Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • palver
    ... a to je jeden z důvodů, proč už hry nekupuju v předobjednávkách, nebo nepodporuju v kick-starteru...
  • Mart9
    Takže když člověku zrovna nejde internet a chce si alespoň zahrát, tak má prostě smůlu. Tohle zbožňuju...
    • Však říká že není potřeba stabilní připojení.. Nebo ti net vypadává na desítky hodin/několik dní? Takovýhle problémy jsem neměl ani v době dialupu, prozradíš mi tvýho providera?
      • XorxoxTalarius
        Standartni postup u UPC, vypadne na nekolik hodin kdyz to nejmin potrebujes *5*
  • diky nechci
  • Nevím , ale asi mám už k čistě online hrám averzi ...(Patrně od doby kdy mi podpora EA oznámila , že můj registrovaný Battlefield 2 s datadisky ani obnovovat do Originu nebudou )
    Sice u onlinovek mohou kdykoli cokoli změnit a náležitě monetizovat , ale tak nějak pak nemám důvod přistupovat k placení za klienta . Tudy cesta pro backery nevede ....
  • neni problem. net ma uz kazdy. skor placu socky co si to nemozu stiahnut
  • Hnisavec
    PC hráči evidentne žijú v nejakej zemľanke bez netu a vody, kde mastia celý deň hry.....nariekanie na always online mi príde ako úplny nezmysel pri takejto hre.
    • del0
      A pak přišlo konzolové Diablo 3, které always online nepotřebovalo...
    • by me zajimalo jak ty kilometrove komenty pisou kdyz jsou porad offline
    • A je tady zas, ubožák *1* Víš, že všem konzolistum děláš hanbu? *15*
  • risa2000
    Chápu, že se jim nepodařilo vyrobit obsah pro single player, tak to chtějí nahradit tím, že se bude vytvářet podle aktivit hráčů - což by v zásadě nemuselo být špatné. Co ale nechápu, jak to bude fungovat v čase. Ti, co to začnou hrát první den, budou vesmír jako „objevovat“ a ti, co se připojí později, už budou mít u každé planety benzínku a fast food?
    A druhá věc, když hru přeruším s tím, že si něco naplánuji na později (průzkum, stavbu, atd.) a pak se připojím, může se stát, že někdo jiný už systém prozkoumal, nebo stavbu postavil? To by mně pak přišlo, že skoro hraji MMO.
    • walltar
      Stavba tam žádná nebude ...

      A průzkum tak funguje ... jak lidi budou prozkoumávat vesmír, tak budeš mít možnost si kupovat data o tom co už bylo prozkoumané. A prozkoumávat nové systémy.

      Pokud se připojíš až po půl roce po startu, tak hranice prozkoumaných systémů může být úplně jinde. A taky tam třeba budou nové stanice a tak, ale tohle rozšiřování civilizace budou plně řídit devové.

      Ono je to skoro jak MMO ... a v open play se to tak i docela tváří. To potkáváš kolem sebe i ostatní hráče, jako v MMO. Akorát to je omezenější, než většina otevřených MMO.
      • Nutno ale dodat, že prozkoumat 4 miliardy soustav zabere dýl jak půl roku. *1*
      • pred mesicem jsem to koupil a ted me to vadi... nemam cas sedet cely dny u netu a parit a bez toho nejspis prijdu o zazitek ze singleplayeru? hry. protoze jsem to chtel hrat prilezitostne. jsem zvedavej na star citizen kde ma bejt ta singl squadron kampan.. nvm jestli si elite mam teda nechat nebo chcit refund.. :(
        • walltar
          Jak to myslíš? SP v Elite by byl úplně stejný jak bude always online Solo play. Kampaň se nikdy neplánovala ... jediný rozdíl měl být v tom, že by se ti vesmír simuloval v tvojem PC.

          Takže je celkem jedno jak často hraješ .. já třeba plánuju elite hrát tak hodinku max 2 za den. Taky teď nemám čas. Ale nevidím jak by to ubíralo na zážitku.
  • Tak jsem si myslel , ze ED koupim ,ale po tyhle zprave at si ho strci do prde....
  • Hanzales
    Jinak je samozřejmě fakt, že to měli asi i byť jako možnost oznámit dopředu. Chápu, že je hodně případů, kdy to může někomu vadit.
  • Hanzales
    To je ještě tolik lidí, kteří platí za čas připojení, nebo nemají internet vůbec? :)
    Chápu, že obvykle se bojuje z principu proti omezování SP her nutností být neustále připojen atd. a to i u her, u kterých to není vyloženě nutné, ale Elite myslím si trošku od upirátění uchránit zaslouží. Pokud chce někdo něco hrát hodně moc, např. i s okamžitými aktualizacemi a jinou možnost nemá, tak si to koupí. Navíc pokud to nepotřebuje být připojeno stále, či nějak silnou linku...
    Mně teď třeba nakrklo, poté co jsem se přestěhoval a degradoval z 1000Mbps linky na 12Mbps, že musím stahovat 5GB obsahu u RaceRoomExperience, aniž bych měl v blízké budoucnosti v plánu kupovat (např DTM2014), abych si mohl po práci na půl hodky zajezdit... :D
    • Ty voe já snad dneska změřim kolik Elite "provalí" dat za hodinu létání. Kdo nechce, důvod si najde, kdo chce, cestu si najde. Datovej tarif jde už sehnat celkem levně a pokud si chceš užívat komfortu internetu na chalupě na kterou jedeš x desítek kilometrů a při tom propálíš x litrů benzínu, tak si snad můžes dovolit pustit žilou stovku za mobilní datovej tarif (nemluvě o tom že kde kdo má už teď služebák).
      • Super. Ušetřil si mi čas. :) Woow půl mega...na to by snad stačil i nějakej ten internet na den.
      • Co jsem se dival, jsou to jednotky bytu, nejvice pri prochazeni hvezdne mapy[system info], pokud sem ten system jeste nikdy neotevrel, po pul hodine hrani me to dela cca 0.5 MB
    • Tak jde spíš o princip, vcelku chápu, že někomu vadí, když je každá maličkost vázaná na připojení. Přehnaná závislost na jednom elementu, kterej může kdykoliv selhat, je vždycky průkak.
    • On si trebas nekdo chce zahrat o vikendu na chalupe, kde si ani nezavola, vime? A "ochrana pred piratama" lol lol lol ... ver tomu, ze upiratenou verzi si vpohode zahraju, ale ty si na ty chalupe za svy prachy nezahrajes. Nehlede na to, ze sem zvedav, jestli vratej prachy vsem, co jim prispeli na singl.
      • Ajeje, argument "a co chalupari?" se tu objevoval uz pri launchi Diabla.

        Proc by proboha nekdo chtel na chalupe hrat hry? Neni lepsi zustat doma a hrat hry doma? Proc tahat kompl / konzoli na chalupu, tam si zahrat a jet domu?
        • C-BEAM
          ty to berieš tak akoby človek prišiel na chalupu a hral od rána do večera. Čo tak varianta, že počas dňa si vonku a večer si namiesto k telke sadneš k dobrej hre ? to ťa fakt táto možnosť nenapadla ?
        • palver
          Nojo. A při launchi Diabla se taky ukázalo, že i když nejsi na chalupě, ale doma na stabilním 120 Mb připojení, stejně je Ti to na nic, protože to neustojí battle.net servery *7*

          U online her prostě stále musíš doufat, že se někdo na druhé straně dobře vyspí a nevypne server.
          • Presne, a pak se zase bude psat, jak nekdo porada na jejich server DOS. A az jim za 2-3 roky dojdou chcectacky, tak srv proste vypnou, a ty se muzes jit leda vis co.
        • A kupodivu do diablo offline hrat lze, co? njn, magori jako ty samo nepochopej,z e to PC na chalupe leckdo ma. Trebas i misto telky, protoze po jeji digitalizaci uz nechyti ani ty duchy.
        • Treba proto, ze uz tam PC mam a nemusim ho tahat? A treba proto, ze se muze stat takova vec, ze je venku hnusne?
      • Jsem zvedav, jak si tu upiratenou verzi zahrajes, kdyz hra bere treba i data z marketu z online serveru. Dost pochybuju, ze by diky tomuto nejaka zcela funkcni piratska verze vubec vznikla. ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit