Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Nove UT splneny sen vsech nejen (nostalgiku) a znameni ze OLDschool strilecky jeste neodval uplne cas.

    Unreal Tournament (paradoxne ma 2 hra na PS2 po QIII:Revolution)
    UT 3 nebylo spatne ale tak nak to nebylo ono no... snad se polepsi/vylepsi. *4*
    Pokud F2P tak budiz sak to nemohou znicit nejakou haraburdarnou nebo jo ?
  • ruthan
    UT3 byla dobra hra, sice takovy moc fancy,protoze jinak neni nic lepsiho nez Q3, ale urcite bych si to zahral kdyby to slo hrat offline s botama.
  • UT2k3 byla bomba. Stacil by mi remake :)
  • nové UT by bylo super. Jen bych se chtěl zeptat proč je UT3 tak špatné. Osobně jsem si ho užíval asi nejdéle ze všech her co jsem kdy hrál (+- 2 roky). Jediné co mi vadilo byla absence assault modu a pak možná titan mod ale ten stejně nikdo nehrál a bylo to dlc zdarma
  • tonnymontana
    tak na tohle se opravdu tesim. stare mapy v novem kabatku, snad poradna skakacka s tajmingem hmm chutovka:) to zase bude vzpominek. pocitam ze doom4 a nove UT se na mem hdd ohreje hodne dlouho heh:)
  • Malleth
    Radši bych novej singleplayer Unreal.
  • jupí
  • No tak musí na něčem testnout nový engine :)
  • Keyz
    Snad dobrá zpráva. I když to asi nebude jako UT04, kde se šlo různě odrážet a skákat. Díky tomu to mělo dlouho křivku učení.

    UT 3 taky dobrý, bohužel více jednoduché. V rámci zjednodušování nevím co od toho čekat. Perky, Skilly a další hovadiny? V UT šlo vždy o dovednost hráče a žádné věci, které by to narušovali tam nebyly.
  • Rozmyslal som ze si kupim UT3 na Steame ale uz asi pockam, zatial si skratim cakanie hranim Xonotic
    • Mně UT3 zklamalo a to jsem v UT, UT03 a UT04 strávil hromadu hodin.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit