma rukama a vysvětlil mi, že jejich důvěru si musím zasloužit. To už není déja vu, to je POSEDMÉ totéž a nejlepší to bylo podruhé (Gothic 2).

        Samozřejmě vytrvám, ale skutečně nechybělo moc a Elex šel z disku. A to jsem fanoušek Gothiců (i trojky) a dohrál jsem i všechny Riseny (au, to bolí!).
        • Aspon nekdo dokazal pochopit, co jsem myslel. Ty jsi se holt prokousal dal a mozna to pak stalo za to, ale mam ted toho rozehrano vic a Elex nepatri mezi ty veci do kterych bych se ted chtel ponorit a mozna propadnout kouzlu.
        • Elex robi to co ziadne ine RPG, robi to co je pre Pirane vlastne a robi to co od hry fanusikovia chcu ...je to stale ten isty koncept no nie je to vzdy tak xe sa duchovmi nastupcovia podobaju na predchadzajuce serie? Odpoviem za teba, ano je to vzdy tak a tak to ma byt
    • Lukass
      Dobrej pokus o troling, prej po 5 minutach.
      Po 5 minutach jeste ani nebyks ve hre :)
      • Jo, pac jako herni dobu vazne pocitam cas stravenej v menu, popripade nastavovanim hry. Ale tech 5 min vicemene sedi, po tom co me ten frajer hodil ze skaly, ja zabil asi tak 3 mysi (nebo co to bylo) a probral par regalku tak jsem dal alt+f4 a uninstall. Zadnej troll v tom neni, ale me vazne ten svet nechytnul. Nemam rad tyhle pseudo scifi/fantasy mixy.

        A vsadim boty, ze za rok to na g2a za tyhle prachy sezenes, tahle hra nebude zadnej komercni trhak a cena bude padat rychle.
        • Lukass
          Jo to urcite ten svet poznals:) vzdyt v nem ani nebyls, ani nesjels vytahem dolu. Muzu te ujistit ze to je jeden z nejlepsich hernich svetu co sem mel moznost kdy hrat. Prislivaji k tomu hlavne frakce, a celkove atmosfera hry.
          Jinak Elex fakt netouzi byt prodejni hit, AAA hra to rozhodne neni.
    • ked spadne na tu cenu uz budete mat euro a ty bradu:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit