Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor
    Celkem se dalo čekat, že to bude hra do Tesca k rohlíkům. Osobně bych už si druhou světovou zase jednou dal, ale radši si počkám na něco trochu povedenějšího.
    Jenom se musim smát, jak před pár lety všichni nadávali na tu blbou druhou světovou. Jo kdyby to trošku střídali, nebyly by lidi přežraný jednim nebo druhym. Ale ne, vidíme že to lidi chtějí, tak to budem dojit, dokuď se nepřežerou.
    • Naštěstí nový Wolf a starší hry jako CoD 2, Medal of Honor 1 nebo Vietcong jsou pořád velmi zábavné.
      Nedá se očekávat, že se v krátkém časovém období objeví větší počet povedenějších stříleček. Na druhou stranu, dobrých příkladů z poslední doby je taky dost.

      Co se týče tématu, ani by mi nevadilo, že bych viděl druhou světovou, kdyby se střídalo prostředí. Afrika, Pacifik nebo operace v Asii jsou dobrým námětem. Je jasné, že se v takové hře objeví alespoň jednou Berlin, Omaha nebo ruská fronta., ale pokud by hra nabízela méně profláklé prostředí, věřím, že by to oslovilo i skeptiky. Vůbec bych se nezlobil za Koreu nebo Vietnam, popř. první světovou .
  • někdo zas po dlouhý době udělal konečně hru s druhý světový války a hned se to nikomu nelíbí ale kdyby se tu komentovalo COD tak to hned všichni začnou říkat jak je to supr hra jo byla to supr hral ale jen jednička,dvojka a trojka dneska je to totální odpad
    • První dva díly CoD + MoHAA jsou do dnešní doby stále to nejlepší, co na poli FPS z druhé světové války vůbec vyšlo.
      • Kozy
        Brothers in Arms mi přišlo lepší.
      • Nesouhlasím. Nejlepší hra z WW2 je Hidden & Dangerous 2
        • H&D ani BiA nepovažuji za klasickou/typickou FPS. Ale hry to byly kvalitním, o tom žádná, zejména H&D.
    • Téma druhý světový války nebo snad první! mi v záplavě modern warfare taky chybí, ale tahle hra toho vážně krom pár hezkých krajinek moc nenabízí...Víc wtf momentů ve hře a příběhu abys pohledal :D Klidně bych tomu dal nižší hodnocení...a bohužel....těšil sem se
      • Jack1947
        Tak bylo by trochu naivní čekat od Budget hry (B-hry) něco více mež co prezentovali v Traileru a obrázcích na druhou stranu, pokud tady má WD 7/10 tak toto si těch 5/10 zaslouží možná i 6 už jen kvůli té krásné scenerii néé sranda ale nebylo to nejhorší. Hrát se to dalo ale kdo čeká na návrat COD1, UO a starých medálů ten at čeká dál nebot se s největší pravděpodobností asi nedočká. Kdo si chce zastřílet a i přesto že bude střílet na hloupé Nácky , tak už si asi zastřílel. Já si zastřílel rád.

        *3*
    • 1) Dvojka má do odpadu daleko.
      2) Trojka vyšla jen na konzole, takže to tu hrálo jen minimum lidí.
  • Instagramový filtr? Co to sakra je?
    • antikoncepce
  • XXDarthVaderXX
    City Interactive? Ne díky, radši knihu...
  • Mato1987
    ja som to vedel, čo iné sa dalo čakať od budgetového štúdia ako je City Interactive....nikdy neprekročia svoj tieň...ale ako hovorím, v steam zľavách to kúpim a odskúšam, tak ako predošlé sniper ghost warrior hry lebo ako strielačky na odreagovanie fungovali parádne :)
  • Tahle hra je náhodou supr jsem si u týhle hry zaspomínal na starý dobrý rychty
    • Pete.palis
      rychty...

      https://www.youtube.com/watch?v=C8G8cdbPmp8
  • Krescz
    tato hra je zbytečnost nejvyššího ražení *7* ...tohle by uspelo mozna tak v dobe MoH a i tak jsou Honory porad zabavnejsi *1*
  • Pete.palis
    jediná hra, kdy mi při snížených detailech hra přišla hezčí, než na plný detaily *1*
  • Naprosto odfláknutá hra, co k tomu dodat. Po Sniper Ghost Warrior 2 zase o stupínek dolů.
  • Jack1947
    5/10 seems legit. Já hodnotím také takto, bohužel nápady které hra měla byli pohřbeny pod kupou technických chyb a nedodělků ale zase na druhou stranu si člověk pěkně zastřílel. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit